OPONY DO SPRZEDANIA

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
bus1986
Sierżant
Sierżant

OPONY DO SPRZEDANIA

Postautor: bus1986 » 26 sty 2018, 19:17

Czy ktoś potrzebuje opon 2x PIRELLI 185R/80 14C CITYNET WINTER M+S i 2x SAVA TERNTA 185R/80 R14 WINTER M+S bieżniki w bardzo dobrym stanie ok. 8 mm jeśli ktoś będzie zainteresowany sprawdzę dokładnie. Sprzedaję ponieważ nie jeżdżę po błocie z solą ;-) Aktualnie opony są na aucie w garażu.

P.S
Tak dla ciekawości kupiłem na tył dwie opony GOODYEAR Cargo vector 2 185R14C, all seasons, używane, ale jak nowe. I nowe na przód GOODYEAR Efficientgrip Cargo 185R 14C lato. Napęd na tył :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Re: OPONY DO SPRZEDANIA

Postautor: wezuwiusz3 » 27 sty 2018, 16:21

Zostaw sobie jak mają fajny bieżnik.Taka opona jest dobra jak zjeżdżasz z asfaltu nawet w lecie.W zeszłym roku na wiosnę miałem Matadorki zimowe i szedł na nich bus po błocku jak opętany.Nie było że boli.Wbilismy sie z VWikiem po deszczu w teren.On na synchro,a ja 2 WD .Te opony uratowały mi dupsko,aż jedną wracając rozwaliłem na wystającym drucie wystającym z płyt zbrojonych poukładanych na drodze.Teraz też mam z agresywnym bieżnikiem,ale to nie to co tamte opony były.Kostka jest debest.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
bus1986
Sierżant
Sierżant

Re: OPONY DO SPRZEDANIA

Postautor: bus1986 » 28 sty 2018, 17:19

No jak nikt nie weźmie teraz to zostaną ;-) Ja wybrałem na tył Goodyear Cargo Vector 2 ze względu na oznaczenie zachowania na mokrym A, ponacinanym bieżniku i długich, głębokich letnich rowkach, gdzie GOODYEAR Efficientgrip Cargo oprócz długich rowków nie mają bieżnika w ogóle. Pozatym same pozytywne opinie na Oponeo.pl jeśli chodzi o jedną i drugą oponę. Obydwie opony dużo cichsze. Savy i Pirelli to tak jak piszesz są super ze względu na bieżnik. Też myślałem o typowo terenowych oponach na tył 2WD.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Koła, układ hamulcowy”