T2ab poszukuję chętnego na zrobienie blacharki

Moderatorzy: t90, dreg35

Awatar użytkownika
Knapciu
Kadet
Kadet

T2ab poszukuję chętnego na zrobienie blacharki

Postautor: Knapciu » 11 mar 2018, 17:59

Witam bardzo serdecznie

Jak w temacie napisane. Poszukuję zapalonego miłośnika blacharki samochodowej aby wreszcie ogarnać mojego Ogóraska.

Do zrobienia głównie podwozie doły drzwi suwnych z przednimi nie bedzie duzo rzeźby, progi, pas przedni noi nieszczęsne podszybia;D

Chciałbym go oddać jakiemuś zapalonemy "forumowiczowi" lub znajomemu bo w firmach których się orientowałem jet długi czas oczekiwania na samo przyjęcie samochodu (ok. roku)

Do samochodu mam juz nagromadzone kilka reperaturki i materiału w postaci blachy.

Interesuje mnie przygotowanie samochodu pod malowanie czyli sama blacharka i zabezpieczenie antykorozyjne podwozia.

No chyba ze jest tutaj fachmistrz który weźmie odemnie bude i odda mi ja gotową do uzbrajania.
Istnieje również możliwość dogadania się na zasadnie współużytkowania samochodu i zmniejszenia gaży za wykonane prace. Wszystko do dogadania:)

Samochód jest już rozebrany na części pierwsze zostały tylko tylne zawieszenie (chyba)

Jest to wersja T2ab.

Jak coś wiecie na temat takowej osoby proszę o jakiś kontakt bo juz bardzo zalezy mi nadaniu nowego życia mojemu samochodzikowi:)

Samochodzik znajduje się w Jaworznie (Śląśk) 25km od Katowic 30 minut. Auto mogę dostarczyć na terenie całego kraju.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: T2ab poszukuję chętnego na zrobienie blacharki

Postautor: dreg35 » 12 mar 2018, 5:32

Witaj
tu z znanych mi osób jeśli to tylko Gerard ale ostatnio nie zagląda ...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Artykuły bazy wiedzy busomania.pl”