Wycena luster vw t25/t3

Moderatorzy: t90, dreg35

Awatar użytkownika
bercik™
Szeregowy
Szeregowy

Wycena luster vw t25/t3

Postautor: bercik™ » 23 gru 2017, 22:11

Witam, jestem tutaj nowy a zarazem jest to mój pierwszy post, więc jeśli wybrałem zły dział to przepraszam. Po krótce to przez przypadek znalazł się chętny na lustra z mojego busika a ja nie jestem w stanie realnie ich wycenić. Z góry dziękuję i życzę wszystkim Wesołych świąt. Pozdrawiam Albert.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: Wycena luster vw t25/t3

Postautor: dreg35 » 24 gru 2017, 6:28

Witaj
posłuchaj masz lusterka elektryczne ale z zdjęć już widać że niekompletne... lewe już ktoś "regenerował" ale takie lusterka z wiązką i przełącznikiem kompletne chodzą 1200-1500... wszystko jednak zależy jeszcze od kupca czy chce tyle dać... jak postanowisz za ile chcesz sprzedać je to daj znać też byłbym zainteresowany...
yu masz dla przykładu ori lusterko ... https://www.bus-ok.de/T25-electric-door ... 1857513-CP

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
bercik™
Szeregowy
Szeregowy

Re: Wycena luster vw t25/t3

Postautor: bercik™ » 24 gru 2017, 11:50

Dzięki za wycenę. Facet nagle podskoczył do 650zł jak mu powiedziałem o Twojej wycenie. Zastanowie się czy je będę sprzedawał, jak się zdecyduję to dam Ci znać :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Artykuły bazy wiedzy busomania.pl”