Nowosci w ubezpieczeniach

Co i jak, wzory pism, nasze doświadczenia ...

Moderator: t90

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan
Zodiac: Pisces

Nowosci w ubezpieczeniach

Postautor: jajanko » 01 lut 2015, 11:46

"...W ubezpieczeniach komunikacyjnych oficjalnie ogłoszono koniec wojny cenowej. Stawki za ubezpieczenie OC oraz za pakiety OC/AC idą w górę zwłaszcza w firmach, które do tej pory były najtańsze. Jak ostatnio policzyła moja redakcyjna koleżanka z "Wyborczej" Ania Popiołek (wspólnie z serwisem Superpolisa.pl) najniższe oferowane klientom składki za samo OC poszły w górę średnio o 30% (w różnych regionach kraju różnie się to przedstawia, w niektórych województwach wzrost jest kilkunastoprocentowy, w innych przekracza 40%). To oczywiście efekt zmian w jakości serwisu, wymuszonych przez sądy i nadzór finansowy. Ubezpieczyciele nie mogą już kantować na cenach części (np. odliczać przy naprawie samochodów zużycia ich części przed wypadkiem), a także muszą bez ograniczeń udostępniać osobom likwidującym szkodę auta zastępcze..."

Po więcej trzeba się udac na
http://samcik.blox.pl/2015/01/Kupujesz-u-nich-polise-komunikacyjna-a-oni.html

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Re: Nowosci w ubezpieczeniach

Postautor: AsLog » 19 lis 2015, 11:42

poszukiwacz pisze:Do tego doszła bezpośredni likwidacja szkody, którą miałem już okazję wykorzystać. Mam takie http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ ubezpieczenie komunikacyjne gliwice niestety stały się miastem, gdzie miałem wypadek, ale w sumie nie o tym ;) ostatecznie zgłosiłem się do swojego ubezpieczyciela oc, żeby naprawić szkodę, nie dzwoniłem do jakiejś obcej firmy i od razu stanęli na wysokości zadania. Zdecydowanie taka zmiana wyjdzie na plus kierowcom, nawet jeśli musimy zapłacić za oc trochę więcej, to nareszcie kończy się olewanie poszkodowanych.

Jakaż piękna autoreklama :)

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu
Automobilklubu Vokswagena Transportera T3
Masz pytanie? Chętnie odpowiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Re: Nowosci w ubezpieczeniach

Postautor: t90 » 19 lis 2015, 14:50

Oj tam :D

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Przeglądy, rejetracje, ubezpieczenia”