skąd części do busów??

Co i gdzie naprawić, gdzie kupić. Opinie te dobre i złe.

Moderator: t90

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: skąd części do busów??

Postautor: dreg35 » 07 cze 2013, 5:24

t90 pisze:
Lola i Lorenzo pisze:Cześć,

czy wiecie skąd wyczarować tarczę kotwiczną na tył? Dość krótko mamy naszego T3, wg mechaników część prawie nie do zdobycia :(
Sporo warsztatów już obdzwoniliśmy i słabo to wygląda, zostaje nam chyba szukanie na szrotach?
Może ktoś widział, ktoś wie, może coś zasugerować?

pozdrawiam

Z T2 nie pasują czasem?

http://www.etkashop.com/vwcp/Bus-LT/T-3/Fahrwerk/Hinterachse/Bremstraegerblech.html# lewa tarcza
http://www.etkashop.com/vwcp/Bus-LT/T-3/Fahrwerk/Hinterachse/Bremstraegerblech-3.html prawa tarcza

Zawsze możecie zmienić tył na tarcze. Koszt ten sam co zakup tarcz kotwicznych.

z T2 prawie pasują...
http://abcgarbus.civ.pl/garbus/product_ ... ts_id=5264

to magiczne słówko prawie... :grin:

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
JoaGall24
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: JoaGall24 » 26 wrz 2014, 5:58

dzięki za podpowiedzi, ja wiele częsci dostałem na allegro.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mechanik007
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Aries

Postautor: mechanik007 » 26 wrz 2014, 20:23

Ja też miałem taki przypadek z busem. Sprzedawałem żółtą caravelle na allegro bez jakiś rewelacji. Nikt poza jedną osobą z Polski nie dzwonił, po czym nagle dzwoni jakiś numer z kierunkowym z Ukrainy i mówi, że go chętnie kupi, zaraz przeleje kasę itd... Zgodziłem się wstępnie, choć z pewnych powodów nie chętnie chciałem to zrobić. Nie minęło pół godziny i dzwoni numer z kierunkowym z Anglii. Odbieram i mówię, że już mam kupca, po czym on stwierdza, że da 1500zł byle bym mu go odsprzedał. Ważne było dla niego żółty kolor i silnik 1.9D. Jako sprzedawca skusiłem się zyskiem i olałem Ukraińskiego kupca. Pytał się czy nie mam jeszcze jakiś fajnych busów na sprzedaż, ale nie miałem co mu zaproponować. Najbardziej zapadło mi w pamięć, że koniecznie szybko chciał numer konta bankowego i nie pytał o żaden dowód samochodu ani nic z tych rzeczy. Miałem sporo obaw, bo tyle się nasłuchałem, że jacyś oszuści posiadając sam numer konta potrafią go wyczyścić jakimś cudem. No ale założyłem nowe i mu go podałem, a na drugi dzień widzę przelew dotarł. Gościu się skontaktował ze mną, że w ciągu dwóch tygodni odbierze go jakaś laweta. Przyjechała po prawie miesiącu, a kierowca w niej stwierdził, że dla tego gościa przywiózł już tyle busów z całej Polski, że ciężko mu zliczyć ile ich było. Ciekawe, dlaczego tak zależało Anglikowi na tym busie? Czy wywożąc do Afryki taki ma zysk, czy w Anglii są one aż tak poszukiwane?

Volkswagen Multivan T3 LLE, AAP+078+ AAZ tuning oraz Srebne Syncro T3 Multivan TDI AFN, 2 blokady + decoupler :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 26 wrz 2014, 20:55

Kolor żółty i wszystko jasne .Najlepsza cena bo nie muszą ich przemalowywać.Nie wiem czemu ,ale tam wszystkie przemalowywują na żółto.O Afryce mowa oczywiście.Tam busy niezależnie od stanu są bardzo drogie.
Dziwi mnie tylko ten silnik 1,9D ,bo zazwyczaj brali benzyniaki.Może się przekonali że siesel w każdych warunkach dobry.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
amatofe
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: amatofe » 16 lis 2015, 20:34

Wiem, że nie ten wątek ale wiecie może coś o wkładach do lusterek elektrycznych potrzebuję dwie sztuki

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 16 lis 2015, 21:09

Tylko firmy, co dorabiają wkłady lusterek
Ja dorabiałem na Grzybowskiej przy muzeum Powstania

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Warsztaty, sklepy ...”