tapicer

Co i gdzie naprawić, gdzie kupić. Opinie te dobre i złe.

Moderator: t90

Awatar użytkownika
tomke bobo
Sierżant
Sierżant

tapicer

Postautor: tomke bobo » 09 mar 2011, 8:51

Witam,

czy znacie może jakiegoś auto-tapicera w Warszawie lub okolicy ?
Chciałbym wymienić podsufitkę w Pryczy (materiał taki dziurkowany).

Tomek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Re: tapicer

Postautor: t90 » 09 mar 2011, 21:55

Z materiałem może być kiepsko, ale jak byś znalazł jaki ci pasuje, i miałbyś wzór to możesz spróbować uprosić krawcową na ul.Jasnodworskiej (przy aptece). Mi uszyla pełną podsufitkę na podstawie starej. Zapłaciłem za usługę 100 zł. Szmatę sam musiałem dostarczyć.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 12 mar 2011, 19:25

Tapicer samochodowy jest przy Grochowskiej (w okolicy 45), kiedys robił mi kanape do junaka , dosyc dobrze mu to wyszło
A kuzyn ,boczki oddawał gdzies na Łodygową

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
patryk323
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Postautor: patryk323 » 26 mar 2015, 18:48

Szukam auto-tapicera, który mieszka w okolicy Łodzi i nie spartoli roboty dzięki ;) .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 26 mar 2015, 21:35

Patryk ,mam kuzyna który pracuje w niemcowni jako tapicer samochodów retro luksusowych ferrari bugatty.Robi tapicerkę od podstaw,nawet jak nie ma wzoru ,to dorabia.Dobry fachowiec.Mogę zagadać jak przyjedzie do Polszy . Miał na święta przyjechać,może w niedzielę się do mnie odezwie,ale materiał i tak bys musiał na POdkarpaciozadupie podesłać.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 27 mar 2015, 5:12

Krzychu ale jeśli zechce to zamiast odpocząć weźmie i popracuje za złotówki czy za euro??? :grin:
u mnie też by się znalazło parę rzeczy dla ogarnięcia przez tapicera...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 27 mar 2015, 21:53

Darek,na pewno weżmie tyle co tu biorą firmy za uszycie,ale będzie to zrobione dobrze i starannie.Oglądałem zdjęcia z jego prac,głównie z ciekawości jakie samochody robi ,bo robotę jego widziałem wcześniej .
Carmana jak miał przyjechać klijent ,to za stodołę wywieżli ,bo nie chciał ,żeby ktoś widział że takiego dziada robi.
Jak przyjedzie ,to powiem mu żeby parę fotek udostępnił na forum .Jest na czym oko zwiesić.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 28 mar 2015, 5:25

to na T3 zabraknie miejsca nawet za stodołą chyba że sąsiada którego nie lubi...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 03 kwie 2015, 14:00

wezuwiusz3 pisze:Darek,na pewno weżmie tyle co tu biorą firmy za uszycie,ale będzie to zrobione dobrze i starannie.Oglądałem zdjęcia z jego prac,głównie z ciekawości jakie samochody robi ,bo robotę jego widziałem wcześniej .
Carmana jak miał przyjechać klijent ,to za stodołę wywieżli ,bo nie chciał ,żeby ktoś widział że takiego dziada robi.
Jak przyjedzie ,to powiem mu żeby parę fotek udostępnił na forum .Jest na czym oko zwiesić.

Tak jak obiecałem.Wrzucam parę zdjęć dla wglądu jak wygląda po nim robota i jakie samochody tam zajeżdżają.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan
Zodiac: Pisces

Postautor: jajanko » 03 kwie 2015, 15:26

wezuwiusz3 pisze:
wezuwiusz3 pisze:Darek,na pewno weżmie tyle co tu biorą firmy za uszycie,ale będzie to zrobione dobrze i starannie.Oglądałem zdjęcia z jego prac,głównie z ciekawości jakie samochody robi ,bo robotę jego widziałem wcześniej .

Tak jak obiecałem.Wrzucam parę zdjęć dla wglądu jak wygląda po nim robota i jakie samochody tam zajeżdżają.

Kurde.

Śliczne fury

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 12 maja 2015, 20:52

jajanko pisze:
wezuwiusz3 pisze:

Kurde.

Śliczne fury

I wyobraś sobie ,że na tych furach nie ma grama szpachli.Wszystko jest cynowane zamiast szpachli.Każdy z tych co widać samochodów wcześniej był porozbierany do golusieńkiej konstrukcji,czyli wszystkie blachy z poszycia zdjęte ,zagalwanizowane i na nowo połączone.Ceny idą w dziesiątki tysięcy euro za takie samochody.Cały właściciel jest zabojadem mieszkającym na stałe w niemcowni.To czarne porsche to jego córki żeby do szkoły miała czym dojeżdżać.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan

Postautor: jajanko » 13 maja 2015, 4:51

wezuwiusz3 pisze:
I wyobraś sobie ,że na tych furach nie ma grama szpachli.Wszystko jest cynowane zamiast szpachli.Każdy z tych co widać samochodów wcześniej był porozbierany do golusieńkiej konstrukcji,czyli wszystkie blachy z poszycia zdjęte ,zagalwanizowane i na nowo połączone.Ceny idą w dziesiątki tysięcy euro za takie samochody.Cały właściciel jest zabojadem mieszkającym na stałe w niemcowni.To czarne porsche to jego córki żeby do szkoły miała czym dojeżdżać.

Mam znajomka który ma T3 całego w cynie. Opowiadał mi jak to sie na pół roku obłozył podrecznikami o galwanizacjach, blacharkach i metaloznawstwie po to by cyna była najlepsza, by temperatura byla najlepsza, słowem by wszystko bylo najlepsze. Sam zrobil a instruktaż wział z Jutuba (cynowanie poloneza) i swietnie mu to nawet wyszlo.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 13 maja 2015, 19:56

Jak się ma dużo dutków to se można tak robić.Ja chociaż wiem jak to się robi ,to większe nierówności wyrównywałem spawami tak,żeby po przeszlifowaniu nakładać jak najmniej szpachli.Nawet dzisiaj musiałem grzebać przy narożniku ,bo zamiast 1 biegu wszedł mi wsteczny i zakurwiłem dupskiem.Żeby było śmiesznie ,to przy drugiej próbie ruszenia z tego miejsca ,też wszedł wsteczny i po raz drugi zajebałem,czyli podwójna poprawka.
A tak wyglądało
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan

Postautor: jajanko » 13 maja 2015, 23:06

wezuwiusz3 pisze:Jak się ma dużo dutków to se można tak robić.Ja chociaż wiem jak to się robi ,to większe nierówności wyrównywałem spawami tak,żeby po przeszlifowaniu nakładać jak najmniej szpachli.Nawet dzisiaj musiałem grzebać przy narożniku ,bo zamiast 1 biegu wszedł mi wsteczny i zakurwiłem dupskiem.Żeby było śmiesznie ,to przy drugiej próbie ruszenia z tego miejsca ,też wszedł wsteczny i po raz drugi zajebałem,czyli podwójna poprawka.
A tak wyglądało

No ładnie Ci wyszlo. Ale zdjecia to chyba we mgle robiłes co? :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 14 maja 2015, 15:04

to nie mgła tylko lakier... :lol:

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 15 maja 2015, 19:58

Cha cha.Ani mgła ,ani lakier.Do dupy aparat i farba 3 w 1 :grin: Grunt żeby nie rdzewiało.Będzie czas,sie poprawi.Mój bus to nie psie jajca rzeby się miał świecić,ale wyszło mi to banglanie w pełnym macie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Warsztaty, sklepy ...”