uszczelka szyberdachu

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
davinchi
Sierżant
Sierżant

uszczelka szyberdachu

Postautor: davinchi » 19 paź 2014, 21:47

Witam, w moim t3 mam na srodku dachu szyberdach blaszany o wymiarach ok 100x100cm. Problem że uszczelka przegniła i woda cieknie. Szukam wszedzie tej uszczelki i jakoś słabo mi to idze. Ma ktoś może to cudo albo wie gdzie kupić?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan
Zodiac: Pisces

Re: uszczelka szyberdachu

Postautor: jajanko » 19 paź 2014, 23:17

davinchi pisze:Witam, w moim t3 mam na srodku dachu szyberdach blaszany o wymiarach ok 100x100cm. Problem że uszczelka przegniła i woda cieknie. Szukam wszedzie tej uszczelki i jakoś słabo mi to idze. Ma ktoś może to cudo albo wie gdzie kupić?

Wyjmij na szrocie z Golfa 2. Golf ma mniejszy szyber i uszczelkę w dwóch kawałkach ale to zdaje sie ten sam typ uszczelki do blaszanych szyberdachów na suwadle.
A jak juz bedziesz ogołacał tego golfika, to nie zapomnij wziąc uszczelki bagażnika. Pasuje idealnie na rant klapy silnika w T3, a nawet jest lepsza bo bardziej amortyzuje i uszczelnia klapę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
davinchi
Sierżant
Sierżant

Postautor: davinchi » 20 paź 2014, 23:49

jajanko pisze:
davinchi pisze:Witam, w moim t3 mam na srodku dachu szyberdach blaszany o wymiarach ok 100x100cm. Problem że uszczelka przegniła i woda cieknie. Szukam wszedzie tej uszczelki i jakoś słabo mi to idze. Ma ktoś może to cudo albo wie gdzie kupić?

Wyjmij na szrocie z Golfa 2. Golf ma mniejszy szyber i uszczelkę w dwóch kawałkach ale to zdaje sie ten sam typ uszczelki do blaszanych szyberdachów na suwadle.
A jak juz bedziesz ogołacał tego golfika, to nie zapomnij wziąc uszczelki bagażnika. Pasuje idealnie na rant klapy silnika w T3, a nawet jest lepsza bo bardziej amortyzuje i uszczelnia klapę.

Ciekawe z tą uszczelka od golfa. Problem taki że mój szyber ma jakiś 100x100cm. A golf to raczej 100x40cm. No i jak tu golfa z szybrem znaleźć na szrocie ?

Ale jest jakieś rozwiązanie bo do golfa może idzie kupić nową w rozsadnej kwocie. Jak nie to zostaje mi zamawiać i modlić się żeby doszła z zagranicy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Kinglandwa
Szeregowy
Szeregowy

Postautor: Kinglandwa » 27 paź 2016, 8:26

I wanted to look at the picture, then it must have been the most used yet.

sbobet

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Nadwozie i jego wyposażenie”