Druty do podsufitki

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Druty do podsufitki

Postautor: wezuwiusz3 » 08 wrz 2018, 19:27

Czy ktoś może ma na odsprzedanie 3 druty wraz z klipsami montażowymi od podsufitki??,albo doradzi gdzie można kupić zwykły drut pół stalowy z którego by można było wykonać takie druty>>.Byłem w Obi,Leroy Merlin,Majstry,Mrówce PSB, Klebergu,Merkury Markecie i nigdzie nie mają.Praktikera u nas nie ma.
Stanąłem z robotą i czort karty rozdaje.
Nie mam nawet pomysłu gdzie szukać tego.Jeszcze takie po 1 metr by dostał ,a dłuższych już nie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: Druty do podsufitki

Postautor: dreg35 » 10 wrz 2018, 5:45

Znajdę druty i kołki...za tydzień będę nad Jeziorem Solińskim ale pewnie Ci nie po drodze...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
deerte
Chorąży
Chorąży

Postautor: deerte » 10 wrz 2018, 10:40

a jaka jest dlugosc tego drutu i srednica ? Mam niedaleko slusarnie moze by dorobili ...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 10 wrz 2018, 11:11

dreg35 pisze:Znajdę druty i kołki...za tydzień będę nad Jeziorem Solińskim ale pewnie Ci nie po drodze...

Prawie że po drodze.A w którym miejscu będziesz biwakował? i którędy będziesz jechał??.Masz jakąś wyszukaną miejscówkę,czy dopiero będziecie się na miejscu rozgladać,bo jeśli tak ,to mogę Ci coś doradzić w miarę dobre miejsce bez nadmiernego zgiełku i nie daleko do baru jest.A tak na marginesie to we Wrzeąśniu też Vwik też wybiera się w Bieszczady i z Wawy jakiś też busiarz ma być?? czy to nie przypadkiem TY??.bo może by zrobić spontana w większym gronie.Mam w Bieszczadach zarąbistą miejscówkę (nawet nie jedną),ale do jednej jest bardzo dobry dojazd,na dodatek jest domek czynny cały rok.Poza sezonem jak teraz za fre.
No i miał bym też sprawę,bo jeżeli lecisz z Wawy ,to tak sobie pomyślałem ,czy nie zgodził Byś się na odebranie po drodze akumulatora ?? Zamówił bym go sobie i zapłacił,tylko trzeba by go było odebrać .Jenox Hobby,tylko trzeba by było go sprawdzić czy nie jakaś zleżana padaka,bo u nas mało że mają napięcia niższe niż 12,4 bo się gnojom nie chce nawet podładować żeby nie leżały rozładowane ,to jeszcze i dużo droższe niż u Was.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 11 wrz 2018, 5:06

Będę gdzieś w Łobozew Dolny k Soliny...
aiku kup porządniejsze...za Harta zapłacisz 300 robiony w tej samej fabryce odpowiednik czarnego BOSCHA...a BOSCH 420 74ah 680 ...
a gdzie po drodze...jak będzie po drodze to odbiorę...sprawdzać nie będę bo nie biorę żadnych narzędzi z racji tego że nie jadę busem tylko osobówką...długość drutu około 130 a średnica około 3,5 tak na oko...zmierzę dziś i dam znać...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 11 wrz 2018, 7:14

Długość koło 129 cm. średnica 4 mm.
100 pln za 3 z kółkami jak na zdjęciu...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 11 wrz 2018, 20:37

Już nie aktualne Darku ,ale dziękuję za dobre chęci.Tak że dziękuję wszystkim którzy sie zainteresowali.Dzisiaj dorobiłem podsufitkę.Pochwalę sie jutro zdjęciami,bo dzisiaj już nawet mi się nie chce bawić ze zdjęciami.
Darek,ten termin to masz tak sztywny ,czy możesz jeszcze zmienić czas ??
Darek tam w Łobozewie to dziura zabita dechami. Nic tam nie ma,zero jakichś atrakcji .Polecam zwiedzić Tworylne i Krywe,oraz w Bóbrce nieczynny kamieniołom z którego brano kamień na zaporę w Solinie.Jest tam też bunkier z lini Mołotowa koło tego kamieniołomu,a widoki z niego ......Piękne i warte zobaczenia są Jeziorka duszatyńskie i przełęcz Żebrak z linią nieczynnej wąskotorówki i mostem na przełęczy.
Jak byś był zainteresowany to oprowadzę.Chętnie się z Tobą spotkam,tylko że w tym tygodniu mógł bym dojechać dopiero w Sobotę koło południa,a to troche za pużno na Tworylne i Krywe.No chyba że porządnym marszem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 12 wrz 2018, 4:49

bo szukałem ciszy i spokoju...to tylko miejsce na nocleg...a potem z naturą cały dzień...termin sztywny...

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 12 wrz 2018, 18:36

W sobotę w bieszczady wybiera się Tomix z Dobczyc.Będzie w bieszczadach około południa.Może miał byś ochotę poznać gościa?
Mają zamiar przejechać dużą pętlą i zajechać nad bajoro solińskie
Ja jak uda mi się poskładać auto to też przyjadę chociaż blado to widzę.Czasu coraz mniej a roboty końca nie widać
Podsyłam kilka fotek mojej wydumki.Jeszcze trzeba ją podopieszczać i myślę że będzie w porządku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Nadwozie i jego wyposażenie”