centralny zamek multivan

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
kalafior
Chorąży
Chorąży

centralny zamek multivan

Postautor: kalafior » 19 gru 2015, 15:53

witam ma mam pewien problem z centralnym zamkiem w multivan 1.td. Otóż wczoraj zamek zaczął pracować cały czas otwiera się i zamyka jak szalony wszystkie drzwi i klapa jedyne rozwiązanie to odpięcie akumulatora. Proszę o poradę gdzie możel leżeć problem .może schemat instalacji Czy centralny zamek posiada swój bezpiecznik ? a jak tak to który to jest (tymczasowo mogę go wogóle wylączyć ). :help:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: centralny zamek multivan

Postautor: dreg35 » 20 gru 2015, 6:24

kalafior pisze:witam ma mam pewien problem z centralnym zamkiem w multivan 1.td. Otóż wczoraj zamek zaczął pracować cały czas otwiera się i zamyka jak szalony wszystkie drzwi i klapa jedyne rozwiązanie to odpięcie akumulatora. Proszę o poradę gdzie możel leżeć problem .może schemat instalacji Czy centralny zamek posiada swój bezpiecznik ? a jak tak to który to jest (tymczasowo mogę go wogóle wylączyć ). :help:

dzisiaj jest jak wczoraj i mam kłopot z koncentracją ale nie ma osobnego bezpiecznika na centralny a jak Ci pracuje to nie masz problemu z bezpiecznikiem...
masz uszkodzony jeden z mechanizmów sterujących zamkiem centralnym i to sterujący a nie wykonawczy...
siedząc w samochodzie próbuj zamykać go od wewnątrz i czekaj na moment kiedy nie będzie się sam otwierał... ten zamek masz do bani...
albo go naprawić albo wypiąć... łączenia masz za bezpiecznikami... za schowkiem... przy styczniku na słupku... tylny jest tylko wykonawczy...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Re: centralny zamek multivan

Postautor: mikesz » 20 gru 2015, 8:59

Miałem to samo ,złapało mnie na Węgrzech ,przeczyściłem masy na koronie w okolicy bezpieczników i pomogło.

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Wyposażenie elektryczne”