Katastrofa lotnicza w drodze do Katynia

... całą reszta najróżniejszej tematyki.

Moderator: t90

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Re: Katastrofa lotnicza w drodze do Katynia

Postautor: mikesz » 20 gru 2012, 13:33

siatkon pisze:Smolensk...
minęło 2 lata, nieby wszystko jasne... dlaczego jednak wrak jest ciągle w Rossi??..
Coś tu śmierdzi..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
robert2211
Chorąży
Chorąży

Postautor: robert2211 » 23 gru 2012, 1:26

śmierdzi a i owszem trotyl

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 23 gru 2012, 14:10

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że na drugim Tu 154 M znależli jeszcze więcej śladów trotylu,tylko zapomnieli dodać ,że drugi TU 154M,został wysłany z misją ewakuacyjną do Syrii a startowali pod silnym obstrzałem artyleryjskim.
Nie ma więc nic dziwnego że na poszyciu samolotu znależli osad trotylu.Ciekawe czy na pasach bezpieczeństwa znależli ślady trotylu ,jak w tym TU 154M w Katyniu.
Co do samego wraku,to nie ma co liczyć ,żeby Ruski oddał wrak,chyba że już cała sprawa tak wycichnie,że już nie będzie potrzebny do rozgrywek POlitycznych,to żeby sobie jeszcze powetować,oddadzą bezwartościową kupę rdzy POlaczkom,a ci z wdzięcznością będą bić POkłony Rusolom i sprowadzą kupę złomu za grube miliony Polskich podatników,a całą operacją zajmie się jakaś firma Krzak ,z POwiązana z Kartelem mafijnym PO.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
multimati
Kapitan
Kapitan
Zodiac: Pisces

Postautor: multimati » 23 gru 2012, 17:34

A ten trotyl to jeszcze dziadek Tuska wyprodukował serio :cray:
Kurwa jakie pierdoły :banghead:

SYNCRO 1,9TDI+0.216+IC 2 BLOKADY+DEC AAN + 0,78 TYCHY GG 1386866 TEL 889 072 706

http://picasaweb.google.com/multimati/

https://picasaweb.google.com/105661992922078764420

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 23 gru 2012, 19:14

Mati ,ale jakie pierdoły ,jeżeli od samego początku są jakieś kłamstwa dotyczące tej katastrofy ,to chyba nie jest dziwne że niektórzy by chcieli żeby sprawa do końca została wyjaśniona i wcale tu nie chodzi o mnie.Na poczatku chcieli zwalić winę na błąd pilotów,pijanego Błasika,pancerną brzozę,w konsekwencji czego wychodzi na jaw ,że Błasika nie było w kabinie,skrzydła nie obcięła brzoza,piloci nie zawinili i Kaczor nie naciskał na pilotów ,a stosowali się do mylnych komend kontrolerów wierzy.
Co do samego Tuska i rządów,to chyba nie powiesz że w Polsce dzieje się dobrze ,że ten rząd wie co robi,bo na razie przysłużył się Ruskim tylko i Niemcom.Kraj tak ta banda zadłużyła ,że nawet wnuki Twoich wnuków będą spłacali zadłużenie.Wszystko gnoją i na dodatek prawo stawiają pod siebie ,żeby za nic nie ponosić odpowiedzialności.Na każdym kroku wychodzą jakieś nowe machlojki .Jak nie przy budowie autostrad,to znowu przy narodowym basenie piłki wodnonożnej ,jak nie przy basenie,to znowu z parabankami o czym jak wychodzi na jaw Donald wiedział wszystko i kręcił lody z synalkiem.Przytocz przynajmniej jakiś fakt ,co dobrego dla Polski zrobił ten rząd i Donald.Tak ponad podziałami bezpartyjnie,bez żadnych uprzedzeń,bo nie ma żadnej opcji politycznej żeby coś zrobiła dla ludzi.W końcu każde grabie grabią pod siebie nie odwrotnie.Trzeba tylko wybrać mniejsze zło.Może jestem sfrustrowany całą tą szopką POlityczną,ale za Kaczora prowadziłem działalność i stać mnie było wyjechać z rodziną na wczasy za granicą i miałem odłożone pieniądze na budowę domu ,za Donalda,szukam opon samochodowych po szrotach do swojego samochodu,a pieniądze na dom zostały że tak powiem przejedzone.Niestety zarabiam tyle co za Kaczyńskiego,ale za Donalda ceny wzrosły dwukrotnie .Powiedz mi za tym dlaczego pracując we własnym kraju żyję w ubustwie??
Dodam jeszcze że w Piątek Komorosprzedawczyk POdpisał ustawę o modyfikowanej żywności.Teraz jeszcze na dodatek prócz okradania będą nas truć.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 24 gru 2012, 22:36

Wychodzą kolejne machloje POlskiego rządu z Ruskimi.I jak tu można przejść obojętnie koło tej całej sprawy ??
http://www.sfora.pl/Rosjanie-zacierali- ... two-a50824

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 30 gru 2012, 20:53

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major
Zodiac: Aquarius

Postautor: TrolowózMarki » 30 gru 2012, 22:38

Wcześnie widziałem te zdięcia z katastrofy w Smoleńsku,nie ma nic nadzwyczajnego,ale zainteresowała mnie wypowiedz jednego pilota który znał tą maszyne od poctaw i stwierdził że brakuje jakieś 20% maszyny i że nie jest to normalne żeby TU154 tak się rozlecjał na drobne kawałki,były przypadki że tupolewy lądowały w podobnych okolicznościach,miały dość mocne podwozia twierdzi pilot i nie jest to prawdą że z takiej wysokości nic niezostało,jaka jest prawda może nigdy się niedowjemy z przyczyn politycznych :scratch:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 31 gru 2012, 13:47

Nawet jak by i walnął o glebe,to szczątki nie były by rozsiane na tylu hektarach .Drugi cud wydarzył się tak samo pod Pansylwanią,gdzie samolot wyparował wraz z ludżmi.
Tam zresztą też udowodniono ,że żaden samolot nie walnął o glebę,tylko normalnie wylądował na zapasowym lotnisku,a pasażerowie wyparowali.( 11 Września ,nie wygodne fakty).
Prawda jest znana od dawna .Pytanie czy zamachowcy zostaną za to rozliczeni.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major

Postautor: TrolowózMarki » 31 gru 2012, 15:29

11 Września wszyscy wiedzą że jak niewjadomo o co chodzi to chodzi o kase i wszystko w temacie :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
siatkon
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Aries

Postautor: siatkon » 31 gru 2012, 15:50

Tak rozliczeni, jak rozliczeni z afery FOZZ i z usuwania świadków... tak jest od "nocnej zmiany"....
a Wałęsy nie poddano lustracji...
Świniobicie mi się marzy...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 31 gru 2012, 16:33

Żeby żyło się lepiej....No i się żyje lepiej......ale komu
http://politykier.pl/kat,1025795,wid,15 ... omosc.html

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 31 gru 2012, 19:18

robert2211 pisze:śmierdzi a i owszem trotyl

Rany ludzie. przecież te samoloty woziły wojsko na misje i z misji. Brednie pieprzycie jak te złamasy w TV. Zejdźcie na ziemię.

Jak dla mnie to było tak ... kpt. Protasiuk lecieć nie chciał, ktoś przyszedł do niego i w te słowa "Panie Pułkowniku, Pan Prezydent na Pana liczy". Kto w wojsku był wie, jak bieda pazerna na szarżę i niższe "U". Koniec opowieści.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
siatkon
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Aries

Postautor: siatkon » 01 sty 2013, 9:48

Rany ludzie. przecież te samoloty woziły wojsko na misje i z misji. Brednie pieprzycie jak te złamasy w TV. Zejdźcie na ziemię.

Jak dla mnie to było tak ... kpt. Protasiuk lecieć nie chciał, ktoś przyszedł do niego i w te słowa "Panie Pułkowniku, Pan Prezydent na Pana liczy". Kto w wojsku był wie, jak bieda pazerna na szarżę i niższe "U". Koniec opowieści.

Taa.. a wrak, Panie Marku?
Rosja zostawiła sobie jako eksponat, pewnie go potnie i będzie sprzedawać, jako pamiątki..

Ta ... same przypadki ... i ciemniacy którzy czują się we własnym kraju jebani na każdym kroku, przez tych którzy w ciągu 20 lat dorobili się gigantycznych pieniędzy, legalnie....
lista przypadków...
Naprawdę samobójstwa i wypadki się zdarzają, nic nowego, nawet można przypuszczać, że ludzie pokazywani przez media są bardziej podatni.
Ale to co się dzieje od kilkunastu lat przestaje mieć nawet statystyczne uzasadnienie.

Papała zastrzelony przez rzekomego złodzieja samochodów, potem ginie świadek Mieczysław Zapiór (były funkcjonariusz)
Jeremiasz Barański powieszony w monitorowanej celi.

Afera FOZZ:
Anatol Lawina, M.Falzmann
Walerian Pańko (w wypadku, policjanci którzy przyjechali na miejsce wypadku również niebawem zmarli, kierowca - Jan Budziński też ginie)

sprawa Olewnika: Kościuk, Pazik, Franiewski - samobójstwa w monitorowanych celach, u Paziuka sekcja wykazała połamane żebra, po jakimś czasie samobójstwo popełnia więzienny strażnik Franiewskiego

samobójstwa w toruńskim areszcie + samobójstwo rzecznika wiezienia http://tinyurl.com/7cn7s9o

Artur Zirajewski (od Papały) - otruty

chorąży Stefan Zielonka - "skoczył" do Wisły

umierają dwaj prawnicy Samoobrony, 3 miesiące potem wiesza się Andrzej Lepper

+ do tego wszystkiego dochodzą "samobójstwa" oficerów CBŚ, oficera kontrwywiadu, próba samobójcza Przybyły no i śmierć gen. Petelickiego

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 02 sty 2013, 19:19

Zapomniałeś dodać jeszcze samobójstwo kluczowego światka koronnego w sprawie katastrofy Remigiusza Muś, technika z Jaka.
A co by nawet nie wymieniać,to kiedyś znalazłem listę wszystkich afer POskomuchów,oraz samobójstw.To była bardzo długa lista i pech chciał,że każda z tych osób była powiązana z jakąś aferą .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 09 sty 2013, 17:40

Seryjny samobójca znów uderzył...

Samobójstwo najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci. Ciało śledczego Prokuratury Generalnej Marka A. znaleziono dziś rano powieszonego, w swoim mieszkaniu w Garwolinie na Mazowszu.

Jak zwykle. :lollol:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: mikesz » 14 sty 2013, 5:53

27stycznia o godzinie 21 Program National Geographic w programie ;katastrofa w przestworzach' przedstawi katastrofę Smoleńską,zobaczymy?
Ostatnio zmieniony 18 sty 2013, 16:34 przez mikesz, łącznie zmieniany 1 raz.

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major

Postautor: TrolowózMarki » 14 sty 2013, 17:26

CIEKAWE JAK ONI TO PRZEDSTAWJĄ :scratch:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 14 sty 2013, 17:45

Warto zobaczyć

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
49_kazik
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: 49_kazik » 26 sty 2013, 3:32

mikesz pisze:27stycznia o godzinie 21 Program National Geographic w programie ;katastrofa w przestworzach' przedstawi katastrofę Smoleńską,zobaczymy?

a narazie :
http://www.youtube.com/watch?v=H55d8ClqgW0

1,9 td, niebieski 1,7d czerwony

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 26 sty 2013, 20:46

Ja jednego nie mogę zrozumieć w tym wszystkim,że są dowody i wszelkie racje POwskich służb i Mak są obalane jedna po drugiej,a w naszym społeczeństwie żyje tyle debili do których to nie dociera.Czy połowa społeczeństwa ma tak wyprane muzgi ,że nie potrafią wnioskować ,rozumnie i przytomnie analizować faktów??.
Pooglądajcie sobie jak Ciemny i durny jest Leming.
Czy oni w ogóle są zdolni do samodzielnej egzystencji,czy czas pomyśleć o realnym wykorzystaniu komór gazowych i zwieść to całe bydło do utylizacji??
http://www.youtube.com/watch?v=hJ00EVZZtJM

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
robert2211
Chorąży
Chorąży

Postautor: robert2211 » 27 sty 2013, 9:41

witam t90 na ziemie zeszłem w 91 z tym trotylem to trochę się rozpędziłem bo sam w to nie wierzę ale co do reszty to jestem za siatkonem i wezuwiuszem

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 27 sty 2013, 14:37

Panowie nie zależnie jaka jest prawda,czy był zamach ,czy go nie było,czy ktoś stał za tym zdarzeniem ,czy to tylko zbieg nieszczęśliwych okoliczności ,to uważam że sprawa ta powinna zostać wyjaśniona.
Gdyby nie ten Macierewicz ,na którym lewica wiesza psy,to dzisiaj byśmy mieli jedyną słuszną rację,że pod naciskiem prezydenta i alkocholika generała Błasika i nie udolnych ,nie potrafiących latać Polskich pilotów doszło do katastrofy.Połowa obywateli uważa że Macierewicz to chory psychicznie człowiek.Połowa ,czyli kto i która .Ta dla której Polska jeszcze coś znaczy ,czy ta połowa która sprzedała się za michę kaszy.
Co za tym rozumiem??,że za puste słowa bez pokrycia,za obiecanki cacanki ludzie oddali głos na złodziei którzy doprowadzają kraj do ruiny,i nie wstydzę się tego że podobnie jak Kazik za pierwszym razem głosowałem na Tuska,ale nie wygrał.Jak poznałem program tej parti ,tak nie realny i odbiegający od rzeczywistości,postanowiłem oddać głos na PIS,nie stety też nie wygrali.Nigdy nie zagłosuję na Solidarną POlskę,bo uważam ich za śmieci wyrzucone w drodze transformacji wewnątrz partyjnychi,za pedałami i Palikotem też nie ,tym bardziej za złodziejami i Komunistami z SLD ,nie zależnie jak się nazywa ich partia.SLD,PSL,AWS,jedna zgraja .
Jedno mnie jednak cieszy,choć nie jestem mściwy ,że jak się zjedzie rodzinka z Polski i jak Polska jest podzielona tak i podzielone są poglądy w mojej rodzinie ,jak oni zaczną lamentować ,że im interes podupada,który zaczęłli kręcić jeszcze za PIS,na który teraz srają ,to się tak cieszę i myślę sobie w duchu.A ch.... wam w D....
Dobrze wam i tyle .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: mikesz » 27 sty 2013, 15:12

Wezuwiusz3 pamiętaj aby klin wyprzedzał kaca. :drinks:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: mikesz » 27 sty 2013, 21:16

A dla czego nie było reklam,zwykle po 5 minutach jest pierwsza reklama ,potem druga i trzecia????.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Off-topic”