Pompa wtryskowa

... całą reszta najróżniejszej tematyki.

Moderator: t90

Awatar użytkownika
Davids2580
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Aquarius

Pompa wtryskowa

Postautor: Davids2580 » 20 lut 2016, 13:48

Witam!ja mam pytanko takie----> bo podlaczylem pompe w wryskowa w ten sposob jak na foto i dopiero teraz idzie paliwo przez filtr bo mechanicy podlaczyli odwrotnie i tak sie upewniam czy napewno teraz jest dobrze zasilanie/powrot?(zdiecie z neta od podobnej pompy)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Re: Pompa wtryskowa

Postautor: dreg35 » 20 lut 2016, 15:31

Davids2580 pisze:Witam!ja mam pytanko takie----> bo podlaczylem pompe w wryskowa w ten sposob jak na foto i dopiero teraz idzie paliwo przez filtr bo mechanicy podlaczyli odwrotnie i tak sie upewniam czy napewno teraz jest dobrze zasilanie/powrot?(zdiecie z neta od podobnej pompy)

Tak jest dobrze podłączone...
gratulacje dla mechaników...
jeszcze w śrubie powrotu zwróć uwagę żeby było sitko i malutki otwór z boku...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Davids2580
Chorąży
Chorąży

Postautor: Davids2580 » 20 lut 2016, 15:45

chodzi ci o to czy otwor jest zeby paliwo mialo gdzie wracac ?sruba ogolnie jest z otworem ale sitak to tam nie widzialem ...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 20 lut 2016, 16:04

Teraz już wiesz ,żeby omijać tych pseudomacherów szerokim kołem.Niestety w Polsce coraz trudniej jest o dobrego mechanika,ponieważ szkoły już nie uczą myślenia,bo wszystko idzie nowoczesnym programem pod współczesne psełdo samochody w w tych bez komputera ani rusz,dlatego uczą mechaników jak coś zdemontować i wymienić,Już nie uczą ich jak naprawić daną część.
Darek w holenderku na powrocie jeszcze sie nie spotkałem z sitkiem.Na zasilaniu a i owszem.Co daje sitko na powrocie??

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
iparts
Kapral
Kapral

Postautor: iparts » 15 mar 2016, 10:17

Niestety ale czasami człowiek ma wrażenie, że mechanicy/warsztaty nie rywalizują ze sobą umiejętnościami i wiedzą techniczną tylko sprytem i tym, kto bardziej "oskubie" klienta. Na szczęście są też firmy na których można polegać.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
kasa
Sierżant
Sierżant

Postautor: kasa » 20 kwie 2016, 6:21

Jest dobrze podłączone. A co do mechaników, to z nimi jest jak z fryzjerami czy lekarzami. Lepiej znaleźć 1 pewnego, a nie bujać się przezprzypadek po całym mieście. Jak się zapoznasz z mechanikiem, staniesz się jego stałym klientem, to będzie bardziej się starał.
Poza tym w dobie internetu większość usterek zostało już zdiagnozowanych i opisanych na takich blogach jak ten tutaj.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links