O tym jak Ediz ... opowieść ku przestrodze ... ale kto ty?

to takie miejsce, co jak ktoś do kogoś będzie miał żal, żeby się nie lać jak te "ssaki leśne" pod latarnią ... no wicie, rozumicie ;-)

Moderator: t90

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

O tym jak Ediz ... opowieść ku przestrodze ... ale kto ty?

Postautor: dreg35 » 02 lut 2012, 21:51

Wszystko zaczęło się jakoś przed południem. Do Busmara zadzwonił Waldek z Ciechanowa z prośbą o pomoc dla Ediza. Awaria skrzyni biegów. Ediz jest z Krakowa, a wszystko dzieje się w Ciechanowie, czy gdzieś pod. Waldek prosi Busmara o kontakt z Edizem i pomoc dla niego. Busmar dzwoni i dowiaduje się, że "jest jak dupa od srania" żeby scholować Ediza. Z tą dupą to cytat z Ediza. Coś nieprawdopodobnego, człowiek potrzebuje pomocy a zaczyna od obrażania.

Busmar posłał kilka palantów, strzelił focha i wypiął się na Ediza, no bo niby czemu ma pomagać? Waldek zaczął dzwonić, tłumaczyć, prosić ... Ok, Busmar pojedzie. Ba zabierze ze sobą skrzynię na wymianę. Jeszcze tylko po dzieciaki pojechać, coś tam kupić i w drogę.

W międzyczasie w Ciechanowie Waldek postarał się o warsztat. Zupełnie obca osoba, zupełnie spoza "towarzystwa" zgodziła się pomóc i zostać w pracy, aż przyjedzie ekipa ze skrzynią. Serce rośnie jak widzi się takie postępowanie. Ale ja nie o tym.

Busmar sprawy domowe załatwił i podjechał do mnie. Zadziałało prawo serii, maszyna odmówiła posłuszeństwa. Trudno, skrzynka do mojego syncro i jedziemy we dwóch. Daleko pojechaliśmy, oj daleko. Przed Łomiankami kolejny klocek domina, syncro stoi. Jakoś dotoczyłem się na BP. Za telefon. "T90, co robisz - Jem - Bo mi się coś z paliwem stało, zdechł, przyjedź. - Gdzie? - BP przed Łomiankami". 20 minut i człowiek przyjechał i wyszarpał. Jeszcze podjechał za nami parę kilometrów, tak na wszelki wypadek. Jest OK, to jedziemy dalej.

Było z 20 km do Ciechanowa. Do Busmara dzwoni Ediz - Gdzie jesteście? - No jeszcze z 20 kilometrów -Ok, czekam.

No to dojechaliśmy ... a tu ... o rzesz ... nie ma go. Telefon - Gdzie jesteś? - A znalazłem sobie inny transport, w drodze do Krakowa.

Busmar wyszedł z siebie, nasłał palantowi palantów. Zawijamy do domu. Znów dzwoni - No przepraszam was, macie po winku dobrym, daj Dareczka. Dareczku ? Ty frajerze ... .

No to się rozłączyłem.
Wszystkiego wyszło jakieś 300 km wątpliwie przyjemnej przejażdżki z przygodami w temperaturze -20 stopni.

W pomoc tej karykaturze człowieka zaangażowanych było co najmniej pięć osób. A smutne jest to, że Ediz na 100% w/g mnie wszystko zdalnie z domu zaaranżował.

Wnioski wyciągnijcie sami... ja 100 razy się zastanowię nim komuś jeszcze pomogę kogo nie znam dobrze ... czytaj lepiej niż Ediza...

napisane za zgodą i wiedzą Marcina "BUSMAR" i Marka "T90" którzy mogą to potwierdzić... sądzę że Waldek się również pod tym podpisze...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Klekot
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Virgo

Re: O tym jak Ediz ... opowieść ku przestrodze.

Postautor: Klekot » 02 lut 2012, 21:58

:shock: po prostu nie wiem co napisać. :shock:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
busmar
Starszy Kapral
Starszy Kapral
Zodiac: Leo

Postautor: busmar » 02 lut 2012, 22:14

Jak napisał Darek .Ręce nogi opadają następnym razem zastanowię sie dłużej . Albo odrazu oleję temat
Jak jeżdzisz gratem to są pomoce drogowe za 2 zł z km

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Postautor: mikesz » 02 lut 2012, 22:41

Nie chce mi się wierzyć,nóż w kieszeni się otwiera.

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Re: O tym jak Ediz ... opowieść ku przestrodze ... ale kto t

Postautor: t90 » 02 lut 2012, 22:57

Temat jest do dupy. Nieprawdopodobny i wogle. Ale faktem jest, że jechałem Darka ciągać. Była nawet opcja awaryjnej wycieczki do Ciechanowa.

Sprawa się zaogniła. Ogólnie znane są dwa numery do Ediza. A teraz pojawił się trzeci: 514166452. Kto zna ten numer, może potwierdzić właściciela, niech się odezwie.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 02 lut 2012, 23:02

Coś mam czujke że ktoś chciał, Ediza ośmieszyć i narobić mu wrogów :shock:

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
ediz
Kapral
Kapral

Postautor: ediz » 02 lut 2012, 23:17

Niestety nie byłem w Ciechanowie i i do nikogo nie dzwoniłem w sprawie pomocy, ktoś zrobił sobie głupi numer, podany nr..tel. też jest mi nieznany, ale myślę że z czasem dowiemy się kto jest taki mądry, to tylko kwestia czasu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 02 lut 2012, 23:22

no to teraz jest wesolo... bo do tanga trzeba dwojga.... :borg-drone: :borg-drone: :borg-drone:

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
ediz
Kapral
Kapral

Postautor: ediz » 03 lut 2012, 6:21

Bardzo głupi żart ktoś zrobił pod moim adresem, komuś bardzo zależy na tym abym miał wrogów na busomani, Teraz to i ja będę się długo zastanawiał zanim komukolwiek pomogę bo mnie również może spotkać taka nieprzyjemna przygoda.Niestety nie będę tu nikogo przepraszał bo nie jestem niczemu winien, ale wielki szacun i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych za chęć udzielenia mi pomocy. Na pewno będę pamiętał.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
ediz
Kapral
Kapral

Postautor: ediz » 03 lut 2012, 7:07

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 lut 2012, 15:35 przez ediz, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 03 lut 2012, 7:51

Heh, w związku z zaistniałą sytuacją ... droga wolna. A być opisywanym, wieść się sama roznosi. Ja byłbym zainteresowany wyjaśnieniem sprawy, zresztą pewnie jak wszyscy zaangażowani. Tym bardziej, że przypowieść jest mocno ocenzurowana, a słowa padały bardzo mocne.

To jesteś pewien, że wolisz sprawy nie wyjaśnić?

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 03 lut 2012, 8:00

To Dregu nie wiedział z kim rozmawiał głos jest głos a Waldek ? :shock: Kto by to nie był pogratulować debilizmu.

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Tygryscb
Chorąży
Chorąży

Postautor: Tygryscb » 03 lut 2012, 8:30

Jeśli to Ediz dzwoni (dzwonił) z tel Ediza?? Drugie to jak Ediz do ciebie zadzwonił to jak by zadzwonił nawet z 0800.... to i tak byś go rozpoznał. :dry:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 03 lut 2012, 8:42

po głosie

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 03 lut 2012, 9:07

Jak jest afera to na radomiaku info jest błyskawicznie i akta , teczki, wykresy , wyciągi idą w ruch.Śledztwo rusza z mety, jak info ,ze się coś organizuje dla busiarzy to cisza. Takie moje spostrzeżenie czym oni żyją.
Prawdopodobnie wiadomo kto numer wykręcił , ale to niech Ediz się wypowie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
busmar
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: busmar » 03 lut 2012, 9:57

Nie czepiajmy się Radomiaków ,sam prosiłem Busa2000 o wstrzymanie się z zamieszczeniem żeby nie oczerniać Ediza (nr tel nie jego). ale jakiś ciul to zrobił i dla przestrogi innych sytuacje opisaliśmy.
Ediz mam prośbę jednak o chęć wyjaśnienia .

ciul jeszcze dzwonił do Mnie i Waldka o 1.30 w nocy i miał zabawę (zawsze dzwonił z nr. prywatnego Ja dzwoniłem na 514.....bo taki nr podał Waldkowi)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 03 lut 2012, 10:11

Jest temat na kolesia, był w Kryspinowie . Edizowi to bałaganu za wiele nie narobił , tylko brygadzie ratunkowej :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Tygryscb
Chorąży
Chorąży

Postautor: Tygryscb » 03 lut 2012, 10:19

Musi doskonale znać środowisko, być nie jednokrotnie na naszych spotkaniach. Zna każdego osobiście. Musi być od dawna w temacie minimum 8lat .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 03 lut 2012, 10:25

vwik pisze:Jest temat na kolesia, był w Kryspinowie . Edizowi to bałaganu za wiele nie narobił , tylko brygadzie ratunkowej :)

Żeby nie skończyło to się jako Karny Korpus Ekspedycyjny !

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 03 lut 2012, 10:31

To już Ediza problem co zrobi. Znaczy sąsiednie forum musi popracować nad zabezpieczeniami i podjąć radykalne środki w sprawach inwigilacji, zbierania danych i ich udostępniania. Żeby uniknąć takich spraw powinni zamknąć forum i wpuszczać za dowodem osobistym , odcinkiem renty i danymi od operatorów. :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 03 lut 2012, 10:37

Tygryscb pisze:Musi doskonale znać środowisko, być nie jednokrotnie na naszych spotkaniach. Zna każdego osobiście. Musi być od dawna w temacie minimum 8lat .

Wystarczyło ze zna Ediza , i wiedział ze Waldek jest z Ciechanowa ,a Dreg i Marcin padli przypadkową ofiarą
Szkoda tylko ze w rozgrywki typa zostali wplątani ,ludzie którzy niewiedzą o co między NIMI (prawdziwym Edizem a FIUTEM podszywającym się pod niego) poszło .
Może Waldek rzuci jakiś punkt zaczepienia, komu "podziękować " , jak się odezwie

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
ediz
Kapral
Kapral

Postautor: ediz » 03 lut 2012, 15:35

Sprawa na chwilę obecną wygląda tak:
W zeszłym roku w Kryspinowie na garbojamie był koleś luki... zielonym busem z Olkusza [był kiedyś na Radomiaku, ale został usunięty] narobił bydła i został wyrzucony ze zlotu [ci co byli wiedzą o kogo chodzi i może nawet pamiętają ] teraz kolesiowi się przypomniało i robi sobie jaja, z tego co się dowiedziałem to wcześniej dzwonił też do Endrju z pomorza i opowiedział mu taką samą historyjkę że zepsuł mi się bus pod łodzią i potrzebuję pomocy, ale Endriu oddzwonił pod wyświetlony nr. i nikt nie odebrał więc odpuścił temat. Tak więc nie jest powiedziane że sytuacja się jeszcze nie powtórzy. Teraz trzeba być 100% pewnym zanim się podejmie jakieś kroki.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 03 lut 2012, 16:05

Na bliźniaczym wątku na radomiaku jest wpis jakiegoś tadzika czy kogoś tam. Wolf ustalił, że IP jest właśnie z Olkusza. Jakby ktoś mógł uderzyć do Wolfa po ten właśnie numer ... chętnie bym sprawdził czy i tu jest.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Tygryscb
Chorąży
Chorąży

Postautor: Tygryscb » 03 lut 2012, 16:47

Typ wykorzystał słabości i uderzył tam gdzie było najłatwiej

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 03 lut 2012, 17:00

to ten typ co eksmisje dostał z kryspinowa stali na twojej 14-stej

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Forum tylko dla zalogowanych”