O tym jak Ediz ... opowieść ku przestrodze ... ale kto ty?

to takie miejsce, co jak ktoś do kogoś będzie miał żal, żeby się nie lać jak te "ssaki leśne" pod latarnią ... no wicie, rozumicie ;-)

Moderator: t90

Awatar użytkownika
termos
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Cancer

Re: O tym jak Ediz ... opowieść ku przestrodze ... ale kto t

Postautor: termos » 03 lut 2012, 22:24

No Panowie..mielismy Watergate..czas na Edizgate...pozdro..no chyba ze Macierewicz temat wyjasni... ;)

VW T3 Bluestar HE TDi+ASL mit Sperren TEL 510 849 948

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 03 lut 2012, 23:58

vwik pisze:Jak jest afera to na radomiaku info jest błyskawicznie i akta , teczki, wykresy , wyciągi idą w ruch.Śledztwo rusza z mety, jak info ,ze się coś organizuje dla busiarzy to cisza. Takie moje spostrzeżenie czym oni żyją.
Prawdopodobnie wiadomo kto numer wykręcił , ale to niech Ediz się wypowie.

Niestety w tej kwestii muszę się z tobą zgodzić :good: Taka "fabryka forumowiczow" i "Przyjaciuł forum" musi się zywic aferami i oczywiscie nas chcą w to przy okazji ubrać :frown:
Moim zdaniem Ediz powinien się dogadać z poszkodowanymi , lub zmusić" fiuta"do pokrycia strat

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Grzegor
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Capricorn

Postautor: Grzegor » 04 lut 2012, 1:08

magnum pisze:
vwik pisze:Jak jest afera to na radomiaku info jest błyskawicznie i akta , teczki, wykresy , wyciągi idą w ruch.Śledztwo rusza z mety, jak info ,ze się coś organizuje dla busiarzy to cisza. Takie moje spostrzeżenie czym oni żyją.

Niestety w tej kwestii muszę się z tobą zgodzić :good: Taka "fabryka forumowiczow" i "Przyjaciuł forum" musi się zywic aferami i oczywiscie nas chcą w to przy okazji ubrać :frown:
Moim zdaniem Ediz powinien się dogadać z poszkodowanymi , lub zmusić" fiuta"do pokrycia strat

Panowie czy wy czytacie czasem co wypisujecie ??

Grzegor---Vanagon/Eastfalia Syncro '90 Powered by subaru RS MY 06/11 2,5 NA ---- GG:10684896 Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Pisces

Postautor: Piotr Pruszcz » 04 lut 2012, 8:29

Grzegor masz u mnie piwo

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
siatkon
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Aries

Postautor: siatkon » 04 lut 2012, 8:45

Może lepiej znaleźć w tym dobre strony.
Dobra to taka, że pomimo nieporozumień była chęć pomocy, co buduje.
Jak gość ma jakieś żale i frustracje, to lepiej możne poszukać go i zaprosić na forum, zlot, nie wiem o co komuś kiedyś poszło, ale to "wyrzucanie" publicznie to trochę upokarzające i co poniektórzy z tej władzy zbyt często korzystają.... Bo jak się czegoś Polakowi zabroni to on to i tak zrobi. Co za problem zmienić nick adres IP (internet z sieci komórkowej trudno jest zlokalizować), Z pomaganiem, to dobrze mieć zdrowy rozsądek, pomagam często jak mogę, ale rzadko jak ktoś tego ode mnie żąda.
Z tym - wyrzucaniem z forum to trochę jak z procesem Franza Kawki.. skazuje się bez sądu podania przyczyny przez anonimowe grono miłośników..
Skoro gość takie numery robi, to może potrzebuję pomocy jakiegoś specjalisty.. tak się bawią 15to latkowie.
Dobrze byłoby może gościa spotkać pogadać, ale żadna agresja tu nic nie pomoże..
Na pewno nie należy się zniżać do gościa poziomu.
info o takim gościu jest potrzebne, aby inni nie dali się nabrać.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 04 lut 2012, 8:49

Dyskutując z głupim, będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem on zniszczy cię doświadczeniem.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 04 lut 2012, 8:58

Miałem coś napisać ale dam na luz idąc za Marka zdaniem.

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 04 lut 2012, 9:37

@Grzegor
@Piotr Pruszcz

To raczej nieszczęśliwa okazja i nieszczęśliwe miejsce na wygłoszenie tej prawdy. Bo mogę tylko przypuszczać, jakby to było, gdyby na garbie t90 taka historia była zbudowana a już jestem "na indeksie". No i jak do tej pory, ktokolwiek kupę na radomiaku posadził był krzyk że to ktoś z busomanii, sprawdzane logi, śledztwo, a wyrok w pierwszym poście. No i już chyba nawet był głos, że to jakiś busomaniak, czy tak mi się tylko wydaje?

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 04 lut 2012, 12:18

Grzegor pisze:
magnum pisze:

Panowie czy wy czytacie czasem co wypisujecie ??

Pamiętam rozmowe z "włascicielem" radomiaka ,jak jeszcze Busomani niebyło na swiecie , i wten czas oznajmił mi ze wszystkie afery i "nieznosni forumowicze "są z PTM lub z nim związani .
Teraz jest Busomania to ONI są z Busomani (ci niesforni), nie mowie ze wszyscy tacy tam są ,lecz jest spore grono "przyjaciól forum" a nie busiarzy
@T90 Niepomyliłeś się jest coś o tym ze to wkręt kogoś busomani :frown:
Grzesiek . Czasami też powinieś poczytać od początku do konca i ze zrozumieniem :worried:
Nam chodzi o to ze jak jest afera ,to są skany stron których nawet Marek nieposiada ,ale jak miało ukazać się info o zlocie lub nawet głupim spotkaniu PTM to ,zrobili taki kibel ze czytać się nieda i wtedy :rules: mają w dupie :club:

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 04 lut 2012, 12:46

Dobra, nie ma co się napinać bo jeszcze hemoroidy nam powychodzą. Grunt, że Ediz wie, który typek numer mógł wyciąć. Mamy przypowieść ku przestrodze, o trochę nieszczęśliwym tytule, ale kto mógł wiedzieć?

I mam nadzieję, że z tego wszystkiego nie wyjdzie pasztet, w którym nie będzie można nikogo poprosić o pomoc, bo też kto będzie chciał jechać. Co najwyżej bardzo wąskie grono osób będzie sobie pomagało.

Dowcipniś nawet nie zdaje sobie sprawy, jakie szkody zrobił. Pieniądze i czas to jedno, ale odbudowa zaufania ... coś zupełnie innego.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
maruch
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Aquarius

Postautor: maruch » 04 lut 2012, 17:36

Panowie, na radomiaku nie ma ani słowa o tym, że afera jest dziełem busomanii. Wszystkie "bodajże", "chyba" nie mają tu racji bytu, bo NIC TAKIEGO NIE MA. Wręcz przeciwnie - chłopaki są równie wkurzeni jak Wy tutaj, a co niektórzy równie wkurzeni co Dreg i Busmar. Ediz, jak napisał, również nie ma z tym nic wspólnego - równie dobrze mogło paść na kogoś z Wrocławia, Szczecina, Lublina czy z Łodzi.

Jest poparcie pomysłu, aby przeciwdziałać takim ekscesom w przyszłości, żeby żaden następny chory koleś z urażoną dumą nie był w stanie odwalić takiego numeru w przyszłości. Coś typu: jeśli koleś dzwoni jako forumowicz, który potrzebuje pomocy, z jakiegoś dziwnego numeru - oddzwonić do niego na numer znany na forum, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi przejechanie 150 km w jedną stronę. Albo potrzebujący pomocy (powiedzmy ja) dzwonię do MarkaT90, Klekota lub Drega (którzy mnie znają) i mówię, że jest tak i tak, a w okolicy 150 km, w której się rozkraczyłem, jest powiedzmy BartekZ, z którym się osobiście nie znamy - BartekZ dzwoni do tej samej osoby, do której ja zadzwoniłem - i jest tzw. powiedzmy "weryfikacja". Czy też inne sposoby na "weryfikację". A ma ona właśnie spowodować to, żeby BartekZ wiedział, że na pewno rozmawia ze mną i że nie będzie jechał na próżno w mroźną noc 100 km, żeby usłyszeć potem przez telefon jakieś inwektywy. Dotyczy to wszystko oczywiście busiarzy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać się osobiście lub na tyle, by poznać się przez telefon. Co sądzicie o tym?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
UkaszS2
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Cancer

Postautor: UkaszS2 » 04 lut 2012, 21:57

No to teraz lista użytkowników z nr tel. i okolicą zamieszkania, każdy sobie druknie i będzie woził w busiku, a mając taką listę można też zweryfikować dzwoniących proszących o pomoc. Chyba najprościej, bo np. ja nikogo z forum osobiście nie znam i nikt nie zna mnie, przez telefon rozmawiałem tylko z Edizem w sprawie gratów. A chciałbym pomóc jak sie komuś rozkraczy wozidło w mojej okolicy i samemu być też troszkę sokojniejszy jakby mi przyszło wozić sie po kraju.
Pozdrawiam.

Łukasz, Szklarska Poręba
Lubię jeździć swoim busikiem...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 04 lut 2012, 22:22

A ja proponuję tak:

LpImię i nazwiskoAdres zamieszkaniaAdres zameldowaniaNr telefonuNr dow. os.PESEL

Ktoś się wzbogaci.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Grzegor
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: Grzegor » 05 lut 2012, 1:48

magnum pisze:

Grzesiek . Czasami też powinieś poczytać od początku do konca i ze zrozumieniem :worried:
Nam chodzi o to ze jak jest afera ,to są skany stron których nawet Marek nieposiada ,ale jak miało ukazać się info o zlocie lub nawet głupim spotkaniu PTM to ,zrobili taki kibel ze czytać się nieda i wtedy :rules: mają w dupie :club:

Witam
Uwierz mi że czytam całość i nie mam problemów ze zrozumieniem tekstu - nie rozumiem natomiast czemu dobremu mogą słuzyć takie wypowiedzi ?
Czasami warto sobie odpuścić (nie zawsze oczywiście )
pzdr

Grzegor---Vanagon/Eastfalia Syncro '90 Powered by subaru RS MY 06/11 2,5 NA ---- GG:10684896 Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Grzegor
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: Grzegor » 05 lut 2012, 2:21

t90 pisze:@Grzegor
@Piotr Pruszcz

To raczej nieszczęśliwa okazja i nieszczęśliwe miejsce na wygłoszenie tej prawdy. Bo mogę tylko przypuszczać, jakby to było, gdyby na garbie t90 taka historia była zbudowana a już jestem "na indeksie". No i jak do tej pory, ktokolwiek kupę na radomiaku posadził był krzyk że to ktoś z busomanii, sprawdzane logi, śledztwo, a wyrok w pierwszym poście. No i już chyba nawet był głos, że to jakiś busomaniak, czy tak mi się tylko wydaje?

Marek - przeczytałem to kilka razy i nie rozumiem - wyjaśnij mi prosze .
pzdr

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Waldek
Chorąży
Chorąży

Postautor: Waldek » 05 lut 2012, 10:15

Winien jestem parę słów wyjaśnienia, gdyż całe zamieszanie ja rozpocząłem.Najprostsze rozwiązanie, czyli pojechać na stację BP i sprawdzić, co się dzieje, nie wchodziło w grę, gdyż byłem cały ubiegły tydzień w trasie i cała akcja to wynik rozmów telefonicznych. Ten palant, który to nakręcił, miał typowy śląski akcent w głosie. A jak już na koniec dostał zjebkę , to stwierdził, że co najwyżej mu brodę możemy ogolić !!!!!!!To, że się tak dałem wkręcić wynika z faktu, że w takich przypadkach przynależność klubowa staje się dla mnie nieistotna....a temp oscylowała ok -20st C. Ale na przyszłość trzeba będzie więcej ostrożności, a jeśli chodzi o Ediza, to gdyby udało Mu się ustalić, co to za szmata uknuła tę intrygę, to byłbym wdzięczny za info na forum. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Ostatnio zmieniony 05 lut 2012, 10:54 przez t90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wyiksowane bo ... Waldek, sam rozumiesz?

VW T3- 9 os,AAZ+ASL; multivan T4 ACV 130 KM, Waldek54@vp.pl , 601-249-630

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Postautor: mikesz » 05 lut 2012, 11:52

Może i sprawka BIE na forum Radomskim jest powiązana z tą samą osobą.

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
maruch
Porucznik
Porucznik

Postautor: maruch » 05 lut 2012, 13:31

t90 pisze:A ja proponuję tak:

LpImię i nazwiskoAdres zamieszkaniaAdres zameldowaniaNr telefonuNr dow. os.PESEL

Ktoś się wzbogaci.

Przy takiej propozycji na pewno. Nie możesz, Marku wypośrodkować? Tylko zawsze jakaś skrajność?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major

Postautor: TrolowózMarki » 05 lut 2012, 13:52

:hi: nie do przyjęci jest fakt że ktos zrobił sobie taki kawał,teraz ten numer jest pewnie nie aktualny,bo tylko głupiec nadal by go miał :club:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 05 lut 2012, 14:58

maruch pisze:
t90 pisze:A ja proponuję tak:

Ktoś się wzbogaci.

Przy takiej propozycji na pewno. Nie możesz, Marku wypośrodkować? Tylko zawsze jakaś skrajność?

Jakoś nie potrafię, politycy chodzą środkiem podlizując się wszystkim. Pewnie robią tak zgodnie ze swoimi przekonaniami, czyli grubością portfela. I pewnie dlatego mój portfel do grubych nie należy.

No i jestem absolutnym przeciwnikiem podawania nr telefonu, adresów, e-maili i tym podobnych informacji na forach internetowych. Ale wiem, że są tacy, co chcę wiedzieć o swoich użytkownikach wszystko ... a potem przyznają się to ub-eckich metod :D. A internet jest tak fascynujący właśnie dzięki anonimowości.

A ci co chcą się znać, spotykać .. zrobią to. I pewnie oni będą między sobą pomagać. Forum to jedno, jest dla każdego. Ale klub ... no cóż, nie każdy jest wszędzie akceptowany. Nie każdy dogada się ze wszystkimi.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 05 lut 2012, 15:20

Grzegor pisze:
t90 pisze:@Grzegor
@Piotr Pruszcz

Marek - przeczytałem to kilka razy i nie rozumiem - wyjaśnij mi prosze .
pzdr

A co mam Ci wyjaśnić? Już bardziej bezpośrednio nie da rady. Ile było awantur na radomiaku od czasu jak powstała busomania? Próba dopasowania postów do ludzi itp. itd. Doszło nawet do weryfikacji użytkownika przez admina. Wolf zbiera posty, buduje archiwum. Vide temat "Forum radomskie - reaktywacja".

A co niby się działo ze zlotem w Koronowie? Ogłoszenie było usuwane, zamykane itd. itp. bo nie wpisywało się w plan pięcioletni "właściciela" radomiaka. Mam wiadomość. To nie forum kreuje społeczność, a społeczność forum. Nie da się ludźmi sterować, to nie armia, policja czy też inna służba mundurowa. Ba, ustroje które mówiły społeczeństwu jak ma myśleć, w większości już upadły.

Grzegor, dokładnie to co napisałem. Magnum i Vwik wylali żal jaki wielu nosi, prawdopodobnie nie tu gdzie trzeba. Może nie w tym momencie co trzeba, ale Mają odwagę wiele rzeczy wytykać palcem. A powiem więcej, tak samo jak wytykają to "radomiakom" tak samo i mi. Chwała im za to, bo to właśnie dzięki krytyce można zdobyć się na refleksję. Ale pewnie nie każdy też potrafi.

Ale to nie jest miejsce na roztrząsanie. Jeśli miałaby się toczyć dyskusja, to tylko między zainteresowanymi, między tymi, którzy dają podstawę do rozwoju społeczności busowej. I bez klakierów i adwokatów wpieprzających się na każdym kroku. Tylko też się zastanawiam, czy nie jest za późno na dialog. Bo próby były z mojej strony. Wyszło jak wyszło.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
49_kazik
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: 49_kazik » 05 lut 2012, 16:54

Przejrzałem temat po łebkach, wspominam tylko że kiedyś w Wiśle Wielkiej Ediz wymieniał Vwikowi turbinę, ( czy to ten sam Ediz?)

1,9 td, niebieski 1,7d czerwony

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Mscigniew
Porucznik
Porucznik

Postautor: Mscigniew » 05 lut 2012, 18:10

ten sam :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 05 lut 2012, 18:14

i tak i nie :)

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 05 lut 2012, 18:48

Do tej pory tego nikt nie wie na pewno. Zresztą sytuacja jest bardzo poważna. Ze źródeł zbliżonych do rzeczonych wiem, że Vwik nie uruchomił czołgu z powodu siarczystych mrozów. Zadzwonił po pomoc do domiiika, jednak ten nie mając potwierdzenia czy vwik to vwik, powiedział że nigdzie nie jedzie. Podobno sam vwik nie ma pewności czy rozmawiał z domiiikiem. O pomoc poproszono nawet Pijanowskiego, ale ten znów nie był pewien czy on to on i poprosił o koło ratunkowe w postaci telefonu do przyjaciela. Przyjaciel telefon odebrał ale kategorycznie zażądał potwierdzenia personaliów Pijanowskiego przez dwie niezależne osoby.

Koniec końców, ustalono, że na następny zlot każdy przyjedzie z notariuszem, aktem urodzenia swoim i rodziców oraz ich ewentualnym aktem małżeństwa. Dodatkowo każdy będzie miał obowiązek wykonania badań DNA. Będzie to uwierzytelnienie jednorazowe, obowiązkowe.

Speckomisja pod przewodnictwem ministerstwa słusznych kroków opracowała również projekt ustawy umożliwiającej weryfikację personaliów nowych użytkowników forum poprzez zainstalowanie specjalnego oprogramowania skanującego linie papilarne oraz siatkówkę oka. Dane te w połączeniu z DNA uzyskanym metodą biopsji kolonoskopowej z losowego odcinka jelita grubego będą gwarantowały rozpoznanie użytkownika po wpisaniu jego nazwy i hasła (zwanego również numerem PIN). Wszystkie dane będą przechowywane pod czujnym okiem Wolfa w centralnej bazie danych w Norymberdze. Docelowo potrzebujący pomocy będą weryfikowani węchem Wolfa. Jednak do tej pory autorzy ustawy nie wyjaśnili w jaki sposób badania w niej określone będą weryfikowane przy pomocy telefonów komórkowych. Będzie to prawdopodobnie specjalny model telefonu zaprojektowanego przez inżynierów V.A.G. i dostosowany do integracji z przełącznikiem zespolonym kolumny kierowniczej VW T3.

Pozostaje mieć nadzieję, że użytkownicy for internetowych oraz klubowicze klubów różnych i przedziwnych okażą się posiadaczami zdrowego rozsądku i będą potrafili zwyczajnie sobie zaufać bez wykonywania dodatkowych pomiarów, skanów, i mało przyjemnych badań.

Wszystkim czytelnikom życzę spokojnego i obfitującego w pozytywne wydarzenia tygodnia, a autorowi wkrętki roku (albo nawet i dziesięciolatki) życzę badania kolonoskopowego wykonanego przy użyciu komina Batorego.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Forum tylko dla zalogowanych”