Do klubowiczów PTM VW BUS

to takie miejsce, co jak ktoś do kogoś będzie miał żal, żeby się nie lać jak te "ssaki leśne" pod latarnią ... no wicie, rozumicie ;-)

Moderator: t90

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Do klubowiczów PTM VW BUS

Postautor: magnum » 12 cze 2011, 20:10

Witam .
Członek innego forum . (a były naszego) oszkalował nasz klub .
Bezpodstawnymi zarzutami , które miał do osób zarządzających naszym klubem
Po zwróceniu mu ,uwagi wystosował przeprosiny
Obrazek

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
zorro
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Re: Do klubowiczów PTM VW BUS

Postautor: zorro » 12 cze 2011, 21:14

tylko dlaczego karol edytował tego posta co tam wczesniej było?Moze to wcale nie pisał zinteresowany?

Obrazek
Jezdze:T3-MULTIVAN-HANOVER EDITION 1990 (1,9 TDI 1Z "160KM" + ASS)
tel:sony-ericson
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
IzaVwik
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: IzaVwik » 12 cze 2011, 22:03

Może pisał zainteresowany, tylko czas edycji jest bardzo krótki. Przynajmniej jeden miał odwagę cywilną przeprosić Gerarda i pełny szacun, jeśli to zostało napisane w dobrej wierze, a myślę że tak :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 12 cze 2011, 22:14

Jak to u nich ,zawsze ktos gdzieś musi wsadzić ,swoje brubne łapy

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
domiiik
Porucznik
Porucznik

Postautor: domiiik » 13 cze 2011, 18:27

Dzidzio, szacun. Piszę tu, bo to wystaczy :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 14 cze 2011, 6:18

Na życzenie Żdziśka ,w ogłoszeniu zmienione zostało , nazwisko na nick

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
IzaVwik
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: IzaVwik » 14 cze 2011, 16:05

Uderz w stół, a nożyce się odezwą... Nawet długo nie trzeba było czekać :huh:
Mam na myśli wypowiedź ówczesnej "władzy" ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
zorro
Pułkownik
Pułkownik

Postautor: zorro » 15 cze 2011, 10:07

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio zmieniony 16 cze 2011, 8:48 przez zorro, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek
Jezdze:T3-MULTIVAN-HANOVER EDITION 1990 (1,9 TDI 1Z "160KM" + ASS)
tel:sony-ericson
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 15 cze 2011, 14:36

Co to za brednie? jakaś nowa historyjka?

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AdasT4
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Cancer

Postautor: AdasT4 » 15 cze 2011, 15:18

Tak będzie bardziej czytelne:

W dniu 01-06-2011, 22:30 Dzidzio napisał :

Sprzedam !!!

Legitymację PTM-u z 2007 r. w którym zostałem ZWERBOWANY!!!
- I ZAPŁACIŁEM SKŁADKĘ W KWOCIE 100 ZŁ(słownie sto złotych) I NAWET NIE ZOSTAŁEM ZAPROSZENIA NA SYLWESTRA 2007/2008 org. PTM

... I co ??? kupi Ktoś ???
ODDAM ZA DARMO NA ROZPAŁKĘ DO GRILLA

Może jest Ktoś chętny do "Klubu" ?

Skoro mnie olali to ja Ich też

... a miało być tak "pięknie" Dzidek to. Dzidek tamto, zapłać a "my" zrobimy resztę...

już więcej składek nie zapłaciłem...

Po czym dodał wyjaśnienie P.T.M.

Jestem osobą zainteresowaną pozwolę sobie więc na komentarz.

Dzidzio - będąc „werbowany” do PTM-u nie podałeś osobistych preferencji dotyczących indywidualnego zapraszania twojej osoby na klubowe spotkania i stąd, być może, brak takowego zaproszenia.
Dziwi mnie zatem fakt, jakim cudem dowiedziałeś się i dotarłeś na wybrane przez ciebie spotkania organizowane przez PTM i czemu wtedy nie potrzebowałeś osobistych powiadomień?
Ale dość ironii.
W ówczesnym czasie „władze” klubu prowadziły stronę internetową na której były wszelkie informacje ze zbliżającymi się imprezami i zlotami (z feralnym sylwestrem, na który nie dotarłeś, bo cie nie poinformowano- WŁĄCZNIE).
Adres tej strony miałeś na pewno! O planowanych wyjazdach informowaliśmy także mailem - pod warunkiem posiadania adresu.
Zwracam ci uwagę, byś jak widzę ,nie mając pojęcia o czym piszesz , nie wytykał braku kompetencji wybranym przez ciebie osobom.
W gwoli wyjaśnienia w ówczesnym czasie zarząd PTM-u składał się z 8 osób(z czego większość brała czynny udział z życiu klubu), oraz osób nie związanych z owym zarządem, którym zależało na klubie i angażowali się we wszystkie sprawy z nim związane.
Zarówno tymi które (być może) odebrałbyś jako pozytywne jak i tymi przez które handlujesz legitymacją PTM.
Nie wykluczone, że ktoś, gdzieś o czymś nie wiedział,ale nie przypisuj całego zła świata dwóm osobom z czysto osobistych pobudek. Czasem warto, zamiast się zacietrzewiać i robić z siebie głupka skontaktować się i po prostu sprawę wyjaśnić. Uprzejmie proszę również nie łączyć nas już z PTM , ponieważ z powodów, o których niektórzy piszą w innych działach nie życzymy tego sobie.
I nie chodzi nam tu o ludzi związanych z PTM, którzy ten klub tworzyli i wspólna pasję jak ich łączyła, ale o WODĘ SODOWĄ W GŁOWACH TYCH , KTÓRZY DORWAWSZY SIĘ DO WŁADZY I TYM KTÓRYM SIĘ WYDAJEŻE JĄ MAJĄ -DEPCZĄ CAŁKIEM FAJNE IDEAŁY.
Ania-westfalia & Robert

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 15 cze 2011, 20:40

Właśnie się zastanawiam kto ten klub zdeptał i te ideały. Gdzie Ci ludzie z tamtych lat , gdzie te składki z tamtych lat -co się Dzidek dopytuje?

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Robert_bus
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: Robert_bus » 15 cze 2011, 21:16

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Dzidkowi nie chodziło stricte o składkę. A co do reszty : skoro nie wiesz to już się nie dowiesz. No comments.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 15 cze 2011, 21:46

"Legitymację PTM-u z 2007 r. w którym zostałem ZWERBOWANY!!!
- I ZAPŁACIŁEM SKŁADKĘ W KWOCIE 100 ZŁ(słownie sto złotych) I NAWET NIE ZOSTAŁEM ZAPROSZENIA NA SYLWESTRA 2007/2008 org. PTM"
"... a miało być tak "pięknie" Dzidek to. Dzidek tamto, zapłać a "my" zrobimy resztę..."

"Na życzenie Żdziśka ,w ogłoszeniu zmienione zostało , nazwisko na nick"

A jak to nazwiesz ?
Juz dzidkowi nie o to chodziło, a o co wystawiajac legitymacje na handel , jak nie o odzyskanie kasy

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Robert_bus
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: Robert_bus » 16 cze 2011, 5:04

W tej kwestii powinien wypowiedzieć się sam zainteresowany.
p.s.
Na dzień dzisiejszy ptm również zbiera fundusze od członków... na różne potrzeby zapewne...
Zajadłość i nienawiść jaka jątrzy z tych wypowiedzi, świadczy tylko i wyłącznie o słuszności mojej (i nie tylko) decyzji.
Pamiętaj jednak, że ten miecz to broń OBUSIECZNA.

Będziesz miał dalej problem - umów się na spotkanie, a ja ci WSZYSTKO wyjaśnię .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 16 cze 2011, 6:54

Zainteresowany wystosował swe przeprosiny po parodniowym "ochłonięciu" i wygląda na to że , przemyślał swój wpis
Kontak znacie ,tak że z umówieniem chyba nie ma problemu .Problemów troche zostało...
P.S. Anka ,mogła byś pisać ze swojego konta?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Robert_bus
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: Robert_bus » 16 cze 2011, 7:59

Powiem krótko.
Anka i ja to dobrze skonstruowana całość, więc nie ma znaczenia które z nas pisze z jakiego konta.
Tym bardziej, że pretensje w podtekście tyczą na obojga.
Co do pozostałej kwestii :
Nie chowam głowy w piasek, bo nie mam sobie nic do zarzucenia i chętnie rozwieję twoje wątpliwości przy najbliższej nadającej się do tego okazji.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Kiz
Kapral
Kapral

Postautor: Kiz » 17 cze 2011, 10:45

:jedi: Witam Was Wszystkich !!! Ludzie, a może już czas zakończyć te spory itd... Miałem któregoś dnia rozmowę z kolesiem któego próbowałem wciągnąć do Nas ... i zgadnijcie co mi odpowiedział. Może już czas zakopać wszelkie topory wojenne? Wiem że nigdy nie będzie jak kiedyś ale nie szkoda Wam czasu i tego co kiedyś Razem zrobiliście !

Dzięki za przeczytanie Pozdro 4 All KIZ :amen:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Robert_bus
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: Robert_bus » 17 cze 2011, 13:13

Spory... Jakie spory? Jest atak to i jest obrona. Po prostu (choć na razie bez ciężkiej artylerii) .
Czy szkoda czasu na to ? Pewnie.
Niestety u nas nic tak doskonale nie łączy ludzi jak wspólna niechęć . Jest WRÓG -jest o czym gadać. Nagle znajduje się wspólny język.Tworzy się grupa wzajemnej adoracji i wsparcia... brak w niej miejsca na choćby chęć zrozumienia zaistniałej sytuacji, racjonalną ocenę , o istocie problemu nie mówiąc. Każdy szuka czegokolwiek, czym by mógł przeciwnika uszczypnąć - w myśl zasady, że jak się chce kogoś uderzyć to kij się zawsze znajdzie.
Tyle w temacie. Smutne to , ale jakże polskie. :(

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
IzaVwik
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: IzaVwik » 17 cze 2011, 15:12

Jak miło przeczytać, że wreszcie ktoś zrozumiał swoje błędy... :clap:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Robert_bus
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: Robert_bus » 17 cze 2011, 17:41

W dalszym ciągu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Po za tym nie prowokuj , bo nie mam ochoty dalej kontynuować tematu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
IzaVwik
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: IzaVwik » 17 cze 2011, 20:27

Na Twoim miejscu też bym nie miała ochoty kontynuować tematu...
Jeśli nie ma tematu, po co odpisujesz?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 17 cze 2011, 23:23

ATAK jaki atak , zrozumienie tez było , do czasu ...
POPROSTU czekamy na sprawozdanie z działalnosci klubu , nadal czekamy !!!
Bo do Rudki papiery niedojechały :shock: pomimo 8 członków załogi :grin:
Pod WASZYMI RZĄDAMI odeszła duza grupa klubowiczów , niedzierżąc Pajdokracji :(
I to nie MY powiedzieliśmy że ,"PTM UMARŁ I TRUPA SIĘ NIEWSKRZESZA" !!!To są WASZE SŁOWA i jeszcze pare innych np.
przy drzwiach w Rudce
P.S.
Co do CIĘŻKIEJ artylerii , to u nas też,parę kulek się znajdzie ...
Czekam na "WSZYSTKO WYJAŚNIE" gdzie i kiedy ?
"Na dzień dzisiejszy ptm również zbiera fundusze od członków... na różne potrzeby zapewne..."
Bo musi zaczynać "OD NOWA "dzięki WAM
I chyba wiecie dla czego :secret:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Ania-westfalia
Kapral
Kapral

Postautor: Ania-westfalia » 18 cze 2011, 6:01

O jakim zrozumieniu piszesz skoro nie rozmawiamy ze sobą od blisko roku??
Nie jest to atak??
Coś ci przypomnę.
Współudział (podkreślam współudział) w organizacji imprez klubowych braliśmy w latach 2006-2007. I tak w 06r. były to m.in. Ojców,Majdan Sopocki,Wistka Szlachecka, 07r. Borne-Sulinowo,Chańcza,Rafa,Kownatki sylwester.
Jakież to tłumy wtedy odchodziły z ptm?
Przede wszystkim z braku czasu jak i nasilających się pewnych wątpliwości(o których wiesz, bo nie raz rozmawialiśmy na ten temat) przestaliśmy się tak mocno angażować.
W latach 2008 i 2009 zloty organizowali z własnej i nie przymusowej woli inni ludzie w imieniu swoim i ptm -
TY RÓWNIEŻ!
Widać nie warte było ich zaangażowanie skoro dziś ,ich i siebie oskarżasz o pajdokracyjne rządy .
W skrócie ujmę to tak: od trzech lat (po za Mosiną 2010) nie mieliśmy czasu i chęci w organizacji imprez ptm.
Byliśmy tylko i wyłącznie uczestnikami pełniącymi jakieś funkcje.

Przypomnę ci też, że na początku 2010 zorganizowaliśmy spotkanie w/s ptm. Między innymi po to żebym mogła zdać dokumenty i zwolnić "posadę" komuś, kto ma czas i chęć na działania związane z klubem. Zadeklarowałam to na początku spotkania. Nie zaprzeczysz - nie było to tak dawno żebyś zapomniał. Mieliście wtedy inne zdanie na ten temat.TY RÓWNIEŻ ! Nie miałeś wtedy wątpliwości ??? Nie mówiłeś też, że przez nas coś będzie trzeba budować od nowa ! Dwa lata gadałeś przy różnych okazjach : co z ptm? Dwa lata nie robiłeś NIC po za gadaniem, wiedząc, że nie mamy czasu i chęci do działań na rzecz klubu! A teraz śmiesz oskarżać m in. mnie ,Roberta, Marcina busmara (choć go nie wymieniasz) - osoby które żywo i w pewnym okresie jako jedyne z takim zaangażowaniem udzielały się na rzecz ptm-u, załatwiając wszystko z czego również ty korzystałeś : koszulki, bluzy polary,gadżety,sprzęt nagłośnieniowy,tworzyły stronę,robiły rezerwacje, naklejki zlotowe,klubowe,załatwiały nagrody,dyplomy, ogólnie organizowały zloty i inne imprezy,etc ???
Osoby, między innymi ,dzięki którym ptm ma grilbusa, którego sam współtworzyłeś, a którym tak się szczycisz !
Gdzie wtedy byłeś? Wiem gdzie. Na zlotach. Za które później serdecznie dziękowałeś na stronie klubowej organizatorom.
Ale nic to , każdy ma przecież prawo do własnej oceny sytuacji.
Nie czepiaj się szczegółów , nie oskarżaj zanim się nie zastanowisz i dla własnej i swoich popleczników satysfakcji nie krzywdź ludzi. Nikt nie jest idealny, a błędy to czynnik ludzki. Znamy się tyle lat, ze powinieneś wiedzieć, iż nawet jeśli są jakieś wątpliwości w/s klubu to nie powstały z premedytacją. Dziwi mnie też fakt, że dotychczas jakoś nie przeszkadzały ci te nie "zakończone" sprawy. Złożyłam swoją rezygnację w zeszłym roku!!! Blisko osiem miesięcy temu! Nie można było skontaktować się i powiedzieć, że są jakieś zaległości do omówienia ? I kto tu zachowuje się jak typowy przedstawiciel pajdokratycznej władzy ???
Nie bądź nie cierpliwy - spotkamy się w gronie osób zainteresowanych i mam nadzieję, ostatecznie zakończymy sprawę i cały ten beznadziejny dialog.

Dodam jeszcze, że wszelkie decyzje za "mojej kadencji" w ptm nigdy nie były podejmowane przeze mnie samodzielnie!!!
Uzgadniane było absolutnie wszystko z osobami,które były i pewnie są członkami zarządu.

P.s.
cyt. " I to nie MY powiedzieliśmy że ,"PTM UMARŁ I TRUPA SIĘ NIEWSKRZESZA" !!!To są WASZE SŁOWA"
A i owszem MOJE WŁASNE słowa. Bo w takiej formie i w takim celu w jakim ptm został powołany do życia 10 lat temu i funkcjonował parę lat, w mojej ocenie to trup nie do wskrzeszenia. Powiedziałam to między innymi z powodu opinii jaka przyległa do ptm wiele lat temu i do dziś panuje (ostatnio nawet żywiej). Że to klub kłótliwych ludzi, chamskich etc.( ktoś nawet porównał go do puszki Pandory), czego dowody można znaleźć na innych ,mniej lub bardziej przyjaznych forach.
PRZYKRE , że go tak oceniają. Dzięki zaistnieniu w tej wspólnocie poznałam kraj, świetnych ludzi,kapitalnie spędzałam czas.
Niestety jak widać, jest racja w tej ocenie. Nie ma dymu bez ognia. (mimo iż globalizowanie i ocena całokształtu z pryzmatu działań jednostek, jest cholernie niesprawiedliwa dla reszty)to ten osąd jest poniekąd słuszny. Choćby z powodu tej kilkudniowej wymiany zdań, bo żremy się jak dzieci ku uciesze czytających, a mamy już pewnie z połowę życia za sobą. Mimo wszystko Gerardzie życzę dalszych sukcesów w twoich działaniach. Wskrzeszaj co się da ,odbuduj co "zniszczyliśmy" , bo pierwotny zamysł był dobry i szkoda tego wszystkiego na zmarnowanie.

Pisała w swoim imieniu Ania-westfalia.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 8:16 przez t90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ania-wesfalia, proszę pisz ze swojego loginu, tak będzie bardziej transparentnie, jeśli chcemy używać mniej popularnych słów.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Ania-westfalia
Kapral
Kapral

Postautor: Ania-westfalia » 18 cze 2011, 8:32

Najzwyczajniej w świecie zapomniałam hasła do swojego konta .
Ania-westfalia.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 18 cze 2011, 8:37

Ania-westfalia pisze:Najzwyczajniej w świecie zapomniałam hasła do swojego konta .
Ania-westfalia.

Wyloguj się i uzyj tego linku: http://busomania.pl/ucp.php?mode=sendpassword Jak dalej będzie problem jakowyś, daj znać.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Forum tylko dla zalogowanych”