Niezapomniane spotkanie.

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Niezapomniane spotkanie.

Postautor: wezuwiusz3 » 11 sie 2012, 16:04

:hi: :clap: :clap: :clap:
Dzisiaj miałem przyjemność poznać i powitać powracających z Bułgarii Mikesza z Gosią.
Co prawda telefonicznie chciał żebym im pomachał jak będzie przejeżdżał :club: .
Wsiadłem czym prędzej w kanta i pojechałem do Dukli ,bo tam jeszcze zahaczyli o muzeum,i udało nam sie spotkać,a nawet zwiedzić pustelnię Jana gdzie pielgrzymował Jan Paweł 2 ,kiedy był na pielgrzymce na Podkarpaciu.
Co prawda brudzia żeśmy nie wypili ,ale Mirek z Gosią poczęstowali nas przepyszną kawą.
Szkoda tylko że nie mieli więcej czasu,bo spotkanie dla mnie było naprawdę dużym przeżyciem,zwłaszcza że są pierwszymi osobami które udało mi się poznać spośród busowskiej braci.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Re: Niezapomniane spotkanie.

Postautor: mikesz » 12 sie 2012, 19:01

Obiecujemy że następnym razem zostaniemy na dłużej,Jest u was naprawdę pięknie i bardzo dużo do zwiedzania.

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 13 sie 2012, 4:39

Dukla... zazdroszczę wam nie byłem tam ponad 20 lat...
żyje jeszcze w Dukli pustelnik...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 13 sie 2012, 7:12

Żył... Tak sie z Mirkiem i Gosia podjaraliśmy widokiem kościółka,że ominęłliśmy chatę pustelnika. :heristical:.Dopiero kolega mnie uświadomił ,że jest tam jeszcze jakaś chatka.Jak będę tam przejeżdżał to zrobię fotkę tej chatki.
Początkowo ten pustelnik zamieszkiwał górę Cergowa,górującą nad Duklą ale miejscowa ludność go z tamtąd przepędziła i przeniósł się 1,5km od miejscowości Trzciana na wzgórze Zaśpit. :)

Dareczku ,nie przejmuj się ,ja dopiero tam byłem pierwszy raz ,a mieszkam jakieś okoł 20 km od tego miejsca.
Może jednak udało by się zorganizować jakies spotkanie w Bieszczadach.Obiecuje że będzie co zwiedzać pieszo i mobilnie. :beg: Zamiast włóczyć się po krajach stu...Cantogare zostań tu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Wyprawy”