Łikend Majowy w Bieszczadach

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Łikend Majowy w Bieszczadach

Postautor: wezuwiusz3 » 13 maja 2014, 21:24

Jak powszechnie wiadomo,Łikend majowy w Bieszczadach spędził Piotrek z Izą ,czyli VWiki.
Jak w Bieszczadach to zaraz ,zaraz .Bezemnie??.Nieeee..... Nie mogłem sobie odpuścić,żeby nie spiepszyć im odpoczynku. :grin:
Tak po telefonie od Piotrka,nie zastanawiając się zapakowałem du... w troki i pognałem na spotkanie w Cisnej.
Po drodze oczywiście bez niespodzianek nie mogło by się obejść i tak w połowie drogi odpoczywałem w cieniu pod busem,popuszczając linkę od ręcznego,co by do końca nie sfurać hamulców.
Pogodę w pierwszy dzień mieliśmy piękną,dużo słońca,w drugi dzień,do popołudnia też było git.Niestety pod wieczór zaczęło się ściemniać i polało z nieba ,a nawet posypało.Trzeci dzień extrema.Ciemno ,zimno,mokro i do domu daleko.Zapadła klamka.Wracamy do domu.Ale tylko ja ze swoją trzódką,bo VWiki zostali w Ustrzykach górnych na kampie ,ale co robili ,to pewnie Piotrek sam opowie,bo dopiero dzisiaj do mnie zadzwonił,że dotarli dopiero do domu.A miał do mnie zajechać.Na drugi raz będzie musiał :aikido: :lollol:
Parę fotek z tego spotkania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Wyprawy”