Hiszpania - październik 2016

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
Gajron
Kadet
Kadet

Hiszpania - październik 2016

Postautor: Gajron » 17 lip 2016, 18:22

Witam, nazywam sie Michał Gajewski mam 36 lat.
Obecnie na stałe mieszkam w Sanoku, pochodzę z Bieszczad z Rajskiego.
Mam lekkie skrzywienie na offroad i podróże.
Kiedyś podróżowałem motocyklem Honda Africa Twin którą byłem m.in. w Syrii i Jordanii, potem na motocykl cięzko było zabrać psy i córkę, kupiłem Land Rovera Discovery, bylismy nim np. w Czarnogórze z 8 miesięczna córką, dziecko urosło i ciężko było nam nocować w aucie, myśleliśmy o VW T3 Westfalia ale postawiliśmy jednak na komfort podróży i dostępność części i kupiliśmy VW t4.
Piszę do Was gdyż planuję wyjazd do Hiszpanii w październiku 2016 na około 3 tygodnie.
Jedziemy w 3 osoby, para z 4,5 letnią córką.
Samochód- VW t4 syncro, multivan westfalia na ATkach.
Plan- zwiedzanie miejsc mniej turystycznych, trochę offroadu. Spanie w samochodzie/namiocie, noclegi na dziko,na campingach, kilka w cywilizacji/kwaterach ,żeby się dobrze umyć i odpocząć.
Wstępny plan- dojazd w 3 dni do Hiszpanii- tam nastawiamy się na Aragonię i Andaluzję, kilka dni nad Morzem Śródziemnym.
Plan jest elastyczny.
Szukamy:
-towarzystwa na wyjazd drugim autem,o podobnych właściwościach ale może być dowolne(4x4,bus,van,kamper) wpisujące się w zarys planu, najchętniej z dziećmi w wieku 4-6 lat
-wszelkich cennych wskazówek i informacji na temat ciekawych punktów do zwiedzania, nocowania, dojazdu na miejsce, tracków gps na lekki offroad.
Problem polega na tym, że nasza córka jest w takim wieku, że nudzi się w tylko naszym towarzystwie, noclegi "na dziko" są dla mojej żony mniej stresujące jeśli jest z nami jeszcze jakaś "ekipa" a nasi najbliżsi znajomi nie maja narazie możliwości na taki wyjazd w tym terminie.
Jeśli macie ochotę na wyjazd lub jakichś znajomych albo pomysły jak i gdzie szukać towarzystwa na taki wyjazd to proszę o pomoc.
Pozdrawiam,Gajron.
gajron@o2.pl

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Wyprawy”