Dziwne przerywanie

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Dziwne przerywanie

Postautor: wezuwiusz3 » 27 mar 2019, 18:24

Mam mały problem z samochodem.Ostatnio jak jażdżę to lubi sobie przerwać na sekundę,lub dwie ,tak jak by po prostu ktoś na momęt ściągnął wsuwkę z elektrozaworu na pompie.Oczywiście sprawdziłem wsuwkę ,jest założona.Miał może ktoś taki objaw u siebie,bo nie mogę zlokalizować przyczyny tego.Za specjalnie nie chce mi się gmerać w elektrozaworze,ponieważ musiał bym wszystkie przewody od pompy odkręcać wtryskowe i całe dupsko,bo mam ciulowaty dostęp do elektrozaworu i nie ma możliwości żadnym kluczem tam podejść żeby go odkręcić.Odpala normalnie jeżdzi ,tylko to przerywanie.Dzisiaj zdechł mi np.przy ruszaniu na skrzyżowaniu ,bo jakiejś piżdzie zachciało się zatrzymać na środku skrzyżowania,żeby następnego barana przepuścić i też musiałem się zatrzymać.Skończyło się na tym że się światła zmieniły i sam jak pizda zostałem na środku skrzyżowania.Ani opuścić,ani jechać i tak mnie omijali aż zmieniło się światło dla mnie na zielone.Dobrze że się gliniarze nie zaplątali bo bym nieżle zapłacił.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Technika”