Opierzenie i zderzaki multivan

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
Torx81
Sierżant
Sierżant

Opierzenie i zderzaki multivan

Postautor: Torx81 » 15 lut 2017, 19:47

Czy ktoś korzystał może z usług tej firmy może

http://shop-cartuning.com/pl/produkt/tr ... er-dachowy

Szukam już od paru miechów w Polsce Niemczech i (UK gdzie jestem obecnie) całego opierzenia plus zderzaki do mojego T3. I lipa w sensie w UK coś było ale mogą drogo i transport do PL to koszt mojego bulinka w Niemcach pojawia się czasami ale ostatnio cały komplet poszedł za 800euro!!! Był dwa dni na eBay de. I tak się zastanawiam nad kupnem tego substytutu wiem że nie oryginalny no ale 1400zł to nie 800euro jakieś opinię jak z mocowaniem , pasowaniem tego dzięki z góry jak ktoś coś wie i się podzieli

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: Opierzenie i zderzaki multivan

Postautor: dreg35 » 18 lut 2017, 18:06

jak napisałeś... to substytut... różnie bywa... mocowanie przeważnie rozwiązane na zasadzie zatopionych w żywicy blaszek w które wkręcamy blachowkręty od wewnętrznej strony auta... ja miałem założone i dla mnie było ok... teraz mam tylko na weście... zderzaki z podróby ... cienkie i delikatniejsze od ori... a listwy nawet nie pamiętam...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 18 lut 2017, 18:35

dreg35 pisze:jak napisałeś... to substytut... różnie bywa... mocowanie przeważnie rozwiązane na zasadzie zatopionych w żywicy blaszek w które wkręcamy blachowkręty od wewnętrznej strony auta... ja miałem założone i dla mnie było ok... teraz mam tylko na weście... zderzaki z podróby ... cienkie i delikatniejsze od ori... a listwy nawet nie pamiętam...

No dobrze,ale po zimie pod tymi laminatami szczególnie na poszyciach na pewno zbierze się syf z drogi ,czyli piach ze solą.O podróbach już wiem że są gówno warte ,bo trzeba by było rozbebeszyć pół auta żeby wymyć pod plastikami a jak jest w oryginale??.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Torx81
Sierżant
Sierżant

Postautor: Torx81 » 20 lut 2017, 21:31

No to ciekawe spojrzenie co do osadzajacego się brudu ....ja moim superbusem raczej nie zamierzam wyjeżdżać w zimie chyba nawet na jesien....
jest to ciągle alternatywa dla drozejacych oryginałów hmmm...listwy jak listwy ale boję się że zderzaki będą cienkie jak papier gdzieś dotknę stuknie noga i pęknie .. no ale co pewnie jak sam nie zaryzykuje i nie kupię nie będę wiedział tak czy siak dzięki i jakby ktoś coś jeszcze wiedział no.. to niech napisze pozdr

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Technika”