Wyciągarki

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Wyciągarki

Postautor: vwik » 22 lut 2012, 8:25

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Tygryscb
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Aquarius

Re: Wyciągarki

Postautor: Tygryscb » 22 lut 2012, 10:55

Zgodnie z moją zasadą o rozkładzie mas w busie wyciągarka na zderzaku - ODPADA :jedi: w ten sposób jeszcze dodatkowo zmniejszamy kąt natarcia który i tak w busie jest tragiczny. Rozwiązanie mocowania wyciągarki pod samochodem to to co do mnie przemawia , nie którzy powiedzą że to pomyłka ze względu na wilgoć jaka tam panuje i może zapanować po wjechaniu do "kałuży" ale czy na zderzaku czy tam jak jedziesz w brech to i tak jest mokro.
Mocowanie pod samochodem nie obędzie sie bez miany liny na syntetyczną ze względu na mała kontrole zwijania liny dla stalowej jest wymagane. Co do samego mocowania próbował bym ja jak najbliżej przedniej (rejon sanek) osi umiejscowić a nie tak jak tu pokazany przykład z przodu. Sterowanie sprzęgłem wyciągarki przy dobrym jej umiejscowieniu może będzie możliwe wyprowadzenie przez podłogę w okolicach lewarka biegów i stosowanie w/w zaworu będzie zbędne. :good: :drinks: :hi: :hug: :blackeye: :lollol: :dizzy: :listen:

AAA W przypadku syntetycznej liny odchudzamy sprzęt o kilkanaście kg i nie potrzebujemy niesamowitych rolek wystarczy tylko http://allegro.pl/listing.php/search?st ... nge_view=1

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 23 lut 2012, 20:22

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Tygryscb
Chorąży
Chorąży

Postautor: Tygryscb » 23 lut 2012, 21:55

Pokazali to chyba tak żeby nic nie pokazać - nie trybie tego :scratch:

p.s nie mam foni w kompie może tam było ciut więcej :dry:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Postautor: mikesz » 24 lut 2012, 8:34

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 24 lut 2012, 9:47

Nie tanie te liny syntetyczne ale 10-11kg mniej na bębnie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 04 mar 2012, 14:31

Temat montażu wyciągarki praktycznie zakończony zostało jeszcze podłączyć do sieci :) Wyciągarka kupiona dość dawno, czekała na montaż. Doktor Gerard się zlitował :)
A tu parę fotek z montażu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major

Postautor: TrolowózMarki » 04 mar 2012, 19:46

:hi: bardzo ładnie to wygląda widać że nie leniuchowałeś,ja na codzień mam doczynienja z takim urządzeniem,jest praktyczne. :clap: :biggrin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Wyposażenie off-road”