We Wrocławiu skradziono busa.

Moderator: t90

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

We Wrocławiu skradziono busa.

Postautor: wezuwiusz3 » 30 lis 2012, 23:50

http://forum.busikt3.radom.pl/viewtopic ... 997#230997

28-11-2012, 21:32 Skradziony Ogór - Wrocław w nocy z 27 na 28 listopada
Witam wszystkich. Dotychczas uczestniczyłem w życiu forum raczej sporadycznie. Więcej czytałem niż się udzielałem. Za to z wieloma z Was (Wrocławian) często mijałem się na wrocławskich drogach na których wymienialiśmy przyjacielskie "machnięcia" ręką. Przykro mi zatem ze w jednym z pierwszych moich postów na forum muszę zamieszczać takie ogłoszenie....
W nocy z 27 na 28 listopada koło dworca Nadodrze we Wrocławiu skradziono mojego ukochanego Ogóra (Volkswagen Transporter T3, 1.6D 1980r) Ogór jest bardzo charakterystyczny. Miał robioną balacharkę ale nie był lakierowany. Do połowy jest pomalowany szarą farbą podkładową, dosyć nierówno bo nie wszystkie elementy blacharskie wymagały renowacji. Reszta jest zielonkawo-niebiesko-turkusowy. (kolor podobny absolutnie do niczego) Na lewej burcie obok nadkola miał tatuaż. Narysowaną czarnym markerem czaszkę - symbol WKS Śląsk. (pamiątka po długim postoju w miejscu często uczęszczanym przez kibiców...) Za przednią szybą widniała tabliczka z napisem "Alkohol szkodzi zdrowiu".
Jeśli ktokolwiek widział, może udzielić jakichkolwiek informacji lub coś, gdzieś, coś, proszę o kontakt. Za pomoc w odnalezieniu Ogóra przewidziana jest NAGRODA. Mój nr telefonu to 507744058.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
Filip

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major
Zodiac: Aquarius

Re: We Wrocławiu skradziono busa.

Postautor: TrolowózMarki » 01 gru 2012, 12:14

Przykro chłopaku że to właśnie Ci się przytrafiło,nie wiem jak bym Ja się zachował w tej sytuacij,ale napewno nikt niechce żeby mu sie to przytrafiło trzymaj się ciepło i mam nadzieje że szybko odnajdą twoje ukochane autko.... :( :( :( :(

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
zorro
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Re: We Wrocławiu skradziono busa.

Postautor: zorro » 01 gru 2012, 18:08

bede obserwował rynek

Obrazek
Jezdze:T3-MULTIVAN-HANOVER EDITION 1990 (1,9 TDI 1Z "160KM" + ASS)
tel:sony-ericson
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links