Zloty 2015

Moderatorzy: t90, dreg35

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Re: Zloty 2015

Postautor: t90 » 07 lut 2015, 15:44

Słoniu, rozpoczynasz dyskusję w temacie, o którym nic nie wiesz. Chciał nie chciał, pewnych rzeczy nie da się zapomnieć, mimo że miały miejsce już lata temu. Też wolałbym, żeby ta dyskusja nie była kontynuowana na forum, choć jeśli będziecie chcieli ... nie mam zamiaru nikomu przerywać.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 07 lut 2015, 16:19

sloniu1976 pisze:czytam ten temat i się zastanawiam, która nacja jest bardziej zakompleksiona. bez urazy. nie jestem na forum busikt3.radom ale na facebooku gadam z tymi ludźmi. nie zauważyłem, żeby ktoś tam tak psioczył na busomanię, jak Wy na radomiaka. nawet jak Krzysiek Szepczyński wrzucił przytyk, że podebrali hasło ze zlotu w Dobczycach, to nikt się tam nie obraził ani nie unosił. nie zauważyłem też, żeby ktoś miał coś przeciw o informacji o zlocie w Dobczycach w grupie radomiaka. ja pojadę do Zdworza i jestem pewien, że nie będę tam niemile widziany. pozdrawiam.

Witaj, jeśli już poruszasz temat radomiaka,to zadaj sobie troche trudu i poczytaj na ich stronie :read:
np.temat Koronowo 11' , Albo innne o PTM VW BUS lub BUSOMANI .Może wtedy wyleczysz nas z kompleksów :frown:

I Ciebie ,też poproszę co radomskie niech zostanie między NIMI :club

Co prawda najbardziej zażarty owczarek ,odszedł w forumowe zaświaty i teraz mają manko :lollol:
Ostatnio zmieniony 07 lut 2015, 16:29 przez magnum, łącznie zmieniany 1 raz.

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
sloniu1976
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Pisces

Postautor: sloniu1976 » 07 lut 2015, 16:27

to co robią w takim razie zaproszenia na zlot w Dobczycach w grupie radomiaka? nie boicie się dziewczyny, że ktoś z tamtego forum przyjedzie?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 07 lut 2015, 16:33

sloniu1976 pisze:to co robią w takim razie zaproszenia na zlot w Dobczycach w grupie radomiaka? nie boicie się dziewczyny, że ktoś z tamtego forum przyjedzie?

TY dziewczynki to se poszukaj na rogu, w Babicach

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 07 lut 2015, 16:36

I jak byś UMIAŁ czytać ze zrozumieniem ,to BYŚ się doczytał że to nie jest radomski zlot :rules:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
sloniu1976
Chorąży
Chorąży

Postautor: sloniu1976 » 07 lut 2015, 16:44

to w takim razie dlaczego miałbym tam być niemile widziany mądralo?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 07 lut 2015, 16:48

Jeszcze RAZ ,bo czytanie ze zrozumieniem ... Dobczyce to nieradomskie pokłosie ,:aikido:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 07 lut 2015, 16:49

a ty co taki bojowy , bić będziesz? grzeczniej proszę!

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 07 lut 2015, 21:09

sloniu1976 pisze:to co robią w takim razie zaproszenia na zlot w Dobczycach w grupie radomiaka? nie boicie się dziewczyny, że ktoś z tamtego forum przyjedzie?

Słoniu ... informacji na FB w grupie radomskiej nie ma. Jest na forum i to po wielkich problemach ( nie ze strony administracji, ale własnie niektórych organizatorów zlotu w Zdworzu). Co do obecności osób z Busomanii i forum radomskiego to raczej ejst więcej niż pewne, ze będą z obu for bo organizatorem jest Automobilklub T3 a nie któreś z for. Na Busomani dział, AT3 jest ze wzglądu na przychylność i chęć współpracy i wyjście na przeciw tej inicjatywie.

sloniu1976 pisze:nawet jak Krzysiek Szepczyński ("AsLog" tu "logitec" na forum radomskim) wrzucił przytyk, że podebrali hasło ze zlotu w Dobczycach, to nikt się tam nie obraził ani nie unosił.

to nie był żaden przytyk tylko żarcik i jak widzisz prawidłowo zinterpretowany :) a tak na marginesie to nie "pobrali" ze zlotu tylko hasłem przewodnim forum AT3 jest "Nowa Jakość Integracji" i stąd moje skojarzenie i cytuje: "podoba mi się zapożyczenie: "nową jakość"... busowych zlotów :D czerpiecie z najlepszych wzorców :D".

Nie generalizowałbym, ze w Zdworzu możesz mieć problem ale możesz się spotkać z pewną nonszalancją wobec Ciebie ze strony pewnych osób jako użytkownik tego forum bez konta na radomskim (bo jeśli dobrze zrozumiałem nie masz konta na radomskim forum).

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu
Automobilklubu Vokswagena Transportera T3
Masz pytanie? Chętnie odpowiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 07 lut 2015, 21:39

:good:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 07 lut 2015, 22:17

Czyli może lepiej wogóle na samochodzie nie nalepiać żadnych znaczków które miały by wskazywać że sympatyzuje się tej lub tej ,a nawet tamtej grupie,bo jeszcze ktoś może laczki poprzebijać lub furmankę z dymem spuścić.
I dziwić się że Ruskie z Ukraińcami się leją.U nas też nic nam nie brakuje.Sory ....Tempy jestem i nie obejmuję tego.....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 07 lut 2015, 22:41

wezuwiusz3 pisze:Czyli może lepiej wogóle na samochodzie nie nalepiać żadnych znaczków które miały by wskazywać że sympatyzuje się tej lub tej ,a nawet tamtej grupie,bo jeszcze ktoś może laczki poprzebijać lub furmankę z dymem spuścić.
I dziwić się że Ruskie z Ukraińcami się leją.U nas też nic nam nie brakuje.Sory ....Tempy jestem i nie obejmuję tego.....

Ja na ten przykład w Zdworzu się pojawię... i powiem więcej... pokażę Wam zdjęcia po Zdworzu w jakim stylu :)

Ja tam się nie boję...głowy w piasek chował nie będę, udawał że nic się nie stało tym bardziej.

Może właśnie na ten Zdwórz powinniśmy pojechać większą grupą :D

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 08 lut 2015, 6:33

tak jak pisałem pojawiałem się na zlotach organizowanych przez FR i będę się pojawiał choć ostatnio wjeżdżałem z reguły sam...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 08 lut 2015, 9:46

ja podejmę decyzje o wyjeździe 5minut przed dwunastą , będę rzucał kostką :grin:
Może pojawię się na zlotach organizowanych przez FR, JW, AVTT3, VWGB, VWPL , jak czas pozwoli.

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan

Postautor: jajanko » 08 lut 2015, 13:27

AsLog pisze:
wezuwiusz3 pisze:

No wlasnie!

Tak sie cicho przyglądam awanturze. Nic nie piszę, bo i nie mam co pisac. Ale widzę tu grupę duzych chłopców zachowujacych się jak 5-letnie dzieci, bo ktos zwędził im łopatkę do piasku z piaskownicy.

Zróbcie sobie ustawkę gdzies w lesie i wyjasnijcie sobie po chłopsku co i jak, albo w wersji light zróbcie sobie ustawkę np. w paintballu: Busomania vs Radomiak. Kto przegra, ten wywiesza na swoim forum na samej górze przeprosiny drugiej strony. Zgascie ich agresję swoją wspaniałomyślnoscią i inteligencją.

A tak się żrecie o jakies gówna i NIKT z tego nic oprócz jadu NIE MA. Panowie litosci.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
sloniu1976
Chorąży
Chorąży

Postautor: sloniu1976 » 08 lut 2015, 14:16

a może 4-7 czerwca zorganizujemy coś naszego? 5-cio lecie busomanii? czas jest żeby to zorganizować.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 08 lut 2015, 15:36

AsLog pisze:
wezuwiusz3 pisze:Czyli może lepiej wogóle na samochodzie nie nalepiać żadnych znaczków które miały by wskazywać że sympatyzuje się tej lub tej ,a nawet tamtej grupie,bo jeszcze ktoś może laczki poprzebijać lub furmankę z dymem spuścić.

Ja na ten przykład w Zdworzu się pojawię... i powiem więcej... pokażę Wam zdjęcia po Zdworzu w jakim stylu :)

Ja tam się nie boję...głowy w piasek chował nie będę, udawał że nic się nie stało tym bardziej.

I bardzo dobrze zrobisz ...Popieram.Nie ma co się zaszczówać i robić jakieś durne podziały. :good:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan

Postautor: jajanko » 08 lut 2015, 18:33

sloniu1976 pisze:a może 4-7 czerwca zorganizujemy coś naszego? 5-cio lecie busomanii? czas jest żeby to zorganizować.

wezuwiusz3 pisze:Popieram.Nie ma co się zaszczówać i robić jakieś durne podziały. :good:

I jak robic jakies zloty to nie w tych samych terminach co radomskie, żeby ludzie nie musieli się rozdwajac.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 08 lut 2015, 19:14

sloniu1976 pisze:a może 4-7 czerwca zorganizujemy coś naszego? 5-cio lecie busomanii? czas jest żeby to zorganizować.

Jestem za ale nie w tym terminie.

wezuwiusz3 pisze:Popieram.Nie ma co się zaszczówać i robić jakieś durne podziały. :good:

Popieram i powtarzam to co napisałem kiedyś na forum radomskim: "zakopcie topory wojenne" niczemu to nie służy.

jajanko pisze:I jak robic jakies zloty to nie w tych samych terminach co radomskie, żeby ludzie nie musieli się rozdwajac.

Dokładnie tak.

Przy okazji małe doprecyzowanie dla sloniu1976:

AsLog pisze:Nie generalizowałbym, ze w Zdworzu możesz mieć problem ale możesz się spotkać z pewną nonszalancją wobec Ciebie ze strony pewnych osób jako użytkownik tego forum bez konta na radomskim (bo jeśli dobrze zrozumiałem nie masz konta na radomskim forum).

Ponieważ doszły mnie informację, ze mój wpis podważa autorytet organizatorów zlotu w Zdworzu, informuję, że nie miałem na myśli samych organizatorów a jedynie mogące się tam pojawić osoby o radykalnych poglądach. Moją intencją nie było to aby Cię do tego zlotu zniechęcić a raczej wynikało to z chęci zwrócenia Ci uwagi na możliwość zaistnienia problemu, którego świadkiem byłem kilkakrotnie. Mam nadzieję jednak, że może wreszcie te "radykalne osoby" wreszcie wydoroślały i nie spotka Cię mimo moich ostrzeżeń żadna przykrość, czego Ci szczerze życzę.

AsLog pisze:Jest na forum i to po wielkich problemach ( nie ze strony administracji, ale własnie niektórych organizatorów zlotu w Zdworzu)

Tu drugie doprecyzowanie... nie chcę aby ktoś z organizatorów czuł się niekomfortowo i zastanawiał się o kogo chodzi więc dodaję, że tą osobą jest "karrol" którego niepochlebne wpisy na temat samego AT3 można jeszcze znaleźć na forum radomskim a który to własnie rozpoczął "lincz" tematu o zlocie w Dobczycach do którego i dzięki któremu przyłączył się znany z kontrowersyjnych wpisów "szol".

Ponieważ pewnie nie wszyscy mają tam konta więc wyjaśnię, że zakwestionował prawo do informacji o tym zlocie na forum radomskim oraz zażądał wpisu o zlocie we Zdworzu na forum AT3. Jednocześnie wszystkim jest wiadome, że organizatorem zlotu we Zdworzu nie jest forum radomskie co w konsekwencji powoduje że zarówno zlot Automobilklubu jak i nieformalnej grupy ma to samo prawo do umieszczenia takiej informacji. Przykro mi jest, że Karol ucieka się do takich populistycznych sztuczek w celu zapewnienia sobie poklasku. Mam nadzieję, że i on równieź wreszcie dorośnie i wyjdzie ze swoich radykalnych i samozwańczych zapędów.

Przepraszam za tak obszerny wpis i sprostowania ale wobec zawartych tu informacji również i tu powinienem te sprostowania umieścić.

P.S. Osobie życzliwej, która poinformowała Karola o moim wpisie ze swoją opinią na jego temat, również bardzo dziękuje (co spowodowało potrzebę moich sprostowań) :D

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
sloniu1976
Chorąży
Chorąży

Postautor: sloniu1976 » 08 lut 2015, 20:28

keep calm and go camping. dla mnie skończy się pewnie tak jak w zeszłym roku i całe lato będę kampił sam. na majówkę na zlot z Wami nie pojadę, bo nie dam rady. nie, że nie chcę. do Zdworza blisko, więc może zajrzę. piszę może, bo co raz bardziej mi się odechciewa.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 08 lut 2015, 20:38

sloniu1976 pisze:keep calm and go camping. dla mnie skończy się pewnie tak jak w zeszłym roku i całe lato będę kampił sam. na majówkę na zlot z Wami nie pojadę, bo nie dam rady. nie, że nie chcę. do Zdworza blisko, więc może zajrzę. piszę może, bo co raz bardziej mi się odechciewa.

Nie ma co się załamywać. Zlot na pewno będzie należał do udanych, ja bym na Twoim miejscu nie zasypywał gruszek w popiole :)

A tak na marginesie... skoro masz VWT3 to co Cię wstrzymuje, przed zostaniem członkiem Automobilklubu? Nie chcesz płacić mniejszych składek za OC ? (jedna z bezpośrednich korzyści).

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
sloniu1976
Chorąży
Chorąży

Postautor: sloniu1976 » 08 lut 2015, 20:50

nic jakoś specjalnie mnie nie powstrzymuje. zrzeszę się w końcu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 08 lut 2015, 21:12

Na pięciolecie coś myślimy, musimy pogadać z Markiem. Pomysł jest :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
sloniu1976
Chorąży
Chorąży

Postautor: sloniu1976 » 08 lut 2015, 21:52

o mazurach też pomyślcie :)

http://www.pttkruciane-nida.pl/ - tu jest świetnie moim zdaniem. w zeszłym roku byłem busem 3 razy. 8 pln za busa na kempingu, 10 pln od osoby za pobyt i 10 pln za podłączenie do prądu. fajna knajpa, dobre i niedrogie jedzonko.

http://www.korektywa.pl/index.php - tu też świetnie. minutę od kempingu jest były ośrodek tpsa z knajpą na samej plaży. na terenie korektywy też jest knajpa oczywiście. sam kemping też fajny. porządny węzeł sanitarny.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 08 lut 2015, 21:56

kozak, ciekawe miejsca

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Zloty, spotkania, imprezy”