Geneza powstania

Moderator: t90

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan
Posty: 194
Rejestracja: 30 maja 2011, 19:11
Gender: None specified - None specified

Geneza powstania

Postautor: AsLog » 28 sty 2015, 18:42

Pomysł powstania i założenia Automobilklubu Volkswagena Transportera T3 ( w skrócie AT3) zrodził się na jednym ze zlotów, kiedy to zwrócono uwagę na fakt iż wielu spośród posiadaczy naszych "tetrójeczek" poszukuje przyjaznego Automobilklubu o niskich składkach i możliwości ich wykorzystania na potrzeby m.in. naszych zlotów. Dodatkową informacją, która wtedy się pojawiła było to iż dość spora grupa z nasz należy do różnych (najczęściej regionalnych ze względu na zamieszkanie) Automobilklubów, płacąc tam składki i nie mając żadnych z tego tytułu (przynależności do własnie takowego Automobilklubu) korzyści, po za oczywistymi wynikającymi z możliwości dodatkowej zniżki w ubezpieczeniu swojego busika.

To własnie te informacje i chęć integracji naszej społeczności na innym poziomie spowodowały, że zaczęto formować tzw. grupę założycielską niezbędną do powstania stowarzyszenia niezbędnego do stworzenia Automobilklubu. Do spotkania Członków Założycieli doszło w dniu 13 września 2014 roku w Brennej. Na spotkaniu tym podjęto niezbędne czynności do zawiązania stowarzyszenia i podjęto stosowne uchwały, podpisano oraz przygotowano niezbędne dokumenty. Tam też wybrano spośród członków Zarząd Stowarzyszenia pod nazwą: "Automobilklub Volkswagena Transportera T3".

To dało podstawy do złożenia dokumentów w Krajowym Rejestrze Sądowym. W dniu 27 listopada 2014 roku AT3 zostało wpisane do KRS i uzyskało osobowość prawną. Grudzień 2014 roku to okres dopełniania formalności oraz podpisania umowy stowarzyszeniowej w PZM co nastąpiło 19 grudnia 2014r, kiedy to ZO PZM w Krakowie swoją uchwałą wpisał AT3 na listę członków rzeczywistych PZM.

Na koniec stycznia 2015 roku AT3 osiągnęło liczbę ponad 120 członków co klasyfikuje nas w ścisłej czołówce największych Automobilklubów w Polsce, a liczba ta wciąż rośnie.


Obrazek
W-ce Prezes Zarządu
Automobilklubu Vokswagena Transportera T3
Masz pytanie? Chętnie odpowiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Informacje ogólne”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość