Trochę od busomania.pl o AT3

Moderator: t90

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Trochę od busomania.pl o AT3

Postautor: t90 » 19 maja 2015, 16:15

Słuchajcie. Krew mnie dziś rano zalało jak mało kiedy. Więc tłumaczę i objaśniam. To jest forum busomania.pl. Busomania.pl nie jest żadnym stowarzyszeniem, organizacją czy czymkolwiek takim. Kalafiorem nam tu latają problemy AT3 czy "innego" forum. To jest dawno za nami. Fakt, część z nas jest aktywna i na AT3 i na "Radomiaku". Ale problemy tamtych for zostają TAM. Nie jestem zainteresowany czy AsLog doprowadzi do odrestaurowania Doki, to jest Jego projekt, Jego idea i niech tak zostanie. Osobiście przyklaskuję każdemu pomysłowi, który spowoduje, że jeszcze jeden T3 dostanie drugą młodość i naprawdę mam nadzieję że to nie zostanie spierdolone. Jak się stanie ... no cóż mam swoje przypuszczenia, ale to inna inszość.

A więc ...
@Wezuwiusz. Jeśli uważasz, że ktoś gdzieś kradnie (działanie na niekorzyść stowarzyszenia to jest kradzież), widziałeś, masz dowód to albo idziesz chujowi łapy poprzetrącać i spuszczasz zwykły wpierdol, albo idziesz na Policję i składasz doniesienie, czy jak ta cholera się zwie. Jeśli nie masz dowodów to morda w kubeł bo nie ładnie jest ludzi pomawiać i taka pomówiona osoba może przyjść do Ciebie i Tobie spuścić wpierdol albo założyć sprawę w sądzie ... bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się, że gdy Twoje dywagacje zostały zablokowane na AT3, przyszedłeś na busomanię pierdolić dalej swoje kocopały. To był ostatni raz. Mam nadzieję, że rozumiesz. I zapoznaj się do cholery ze statutem stowarzyszenia i działaj zgodnie z nim.

@ASLog. Rozmawialiśmy rano. Mam prośbę, jeśli ktoś, kogo przytemperujesz na AT3 przyjdzie się żalić na busomanię, zwyczajnie daj mi znać. nie chcę obrabiania tyłów na tym forum. Busomania.pl powstała między innymi z takiego powodu.

To jest forum, ludzie mają w naturze się kłócić, i jeśli ktoś chce prowadzić na forum tego rodzaju ekshibicjonizm ... proszę bardzo. Pamiętajcie tylko, że są granice ...

Czy jasno się wyraziłem?

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
marek n.s.
Kadet
Kadet

Re: Trochę od busomania.pl o AT3

Postautor: marek n.s. » 19 maja 2015, 16:45

Cześć ! T-90 , nareszcie ktoś przemówił w języku wezuwiusza może teraz zrozumie o co w tym wszystkim chodzi naprawdę , do czego służą fora , po co się dyskutuje i że odrobina szacunku i kultury słowa dla czytających te pierdzielone wypociny też by się sprzydała ... a jak się nie podoba to zawsze można zawinąć dupe w troki i nie męczyć uch innym normalnym ludziom ....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 19 maja 2015, 17:56

No i w sumie nic dodać, nic ująć :good:

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 19 maja 2015, 18:45

ja też się Marku pod tym podpiszę ...
wiele rzeczy mi się podoba w działaniach AT3 zapoczątkowanych przez zarząd a na kilka poczekam na rozwój spraw bo wiele przez ostatnie kilka dni miałem rozmów telefonicznych i nadal nie wiem o co biega...
ale na pewno nie chcę uczestniczyć na busomania.pl w dyskusjach które znalazły swój początek na AT3 chyba że ktoś z AT3 zacznie temat a ja lub ktoś z użytkowników będzie miał do niego własne pytania ...
przykład... Krzysiek AsLog rozpoczął wątek Projekt "DokAT3" i ekstra powinien szukać wszędzie poparcia dla tak wielkiego projektu a ja skorzystałem i zadałem kilka pytań żeby rozwiać swoje wątpliwości...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Kwachu
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Postautor: Kwachu » 19 maja 2015, 19:43

...i to jest sedno.....Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 19 maja 2015, 22:58

Wezu, ryj w kubeł a Ty Krzychu sądami nie strasz bo też Ci daleko do ideału . Dogadajcie się , przysłowiowa flacha i po sprawie.
Druga sprawa, Marek pozwala na wiele, ale bez przesady, rozpoczęliście dyskusje na AT3 to ją tam zakończcie polubownie.
p.s Nie jestem cenzorem i nie chcę być. "WOLNOŚĆ JEDNEJ I DRUGIEJ STRONY W GRANICACH"
Z rana byłem w lekkim szoku czytając te teksty jak się nie ogarniecie to czeka was lewatywa z gorącego oleju - po liczniku niebawem zmiana w syncro Gerard Garage Center czeka, ACHTUNG nie przyjadę na zimnym :) także dajcie na luz.
Pozdrawiam Vwik :)

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 19 maja 2015, 23:42

Po dieslu to mazut ... a jaki gatunek zalewasz? Swój urobek też za niecałe 3K będę zlewał, to może do jednej kadzi pójdzie?

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 20 maja 2015, 5:27

Nie ważne jaki i tak im nie zaszkodzi a pomóc może:)

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Informacje ogólne”