Ubezpieczenie naszych "tetrójek"

Moderator: t90

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: Ubezpieczenie naszych "tetrójek"

Postautor: dreg35 » 31 gru 2017, 5:23

jest coraz ciekawiej w starym roku... może w nowym pojawi się z powrotem mój wpis albo znikną wszystkie ...
postępowanie konsekwentne... wykorzystać i wyrzucić... PZM swoją rolę spełniło i teraz AT3 nie należy już do PZM tylko pozostało na specjalnych warunkach... i korzysta nadal z PZM... :coffee: :good:
reasumując ... niech pojawi się usunięty wpis i moje słowa i będzie jasność co napisałem...
czy AT3 należy do PZM czy PZM należy do AT3? :scratch:

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 31 gru 2017, 10:08

Krzysztof, teraz napisałeś z sensem, tego oczekiwałbym na samym początku. Cały problem polega na tym, że niepotrzebnie usunąłeś wpis. To próbuję Tobie wytłumaczyć. Rolą moderatora nie jest zamiatanie problemu pod dywan a jego wyjaśnienie. Usuwając wpis dolałeś oliwy do ognia. Z AT3 Darek poleciał bo coś tam się wydarzyło, stąd nikt jeszcze nie wyleciał bo doświadczenie podpowiada, że dogadać można się z każdym. Naprawdę wolę ledwo żywe forum, ale takie z którego będzie mógł wiedzę czerpać każdy zainteresowany. Musisz to wreszcie zrozumieć, spróbuj zmienić perspektywę.

PS.
Karty nawet z koperty nie wyjąłem, PZU nic nie zmieniło w ubezpieczeniu.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 31 gru 2017, 11:19

dreg35 pisze:jest coraz ciekawiej w starym roku... może w nowym pojawi się z powrotem mój wpis albo znikną wszystkie ...
postępowanie konsekwentne... wykorzystać i wyrzucić... PZM swoją rolę spełniło i teraz AT3 nie należy już do PZM tylko pozostało na specjalnych warunkach... i korzysta nadal z PZM... :coffee: :good:
reasumując ... niech pojawi się usunięty wpis i moje słowa i będzie jasność co napisałem...
czy AT3 należy do PZM czy PZM należy do AT3? :scratch:

Darku. Masz dziwną przyware piasania od rzeczy. Nie wiem z czego to wynika. Nawet w samym Twoim wpisie jest masa sprzeczności.
Tak dla Twojego zrozumienia sprawy. Nie ma czegoś takiego jak korzystanie z PZM. Jest program "Pojazdy Zabytkowe" W PZU, którego inicjatorem było CAAR. Do tego programu kiedyś właczono również Automobilklub Polski, który jest jednym z członków założycieli PZM i dlatego w pewnym momencie PZM stał się również beneficjentem tego programu. Od początku 2017 roku również AT3 jest bezpośrednum beneficjentem tego programu. Czy teraz juz do Ciebie dotarło, że PZM na dziś jest a np jutro już nie będzie miało umowy z PZU. Jak widzisz co roku ta umowa jest przedłużana z każdym z podmiotów programu "Pojazdy Zabytkowe". Z jednymi z automatu z innymi po wielkich "bojach".

t90 pisze:Krzysztof, teraz napisałeś z sensem, tego oczekiwałbym na samym początku. Cały problem polega na tym, że niepotrzebnie usunąłeś wpis. To próbuję Tobie wytłumaczyć. Rolą moderatora nie jest zamiatanie problemu pod dywan a jego wyjaśnienie. Usuwając wpis dolałeś oliwy do ognia. Z AT3 Darek poleciał bo coś tam się wydarzyło, stąd nikt jeszcze nie wyleciał bo doświadczenie podpowiada, że dogadać można się z każdym. Naprawdę wolę ledwo żywe forum, ale takie z którego będzie mógł wiedzę czerpać każdy zainteresowany. Musisz to wreszcie zrozumieć, spróbuj zmienić perspektywę.

PS.
Karty nawet z koperty nie wyjąłem, PZU nic nie zmieniło w ubezpieczeniu.

Marku. Tak usunąłem wpis bo nie wnosił nic ciekawego dla osób chcących dowiedzieć się czegoś o AT3, w tym wypadku o zniżkach wynikających z członkostwa w nim, a wrecz wpisz ten mógł wprowadzić pewne zaciemnienie tematu. Jeszcze raz powtarzam Stworzyliśmy na tym forum dział dotyczący AT3 i spraw z nim związanych szczególnie dla osób nie będących członkami AT3. Na tym forum są inne tematy gdzie Darek może sobie pisać o innych klubach i możliwościach.

Jeszcze raz przypomnę co napisał Darek.
dreg35 pisze:Do otrzymania dodatkowej zniżki w PZU zgodnie z tym programem: https://www.pzm.pl/news/2017/legislacja ... izka-w-pzu nie jest wymagana karta członkowska AT3 a karta członkowska PZM ... Karta AT3 jest defacto kartą PZM."

Zwróć uwagę na to :

dreg35 pisze:nie jest wymagana karta członkowska AT3

jest to jawne działanie w tym dziale przeciwko a więc na szkodę AT3 i to przez kogo???? przez samego administratora. Czy teraz już rozumiesz skąd takie a nie inne moje działanie?

Na koniec przypomnę, zę moja propozycja jest wciąż otwarta. Miło byłoby z Tobą Marku omówić co dalej robimy. Czekam.

Pozdrawiam
Krzysztof Szepczyński
Wiceprezes
Automobilklubu Volkswagean Transportera T3

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu
Automobilklubu Vokswagena Transportera T3
Masz pytanie? Chętnie odpowiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 02 sty 2018, 6:10

i znów dużo słów mało treści...
brak moich usuniętych słów żeby każdy mógł sobie wyrobić własną opinię...
AT3 na dziś należy do PZM a nie odwrotnie więc nazywajmy rzecz po imieniu bez wróżenia z fusów...
tak samo pytałem o projekt doka to skończyło się wywaleniem mnie z AT3 i przetrzymywaniem oraz używaniem "złomu" w tym projekcie oraz zniszczeniem i narażaniem na niebezpieczeństwo uczestników tego projektu przez 15 miesięcy...
karta AT3 nie jest niezbędna do uzyskania zniżki w PZU i AT# należy do PZM takie są fakty na dzień dzisiejszy...
ciekaw jestem co ustalicie i jak przywrócicie mój wpis po rozmowach ...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 02 sty 2018, 6:46

Krzysztof,

dużo piszesz ale nie rozumiesz. Naszym jedynym zastrzeżeniem tu jest usunięcie przez Ciebie wpisu Darka. Kropka. Tzn. rozumiesz, ale nie rozumiesz dlaczego to jest złe. Właśnie usunięcie wpisu wprowadza zaciemnienie. Dodaj do tego, że wyraźnie zakazałem usuwania czegokolwiek. Wyjątkiem są posty spamerów typu. Przesuwanie w niebyt wpisów innych użytkowników jest szkodliwe dla społeczności. Może takie działanie sprawdza się pod innymi adresami, ale nie tu. Mimo wszystko dyskutowałbym nad moralnością takiego postępowania. Uwierz mi, na forach gdzie są nawet tysiące użytkowników NIE USUWA się wpisów, co najwyżej lądują w specjalnym dziale.

Nie jestem zainteresowany zadawaniem innych pytań.

Darku,

nie ma takiej mocy na świecie, która wpis przywróci :(

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 02 sty 2018, 12:46

Brawo Panowie.
Skoro takie Wasze zadanie to trudno. Szkoda tylko, że takie sytuacje tworzą bałagan na forach.

Panie Darku. Swoim ostatnim wpisem obnażył Pan swoje prawdziwe intencje i powód wpisu, który Panu usunąłem. Teraz jestem jeszcze bardziej przekonany o słuszności swojej decyzji. Szkoda tylko, że swoje frustracje przekładają się na sposób funkcjonowania tego forum. Nawet nie zdaje sobie Pan sprawy o ile przyjemniej zrobiło się na forum AT3 i w jego grupach na FB bez Pana.

Co do AT3 i PZM ... AT3 nie potrzebuje obecnie PZM, za to PZM potrzebuje AT3. Taka jest prawda i dlatego zrobili wszystko żebysmy pozostali ich członkiem.

Automobilklub Volkswagena Transportera T3 jest niezależnym beneficjentem umowy z PZU bez PZM czy jakiegokolwiek innego podmiotu czy strony. Takie są fakty a nie wyssane z palca domysły. Jeśli np umowa z PZM zostanie zerwana przez PZU to AT3 nadal będzie miało zniżki. Czy sie Panu to podoba czy nie AT3 jest jednym z największych Automobilklubów w Polsce i nikt nawet Pana zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni :D

Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w życiu osobistym i zawodowym wszystkim pozytywnie zakręconym na punkcie VW T3.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 03 sty 2018, 6:06

jak zwykle dużo słów... wystarczyło przekonywać innych osiągnięciami podpisania umowy z PZU bo jest to dla członków AT3 duży zysk i osiągnięcie zarządu a nie wycierać sobie gębę moją osobą i faktem wywalenia mnie z AT3...
poruszyłeś temat wyrzucenia mnie to ja poruszyłem temat powodu zaistnienia tego faktu ... do tej pory uważałem że jest alternatywa dla zniżek i dalej będę tak uważał choć uczciwie przyznaję że łącząc AT3 z PZM to wasza oferta jest zdecydowanie na dzień dzisiejszy korzystniejsza... PZM przestanie istnieć bez AT3? chciałbym poznać zdanie drugiej strony...
skoro jednak ruszyłeś fakt wyrzucenia mnie i "obnażam " to proszę może któryś z członków AT3 zaglądających na to forum którzy nie boją się usunięcia z AT3 wyjaśni mi sprawę projektu doka i używanych przez 15 miesięcy części określonych przez zarząd jak już były niepotrzebne jako złom a wcześniej zniszczonych przez obróbkę mechaniczną ...
znajdzie się choć kilku zorientowanych i odważnych?

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 03 sty 2018, 9:04

dreg35 pisze: PZM przestanie istnieć bez AT3?

PZM to związek. Związek takich stowarzyszeń jak AT3. Jeśli ich nie będzie to związek przestanie istnieć. Tak więc AT3 bez PZM istnieje a PZM bez AT3 i jemu podobnych nie. to tak odonośnie Twojego pytania, choć nie wiem z jakiego powodu napisanego, bo ja pisałem o rozwiązaniu umowy PZU-PZM w jednym miescu a w innym o tym ze PZM potrzubuje AT3, o czym napisałem też powyżej.

Co do reszty to pozwolisz, że nie skomentuje bo ani to temat, ani miejsce, że o wielu razach w jakich taka odpowiedź otrzymałeś z wielu źródeł już nie wspomnę.

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Ci dużo dobrego.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2018, 9:07 przez AsLog, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan