Ubezpieczenie naszych "tetrójek"

Moderator: t90

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: Ubezpieczenie naszych "tetrójek"

Postautor: dreg35 » 31 gru 2017, 5:23

jest coraz ciekawiej w starym roku... może w nowym pojawi się z powrotem mój wpis albo znikną wszystkie ...
postępowanie konsekwentne... wykorzystać i wyrzucić... PZM swoją rolę spełniło i teraz AT3 nie należy już do PZM tylko pozostało na specjalnych warunkach... i korzysta nadal z PZM... :coffee: :good:
reasumując ... niech pojawi się usunięty wpis i moje słowa i będzie jasność co napisałem...
czy AT3 należy do PZM czy PZM należy do AT3? :scratch:

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 31 gru 2017, 10:08

Krzysztof, teraz napisałeś z sensem, tego oczekiwałbym na samym początku. Cały problem polega na tym, że niepotrzebnie usunąłeś wpis. To próbuję Tobie wytłumaczyć. Rolą moderatora nie jest zamiatanie problemu pod dywan a jego wyjaśnienie. Usuwając wpis dolałeś oliwy do ognia. Z AT3 Darek poleciał bo coś tam się wydarzyło, stąd nikt jeszcze nie wyleciał bo doświadczenie podpowiada, że dogadać można się z każdym. Naprawdę wolę ledwo żywe forum, ale takie z którego będzie mógł wiedzę czerpać każdy zainteresowany. Musisz to wreszcie zrozumieć, spróbuj zmienić perspektywę.

PS.
Karty nawet z koperty nie wyjąłem, PZU nic nie zmieniło w ubezpieczeniu.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 31 gru 2017, 11:19

dreg35 pisze:jest coraz ciekawiej w starym roku... może w nowym pojawi się z powrotem mój wpis albo znikną wszystkie ...
postępowanie konsekwentne... wykorzystać i wyrzucić... PZM swoją rolę spełniło i teraz AT3 nie należy już do PZM tylko pozostało na specjalnych warunkach... i korzysta nadal z PZM... :coffee: :good:
reasumując ... niech pojawi się usunięty wpis i moje słowa i będzie jasność co napisałem...
czy AT3 należy do PZM czy PZM należy do AT3? :scratch:

Darku. Masz dziwną przyware piasania od rzeczy. Nie wiem z czego to wynika. Nawet w samym Twoim wpisie jest masa sprzeczności.
Tak dla Twojego zrozumienia sprawy. Nie ma czegoś takiego jak korzystanie z PZM. Jest program "Pojazdy Zabytkowe" W PZU, którego inicjatorem było CAAR. Do tego programu kiedyś właczono również Automobilklub Polski, który jest jednym z członków założycieli PZM i dlatego w pewnym momencie PZM stał się również beneficjentem tego programu. Od początku 2017 roku również AT3 jest bezpośrednum beneficjentem tego programu. Czy teraz juz do Ciebie dotarło, że PZM na dziś jest a np jutro już nie będzie miało umowy z PZU. Jak widzisz co roku ta umowa jest przedłużana z każdym z podmiotów programu "Pojazdy Zabytkowe". Z jednymi z automatu z innymi po wielkich "bojach".

t90 pisze:Krzysztof, teraz napisałeś z sensem, tego oczekiwałbym na samym początku. Cały problem polega na tym, że niepotrzebnie usunąłeś wpis. To próbuję Tobie wytłumaczyć. Rolą moderatora nie jest zamiatanie problemu pod dywan a jego wyjaśnienie. Usuwając wpis dolałeś oliwy do ognia. Z AT3 Darek poleciał bo coś tam się wydarzyło, stąd nikt jeszcze nie wyleciał bo doświadczenie podpowiada, że dogadać można się z każdym. Naprawdę wolę ledwo żywe forum, ale takie z którego będzie mógł wiedzę czerpać każdy zainteresowany. Musisz to wreszcie zrozumieć, spróbuj zmienić perspektywę.

PS.
Karty nawet z koperty nie wyjąłem, PZU nic nie zmieniło w ubezpieczeniu.

Marku. Tak usunąłem wpis bo nie wnosił nic ciekawego dla osób chcących dowiedzieć się czegoś o AT3, w tym wypadku o zniżkach wynikających z członkostwa w nim, a wrecz wpisz ten mógł wprowadzić pewne zaciemnienie tematu. Jeszcze raz powtarzam Stworzyliśmy na tym forum dział dotyczący AT3 i spraw z nim związanych szczególnie dla osób nie będących członkami AT3. Na tym forum są inne tematy gdzie Darek może sobie pisać o innych klubach i możliwościach.

Jeszcze raz przypomnę co napisał Darek.
dreg35 pisze:Do otrzymania dodatkowej zniżki w PZU zgodnie z tym programem: https://www.pzm.pl/news/2017/legislacja ... izka-w-pzu nie jest wymagana karta członkowska AT3 a karta członkowska PZM ... Karta AT3 jest defacto kartą PZM."

Zwróć uwagę na to :

dreg35 pisze:nie jest wymagana karta członkowska AT3

jest to jawne działanie w tym dziale przeciwko a więc na szkodę AT3 i to przez kogo???? przez samego administratora. Czy teraz już rozumiesz skąd takie a nie inne moje działanie?

Na koniec przypomnę, zę moja propozycja jest wciąż otwarta. Miło byłoby z Tobą Marku omówić co dalej robimy. Czekam.

Pozdrawiam
Krzysztof Szepczyński
Wiceprezes
Automobilklubu Volkswagean Transportera T3

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu
Automobilklubu Vokswagena Transportera T3
Masz pytanie? Chętnie odpowiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 02 sty 2018, 6:10

i znów dużo słów mało treści...
brak moich usuniętych słów żeby każdy mógł sobie wyrobić własną opinię...
AT3 na dziś należy do PZM a nie odwrotnie więc nazywajmy rzecz po imieniu bez wróżenia z fusów...
tak samo pytałem o projekt doka to skończyło się wywaleniem mnie z AT3 i przetrzymywaniem oraz używaniem "złomu" w tym projekcie oraz zniszczeniem i narażaniem na niebezpieczeństwo uczestników tego projektu przez 15 miesięcy...
karta AT3 nie jest niezbędna do uzyskania zniżki w PZU i AT# należy do PZM takie są fakty na dzień dzisiejszy...
ciekaw jestem co ustalicie i jak przywrócicie mój wpis po rozmowach ...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 02 sty 2018, 6:46

Krzysztof,

dużo piszesz ale nie rozumiesz. Naszym jedynym zastrzeżeniem tu jest usunięcie przez Ciebie wpisu Darka. Kropka. Tzn. rozumiesz, ale nie rozumiesz dlaczego to jest złe. Właśnie usunięcie wpisu wprowadza zaciemnienie. Dodaj do tego, że wyraźnie zakazałem usuwania czegokolwiek. Wyjątkiem są posty spamerów typu. Przesuwanie w niebyt wpisów innych użytkowników jest szkodliwe dla społeczności. Może takie działanie sprawdza się pod innymi adresami, ale nie tu. Mimo wszystko dyskutowałbym nad moralnością takiego postępowania. Uwierz mi, na forach gdzie są nawet tysiące użytkowników NIE USUWA się wpisów, co najwyżej lądują w specjalnym dziale.

Nie jestem zainteresowany zadawaniem innych pytań.

Darku,

nie ma takiej mocy na świecie, która wpis przywróci :(

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 02 sty 2018, 12:46

Brawo Panowie.
Skoro takie Wasze zadanie to trudno. Szkoda tylko, że takie sytuacje tworzą bałagan na forach.

Panie Darku. Swoim ostatnim wpisem obnażył Pan swoje prawdziwe intencje i powód wpisu, który Panu usunąłem. Teraz jestem jeszcze bardziej przekonany o słuszności swojej decyzji. Szkoda tylko, że swoje frustracje przekładają się na sposób funkcjonowania tego forum. Nawet nie zdaje sobie Pan sprawy o ile przyjemniej zrobiło się na forum AT3 i w jego grupach na FB bez Pana.

Co do AT3 i PZM ... AT3 nie potrzebuje obecnie PZM, za to PZM potrzebuje AT3. Taka jest prawda i dlatego zrobili wszystko żebysmy pozostali ich członkiem.

Automobilklub Volkswagena Transportera T3 jest niezależnym beneficjentem umowy z PZU bez PZM czy jakiegokolwiek innego podmiotu czy strony. Takie są fakty a nie wyssane z palca domysły. Jeśli np umowa z PZM zostanie zerwana przez PZU to AT3 nadal będzie miało zniżki. Czy sie Panu to podoba czy nie AT3 jest jednym z największych Automobilklubów w Polsce i nikt nawet Pana zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni :D

Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w życiu osobistym i zawodowym wszystkim pozytywnie zakręconym na punkcie VW T3.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 03 sty 2018, 6:06

jak zwykle dużo słów... wystarczyło przekonywać innych osiągnięciami podpisania umowy z PZU bo jest to dla członków AT3 duży zysk i osiągnięcie zarządu a nie wycierać sobie gębę moją osobą i faktem wywalenia mnie z AT3...
poruszyłeś temat wyrzucenia mnie to ja poruszyłem temat powodu zaistnienia tego faktu ... do tej pory uważałem że jest alternatywa dla zniżek i dalej będę tak uważał choć uczciwie przyznaję że łącząc AT3 z PZM to wasza oferta jest zdecydowanie na dzień dzisiejszy korzystniejsza... PZM przestanie istnieć bez AT3? chciałbym poznać zdanie drugiej strony...
skoro jednak ruszyłeś fakt wyrzucenia mnie i "obnażam " to proszę może któryś z członków AT3 zaglądających na to forum którzy nie boją się usunięcia z AT3 wyjaśni mi sprawę projektu doka i używanych przez 15 miesięcy części określonych przez zarząd jak już były niepotrzebne jako złom a wcześniej zniszczonych przez obróbkę mechaniczną ...
znajdzie się choć kilku zorientowanych i odważnych?

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 03 sty 2018, 9:04

dreg35 pisze: PZM przestanie istnieć bez AT3?

PZM to związek. Związek takich stowarzyszeń jak AT3. Jeśli ich nie będzie to związek przestanie istnieć. Tak więc AT3 bez PZM istnieje a PZM bez AT3 i jemu podobnych nie. to tak odonośnie Twojego pytania, choć nie wiem z jakiego powodu napisanego, bo ja pisałem o rozwiązaniu umowy PZU-PZM w jednym miescu a w innym o tym ze PZM potrzubuje AT3, o czym napisałem też powyżej.

Co do reszty to pozwolisz, że nie skomentuje bo ani to temat, ani miejsce, że o wielu razach w jakich taka odpowiedź otrzymałeś z wielu źródeł już nie wspomnę.

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Ci dużo dobrego.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2018, 9:07 przez AsLog, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 07 mar 2018, 5:53

No cóż liczyłem że przez tyle czasu znajdzie się choć jeden odważny członek AT3 zaglądający tu i weźmie udział w rozmowie o projekcie doka a w szczególności o potraktowaniu mnie i części używanych przez 12 a przetrzymywanych przez 3 -miesięcy.
Narażane było wasze życie i zdrowie poprzez używanie przez 12-m-cy części a po tym okresie określenie ich przez was jako złom.
Komisja rewizyjna klubu AT3 odpisała mi że to w porządku bo pewnie krzewi się w młodzieży nowe wartości że za free trzeba brać , używać a potem jak już niepotrzebne to wypad.
Może znajdzie się kilku członków mających odwagę do przedstawienia swojego zdania. Może być prywatnie żeby zarząd AT3 nie wiedział i nie usunął was za ... coś się wtedy na pewno znajdzie jak nie dziś to za rok.
Chciałbym żeby sprawa była przedstawiona na walnym zgromadzeniu AT3 ale to też będzie następna farsa jak z wyrzuceniem jednego z członków. Decyzję podjęło 20 będących na walnym z 200 których sprawa dotyczyła. Teraz też pewnie jeśli ta sprawa dzięki kilku odważnym i uczciwym stanie na walnym to 20 zadecyduje za 500 a używali przecież wszyscy.
Czekam licząc że wśród zaglądających tu członków AT3 znajdzie się kilku mających wątpliwości i pytania co do używania przez klub iczęści przez 12 m-cy następnie określenia ich mianem złomu i wreszcie przetrzymywania przez kolejne 3- m-ce .

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 14 mar 2018, 5:29

Nie jestem zaskoczony ale dziwi mnie to że tylko 2 członków AT3 odezwało się i to tylko prywatnie ale dziwi mnie ta reakcja a w zasadzie jej brak. Jeszcze poczekam może znajdzie się więcej sprawiedliwych którzy używali moich części nieświadomie i sprawa trafi na walne zgromadzenie.

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
hol1
Sierżant
Sierżant

Postautor: hol1 » 16 mar 2018, 7:21

Witam.
Panowie cała ta akademicka dyskusja o procentach nic mi nie mówi , podajcie konkretnie ile mam zapłacić za vw Doka 1985 r? W link4 płacę 690 zł , w warcie płaciłem1230 zł, to ile w PZU. Auto zarejestrowane jako ciężarowe ,zniżka za bezszkodową jazdę.
Pozdrawiam hol1.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 16 mar 2018, 14:10

Jak się zapiszesz do PZM PZU Assistance ,to oprócz pakietu ubezpieczeniowego,np.w razie awarii darmowa laweta,czy pomoc w naprawie na miejscu lub dowóz paliwa,a za parę złotych dodatkowo można wykupić assistance zagraniczne.W zależności jaki pakiet wybierzesz.Najtańszy 85zł.dodatkowo otrzymasz 70% do zniżek jakie nabyłeś za bezszkodową jazdę.Ja w zeszłym roku zapłaciłęm 220zł/na cały rok jednorazowej składki w PZU,a wcześniej zanim zaczął się ten cyrk z podwyższaniem OC 120zł.
Możesz też zapisać się do AT3,zapłacić 100 i mieć wjazd za fre na ich zloty.Ja osobiście mam w PZM i zdażyło mi się już skorzystać z pompcy jak siadł mi aku w samochodzie.Po 30 min.od zgłoszenia w centrali awari przyjechała po mnie laweta .Odpaliłem z kabli ,ale gdyby okazało się ,że nie ma ładowania,lub coś innego by poszło to do najbliższego warsztatu miał bym darmowe holowanie.
Nawet przy dobrze przygotowanym samochodzie nigdy nie wiadomo co wysiądzie,a jak jedziesz np.z rodziną to też mają zapewnioną pomoc w ramach tego ubezpieczenia.
Tak że wyliczyć dokładnie się nie da ,bo wiesz że stawki OC nie są jednakowe a zależą od regionu i szkodowości.Im większa szkodowość w danym regionie ,tym większy haracz,ale przykładowo nie powinieneś więcej zapłacić wraz z opłatą PZU Assistance niż 300zł.+-jakieś drobne. Samo OC w granicach 220 zł biorąc pod uwagę max zniżki. https://www.pzm.pl/ Zaraz po prawej stronie znaczka PZM pierwsze z góry nad czerwonym paskiem Assistance
Żeby jednak zniżka Ci się należała ,musisz przystąpić do tego klubu PZU Assistance,JUż samo potwierdzenie dokonania wpłaty uprawnia cię do otrzymania tej zniżki.Karta członkowska za zwyczaj przychodzi po 2 tygodniach.
Jest jeszcze jedna dogodność.Jak masz to assistance to nie sprawdzają czy dokonałeś opłaty na następny rok.Po prostu przychodzi Ci polisa z automatu z uwzględnioną zniżką.
Jest tylko jedno obwarunkowanie.Nie możesz mieć szkody komunikacyjnej ,bo leci ta zniżka 70% ale na jak długi okres tego nie wiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 16 mar 2018, 18:33

hol1 pisze:Witam.
Panowie cała ta akademicka dyskusja o procentach nic mi nie mówi , podajcie konkretnie ile mam zapłacić za vw Doka 1985 r? W link4 płacę 690 zł , w warcie płaciłem1230 zł, to ile w PZU. Auto zarejestrowane jako ciężarowe ,zniżka za bezszkodową jazdę.
Pozdrawiam hol1.

To co napisał Wezuwiusz powyżej jest w dużej części zgodne z rzeczywistością. Jednak nie dałbym gwarancji na ostateczną kwotę zamykającą się łacznie z kartą w granicach 300zł. Dlaczego? obecnie za mój samochód płacę około 200zł a za identyczny i na identycznych zniżkach własnych kolega z Łodzi płaci ponad 400zł. Dużo też zależy od pojemności silnika bo progi wynikające z pojemności (dotyczące silników naszych T3) są do 1600ccm do 1700ccm do 1900ccm do 2100 ccm i powyżej ccm (dotyczy pojazdów ciężarowych, jakiego właścicielem jesteś). Jest też rozróżnienie na benzynę i diesla oraz na to czy samochód ma jeden czy więcej rzędów miejsc siedzących oraz ile w sumie tych miejsc jest. Tak więc widać z powyższych składowych, że wyrokowanie ile wyjdzie bez przeliczenia u agenta jest jak wróżenie z fusów.

Krzszytof

P.S. Przy okazji chciałem zapytać o moje zgłoszenie naruszenia zasad w tym dziale (zgodnie z zaleceniami) i patologicznym zachowaniem pewnego użytkownika. Pytanie kieruję oczywiście do T90.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 16 mar 2018, 20:18

i dodatkowo trzeba jeszcze wyszczególnić limit km jakie się pokonuje ,czy nie ma sie współwłasności,czy z samochodu beda korzystać inne osoby oraz czy będziemy przewozić nieletnich (lepiej podać że tak ,bo wówczas prowadzimy bezpieczniej).Jest bardzo dużo tego uwarunkowania zależnego od wysokości polisy OC ,ale myślę że w najgorszym scenariuszu nie wyjdzie 600zł.
Jak by nie patrzeć to przynależność do jakiegoś związku daje duże zniżki .Każdy niech sobie wybiera według własnego zdania.Dla mnie osobiście jest wążnejsze to że w razie awarii,mogę liczyć na bezpłatna pomoc.Wiadomo ile liczą sobie teraz np.za lawetę.
Za sholowanie samochodu pod dom oddalonego o 15 km ,bez karty ,bo rocznik 20013,czekałem 1,5 dnia,bo wcześniej nie dostałem lawety po mimo ,że w mojej miejscowości jest co najmnniej 15,a tu do 1 godziny muszą przyjechać.Taki regulamin.A za przewóz zapłaciłem 300zł.Wnioski??wyciagcie sobie sami.
Krzysztof,z ta ,,patologią to chyba nie chodzi o mnie??".

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 16 mar 2018, 22:34

wezuwiusz3 pisze:Krzysztof,z ta ,,patologią to chyba nie chodzi o mnie??".

Spokojnie Krzychu... nie o Ciebie :) :lollol:

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 17 mar 2018, 16:53

ooo...jeszcze jeden członek AT3 i jakby czytać nie umiał ale ten wiem że używał przez 15 miesięcy świadomie części które określił potem jako złom...
ja też chętnie poznam zdanie Marka... jest członkiem AT3 i założycielem tego forum więc może powiedzieć więcej niż ja ...
Krzychu Ty też używałeś moich części dopóki Cię nie wywalili... fajnie było?

obydwa busy mam z silnikiem o pojemności 1980 a opłaty i tak różne...ten sam agent ale w programie PZU tak wyszło...

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 17 mar 2018, 19:19

Darku.Uwierz mi na słowo ,że nie zdążyłem nawet używać Twoich części ,które przekazałeś na AT3 ,bo szybciej mnie usunęłli.Jak to określił ładnie TEO.,,Dostałem rykoszetem".Jak zapewne pamietasz ,to zaraz po zakupie tej cudownej doki.
O tym że dawałeś jakieś części na AT3 dowiedziałem sie przy okazji jakiegoś postu,na długo po AT3 Ale pamiętam o częściach które mi dałeś przed wdepnięciem w AT3 i po jak już nie byłem ,,członkiem".Za te części jestem Ci wdzięczny i przy najbliższej okazji postaram się odwdzięczyć dobrym łycholem,tak jak zresztą się umówiliśmy,jak przysłałeś mi pierwszą część.
Dlatego więc nie wypowiadam się na temat tych części które dawałeś ,czy pożyczałeś dla AT3 ,bo nawet nie znam sprawy.Wiem tylko tyle że była jakaś wojna o części.Chyba chodziło o jakąś piastę do koła.Nic więcej.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 18 mar 2018, 5:00

no tak ...nie używałeś przez 15 miesięcy... nie dotyczy Ciebie sprawa ... części które dostałeś Ty prywatnie to zupełnie inny temat... tu chodzi tylko o użytkowników AT3 ... członkowie AT3 zapewne wiedzą czego używali i z jakiego powodu po 12 miesiącach części nagle stały się złomem ale przez następne 3 miesiące jeszcze poużywali zamiast zwrócić... piasty koła na przykład członkowie AT3 wyczyścili mechanicznie i pomalowali nie wyjmując łożysk... no ale to opiszą sądzę dokładniej obecni członkowie AT3 jak zdobędą się na odwagę ...

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 18 mar 2018, 13:23

Panie Darku. Busomania to jedyne miejsce gdzie może pan bezpodstawnie pluć na Klub z którego usunęli Pana członkowie za Pana irytujące zachowanie niegodne członka naszej społeczności. Jak już Pan zauważył wszędzie gdzie tylko pojawiają się Pana wpisy w ten deseń, trafiają do kosza czy na im przeznaczone miejsce czyli wysypisko śmieci. Jak Pan dobrze wie AT3 to nie jedyna społeczność, która usunęła Pana ze swoich szeregów. Nie dziwi mnie Pana zachowanie na tym forum bo czuje się pan bezkarny z dopiskiem obok swojego nicku "administrator", tyle, że... na każdym innym forum administrator daje dobry przykład i nie śmieci swoimi "płaskoziemskimi" wywodami w temacie, który tego nie dotyczy. Tyle w temacie Pana bzdur.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 18 mar 2018, 13:53

Jak łatwo zarządzający AT3 naginają fakty...
czyli AT3 nie używało moich części przez ponad rok i nie narażało innych członków elitarnego klubu zastraszanych przez v-ce prezesów którzy mają wyłączność na poprawność oceny i przydatności części nazwanych po roku złomem...
dziwne że zarząd tak wspaniałego klubu nie daje przykładu i oszukuje swoich członków oraz naraża ich bezpieczeństwo używając przez 15 miesięcy "złomu"...
nie jestem jedynym adminem... jest jeszcze jeden który jest też członkiem AT3 więc na polecenie v-ce prezesa zgodnie z regulaminem AT3 ma obowiązek zastosowania się do poleceń zarządu i biorąc pod uwagę własną ocenę sytuacji wykorzystania przez AT3 moich części usunie mnie albo zwróci się do walnego zgromadzenia tegoż klubu o ocenę postępowania przez zarząd nad wykorzystaniem części i narażeniem między innymi jego życia i zdrowia ...
ta bezkarność admina to pewnie nabyte doświadczenie na AT3??? v-ce też pewnie się czuje oszukując i wykorzystując innych...

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 18 mar 2018, 23:42

Panie Darku z każdym postem daje Pan popis swojej ignorancji. Każdy Pana post świadczy o brak elementarnej wiedzy o prowadzeniu forum a przecież podobno jest Pan tu administratorem. Gdyby nie fakt, że netykieta nakazuje aby nie obrażać administratora na forum nazwałbym Pana funkcję kpiną. Przypominam, ze ten temat nosi tytuł "Ubezpieczenie naszych tetrójek" a więc dotyczy ubezpieczeń a nie wylewania Pańskich żali. Zaśmieca Pan ten temat, w którym ludzie szukają odpowiedzi w sprawie ubezpieczeń. Naraża się Pan na śmieszność i udowadnia, ze tak na prawdę nie wie Pan po co tu jest i jaka jest Pańska rola. Daje Pan zły przykład. O tym że łamie Pan hasło przewodnie tego forum czyli "Mniej polityki więcej turystyki" już nie wspomnę. Na koniec powiem, ze właśnie za takie zachowanie jakie Pan tu prezentuje usunięto Pana kilka lat temu z innego forum oraz ponad rok temu z AT3. Głupoty jakie Pan wypisuje nie trzymają się kupy a niektóre z nich to zwykłe wycieczki personalne bez polotu, pomówienia i kłamstwa bardzo w Pana stylu. Z jednym z T90 się zgadzam te Pana wpisy powinny zostać dla potomnych jako przykład czego nie powinien robić na forum użytkownik forum a adminowi to nawet przez myśl przejść nie powinno.

Serdecznie pozdrawiam Panie Adminie :) Niech Pan trzyma tak dalej. Niech się młodzi uczą czego robić Admin nie powinien :)

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Ballack_1989
Kapitan
Kapitan
Zodiac: Libra

Postautor: Ballack_1989 » 20 mar 2018, 17:03

Ani jeden, ani drugi odpuścić nie może. Dajcie sobie już siana, albo popiszcie sobie na privie. Ciężko znaleźć w tym bałaganie coś związanego z tematem.

Obecnie w stajni Bus T3 1.6D '79r
Chciałbym umrzeć spokojnie we śnie jak mój dziadek... a nie drąc się i
krzycząc jak pasażerowie w jego aucie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 21 mar 2018, 5:56

Ballack_1989 jesteś członkiem AT3 i używałeś przez rok moich części a po roku użytkowania ich stwierdziłeś że to złom jeszcze przetrzymywałeś je przez 3 miesiące? z chęcią usłyszę o tym bo jakoś nikt nie chce mi tego wyjaśnić...

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
kasa
Sierżant
Sierżant

Postautor: kasa » 25 kwie 2018, 10:54

Cóż, jeżeli chodzi o ubezpieczenie OC, to nie mam wątpliwości. Idę tam, gdzie jest w miarę tanio. Wbrew pozorom ceny ubezpieczeń potrafią się znacznie od siebie różnić. nie wiem z czego to wynika, skoro każde ubezpieczenie oferuje w zasadzie bardzo podobny zakres likwidacji szkód?
Ale tak faktycznie jest jak napisałem.
Wprawdzie mBank ma możłiwość ubezpieczenia - link, ale z drugiej strony sam nie wiem.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2018, 12:26 przez kasa, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 25 kwie 2018, 17:55

niestety masz rację...mam 3 busy i takie same zniżki ...takie same silniki...2 są na tą samą ilość osób... a ceny się różnią za OC ...miejsce zameldowania też to samo...

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Informacje ogólne”