Ubezpieczenie naszych "tetrójek"

Moderator: t90

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Re: Ubezpieczenie naszych "tetrójek"

Postautor: AsLog » 20 paź 2015, 10:21

CENZOR TU BYŁ

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu
Automobilklubu Vokswagena Transportera T3
Masz pytanie? Chętnie odpowiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 20 paź 2015, 16:44

CENZOR TU BYŁ

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 20 paź 2015, 18:56

@wezuwiusz3 - już Ci kiedyś klarowałem, że takie wycieczki są mi nie potrzebne ... nikomu nie są potrzebne. Masz tydzień blokady na forum, ochłoń i nie bij więcej w ten ton. Ani to Twój ani Mój interes co tam AT3 robi. Faktem jest, że kartę otrzymałem, samochód ubezpieczyłem i wielkiego halo nie było. Agent zwyczajnie wklepał dane w system PZU ... naprawdę nie rozumiem tych wycieczek.

Przypominam

KLIKNIJ MNIE

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 20 paź 2015, 19:56

Marek
"CENZOR" wszystkiego nie załatwi...
wierzysz w to że dostanie mając zero 60 % ???
szkoda słów...
ja już nawet tu się poddam i nie będę zadawał pytań na które nie mam szans dostania odpowiedzi...
jak chcesz to uruchom cenzurę... :amen:

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 20 paź 2015, 20:03

Ale nie rozumiem, kto ma dostać 60%?

Z tym ubezpieczeniem u mnie to było tak.
Poszedłem, poprosiłem o ofertę, dałem dowód, prawko i kartę AT3, gość wpisał w komputer i wyskoczyło 306 zł ... Czego więcej chcieć? Bez karty AT3 byłoby 1020 czy coś w okolicach. BTW, LINK4 zaproponował mi coś w okolicach 540 zł, co biorąc pod uwagę śródmieście W-wa jest i tak niezłą ofertą.

A cenzora wprowadziłem z racji wycieczek, prosiłem, żeby tego nie było ... bo po co? Niech sobie wyjaśniają sprawy gdzie indziej. jak dla mnie Wezu przegiął.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 20 paź 2015, 20:13

Marek wycieczki podlegające pod "cenzora" wprowadziłbym go wcześniej ale ... nie umiem...
a zniżka dla klienta z zerowym lub 30% kontem nie ma się nijak pod następną zniżkę 25-latka pod patronatem PZMOT-u...
ja za centrum "sztloicy" za westę zapłaciłem 241 z ochroną zniżek za całą 10...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 20 paź 2015, 20:59

dreg35 pisze:Marek
wierzysz w to że dostanie mając zero 60 % ???
szkoda słów...
ja już nawet tu się poddam i nie będę zadawał pytań na które nie mam szans dostania odpowiedzi...
jak chcesz to uruchom cenzurę... :amen:

Darek to co ja mam Ci jeszcze napisać ponad to co napisałem. Odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania a Ty piszesz że takowych nie otrzymałeś????
Jak Cie lubie .... nie próbuj ze mnie robić idioty. Dziękuje.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 21 paź 2015, 20:39

Czy to znaczy że ubezpieczy mi mojego "składaka 97' " ?

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Grzegor
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Capricorn

Postautor: Grzegor » 21 paź 2015, 21:40

magnum pisze:Czy to znaczy że ubezpieczy mi mojego "składaka 97' " ?

Myslę ze jesli papiery masz w porządku to na pewno ubezpieczy - czemu nie - przeciez to samochód wiec broker nie bedzie miał z tym problemu ;)
pzdr

Grzegor---Vanagon/Eastfalia Syncro '90 Powered by subaru RS MY 06/11 2,5 NA ---- GG:10684896 Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 22 paź 2015, 4:25

dawaj Gerard zobaczymy jak to działa ... więcej może "broker na gębę" czy "agent na umowę" ...
a potem PZU ściągnie przez komornika... :grin:

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 22 paź 2015, 7:50

Grzegor pisze:

Myslę ze jesli papiery masz w porządku to na pewno ubezpieczy - czemu nie - przeciez to samochód wiec broker nie bedzie miał z tym problemu ;)
pzdr

Generalnie to ubezpieczenie mam :doh:chodzi mi tylko o to czy podciągnie mi salamandre pod zniżke dla 25latków
Tylko najpierw właśccielka musi się zarejestrować w AT3 i trzeba bedzie się wyplątac z umowy w linku

A co masz na myśli pisząc :scratch: "masz papiery w porządku"?

dreg35 pisze:

dawaj Gerard zobaczymy jak to działa ... więcej może "broker na gębę" czy "agent na umowę" ...
a potem PZU ściągnie przez komornika... :grin:

Nie wiem jak teraz ,ale kiedyś było tak że jak rok przelatałeś na załatwionych znizkach bez kraksy,to znizki Ci sie
usankcjonowały

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 22 paź 2015, 18:21

Gerard teraz tak nie ma raczej...
wszystkie samochody u mnie są na mnie a żona miała skuter od 4 lat i nie czepiali się zniżki 60% ...
przeniosłem się do PZU żeby mieć wszystko w jednym miejscu i czepili się że żona nie ma prawa do takich zniżek...
trzeba było dopiero wyjaśniać że może korzystać z moich... :grin:

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Grzegor
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Capricorn

Postautor: Grzegor » 22 paź 2015, 22:49

Gerard - dwie sprawy - po pierwsze nie wyczułeś sarkazmu mojej wypowiedzi - pytałeś o ubezpieczenie nie o zniżki - stąd taka moja odpowiedz :)
Druga sprawa to zamieszanie w tym watlku - które sam trochę spowodowałem - bo miałem pytanie na temat zniżki za "starośc" a zapytałem sie w temacie o zniżkach za "bezszkodowość" i teraz nik juz nie wie o co kto pyta i na jakie pytanie odpowiada .
Z innej zaś strony - cała ta propozycja zniżki za bezszkodowośc branej z "powietrza" jak dla mnie wyglada bardzo nieładnie i trzymałbym sie od niej z daleka - ale mnie jak juz pisałem wcześniej nie jest ona potrzebna wiec moze łatwiej mi jest nie dac sie pokusie "zarobienia" .
Nadal jest jeszcze pierdolnik pomiedzy towarzystwami i ten cały centralny rejest puki co nie działa jak powinien - a przynajmniej nie działało to jescze na wiosne wiec można się było ratować przed stratą zniżki zmieniając towarzystwo .

Grzegor---Vanagon/Eastfalia Syncro '90 Powered by subaru RS MY 06/11 2,5 NA ---- GG:10684896 Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
kasa
Sierżant
Sierżant

Postautor: kasa » 28 paź 2015, 8:58

Polecam zajrzeć sobie jeszcze tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f152/najt ... 65605.html - na stronie znajduje się cały długi temat o ubezpieczeniach. Ludzie wymieniają się tam informacjami na temat tego w jakim obecnie towarzystwie ubezpieczeniowym warto jest wziąć sobie ubezpieczenie.
Sam polecam zwrócić uwagę na regulacje z kwietnia tego roku. Obecnie pieniądze na naprawę samochodu bierzemy od swojego ubezpieczyciela a nie od ubezpieczyciela sprawcy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 19 sie 2017, 11:25

LINK4 - W-wa śródmieście, dostawczy diesel 1.6 - 555 zł 2017 / 2018

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
kasa
Sierżant
Sierżant

Postautor: kasa » 21 gru 2017, 8:51

A czy przypadkiem Link4 nie należy do PZU? W sensie, że jest to trochę taki tańszy, budżetowy odpowiednik PZU (PZU kojarzy się z wysokimi kosztami OC, AC i innych i w praktyce rzeczywiście tak bywa).
Jeżeli chodzi o ubezpieczalnie, to mBank ma całkiem ciekawą ofertę. mBank współpracuje z Liberty Direct z tego co wiem, sam w sobie nie jest ubezpieczycielem, ale za jego pośrednictwem mozna wykupić OC. Tutaj szczegóły.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, 13:31 przez kasa, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 22 gru 2017, 5:18

ale nadal nie jest to 70% od Twojej podstawy związanej z bezszkodową jazdą...
ale fakt Link ma podobny produkt dla jeszcze starszych pojazdów https://www.link4.pl/ubezpieczenie-samo ... abytkowego

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
rafalw115
Kapral
Kapral

Postautor: rafalw115 » 23 gru 2017, 15:40

z PZU na karte przyszlo mi kontynuacja 287zl

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 25 gru 2017, 10:56

Syncro 2,1 DJ 8 osobowy >>> 227 zł z ochroną składek :) oczywiście z kartą członkowską AT3.

Przy okazji życzę wszystkim zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia A.D. 2017

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 28 gru 2017, 6:55

@AsLog Nie rozumiem. Dreg napisał prawdę, czemu jego post usunąłeś? Myślałem, że wyjaśniliśmy sobie zasady postępowania, sprawiałeś wrażenie, że zrozumiałeś jaką mamy politykę ... Smutne to.

Napiszę co napisał wcześniej @dreg35

Do otrzymania dodatkowej zniżki w PZU zgodnie z tym programem: https://www.pzm.pl/news/2017/legislacja ... izka-w-pzu nie jest wymagana karta członkowska AT3 a karta członkowska PZM ... Karta AT3 jest defacto kartą PZM.

PS.
Od dziś sposób postępowania jest taki, Krzysztof, że zgłaszasz post do moderacji. Naprawdę przykro mi.

PS2
Dostałeś wycinek forum, nakreśliliśmy zasady postępowania. Naprawdę nie miałem zamiaru ingerować.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 30 gru 2017, 12:14

t90 pisze:@AsLog Nie rozumiem. Dreg napisał prawdę, czemu jego post usunąłeś? Myślałem, że wyjaśniliśmy sobie zasady postępowania, sprawiałeś wrażenie, że zrozumiałeś jaką mamy politykę ... Smutne to.

Napiszę co napisał wcześniej @dreg35

Do otrzymania dodatkowej zniżki w PZU zgodnie z tym programem: https://www.pzm.pl/news/2017/legislacja ... izka-w-pzu nie jest wymagana karta członkowska AT3 a karta członkowska PZM ... Karta AT3 jest defacto kartą PZM.

PS.
Od dziś sposób postępowania jest taki, Krzysztof, że zgłaszasz post do moderacji. Naprawdę przykro mi.

PS2
Dostałeś wycinek forum, nakreśliliśmy zasady postępowania. Naprawdę nie miałem zamiaru ingerować.

Marku.

1. to jest dział dotyczący Automobilklubu. Darek ze względu na to jak skończyła się jego przygoda z AT3 na kazdym kroku próbuje przeszkadzać, bo jak inaczej nazwać to ze po raz któryś w tym temacie po informacji o zniżkach wynikających z członkostwa wstawia taką informację. Na tym forum jest inny ogólny temat dotyczący zniżek m.in. wynikających z karty PZM.
2. "Karta AT3 jest defacto kartą PZM." to nie prawda. AT3 ma niezależną umowę z PZU i nie ma to nic wspólnego (po za poziomem zniżek) z Karta PZM.

To tak w skrócie...

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 30 gru 2017, 15:58

Jasne,

mi i tak to wygląda na "politykierowanie". Płytka sprawa i tyle. Wyjaśniałem Tobie, że nie interesują mnie swary i zwady ... właśnie dlatego się nie udzielam poza utrzymywaniem tego forum. Polityka jest jasna, co kto napisał pozostaje. Głównie dlatego, że sprawa jest w ten sposób przejrzysta i każdy czytający może prześledzić przebieg wypadków i wyrobić swoją własną opinię. W wielu miejscach widziałem manipulowanie wypowiedziami użytkowników, tu tego nie ma i nie będzie, bo każdy post ma zostać. Ba, jest nawet specjalne podforum gdzie można sobie nawrzucać do woli i tez nie mam zamiaru w to ingerować. Oczywiście wszystko ma swoje granice, ale to chyba każdy średnio rozgarnięty wie jak daleko można się posunąć.

Wszystko to Tobie już tłumaczyłem i wiem że jesteś rozsądny. Tym bardziej nie rozumiem czemu post Darka skasowałeś. Mogłeś napisać:

"Ale AT3 ma swoją umowę i swoją kartę"

wolałeś skasować... No fantastycznie. Ręce opadają.

PS.

przepraszam, tel. nie odebrałem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 30 gru 2017, 17:13

Marek
Dla mnie wygląda to tak.
Wpuszczasz do domu gościa … dajesz mu miejsce przy stole a on Cię wywala z Twojego domu bo nie odpowiada mu że masz inne zdanie a on ma przecież swoje miejsce przy stole…
Widziałeś kartę AT3? Popatrz i powiedz czy jest tam logo PZM…zresztą nieważne ja swoje zdanie przedstawiłem Ci wyraźnie i dodam tylko że czas kogoś pożegnać i będzie spokój. To że "gość "negocjował warunki miejsca przy stole nie oznacza że to jego stół.
Chyba jasno przedstawiłem swoje zdanie .

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 30 gru 2017, 17:30

Nowej karty nie widziałem, a ta na 2017 miała jeszcze logo PZM ... natomiast na stronie PZM znajdujemy taką oto informację: https://www.pzm.pl/klub/krakow/automobi ... portera-t3 ZPM jest również widoczny tu http://forum.automobilklubt3.pl/portal.php

Ale jest również taka informacja:
Automobilklub-Volkswagena-Transportera-T3---zniżka-pojazdy-zabytkowe.jpg

Jak również informacja o pozostaniu w PZM http://automobilklubt3.pl/forum/viewtopic.php?t=1084

Co do zdarzenia ... Obawiam się, że masz rację :( jakoś mi nie pasuje postępowanie zgodnie z zasadą "gość w dom, żona w ciąży". Chwilowo idę na piwo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 30 gru 2017, 21:08

No to ja to powiem jak ja to widzę.

Ustaliliśmy z Markiem , że powstanie dział DOTYCZĄCY Automobilklubu Volkswagena Transportera T3. Marek ustanowił mnie modem i osobą która ma tu utrzymywać porządek. Ok fajnie było i nic się nie działo do póki Dreg z hukiem za swoje zachowanie nie wyleciał z AT3. Jest administratorem tego forum i jako taki powinien nie tylko dbać o porzadek ale i dawać przykład. Jednak ze względu na to co się stało próbuje w każdy dostepny sposób przeszkadzać w działalności, dyskredytować itp itd. Szanuje to forum i dałem wiele razy tego dowody. Nie robie nic po za tym działem w sprawach porzadkowych, więc trudno stwiedzić, że "Wpuszczasz do domu gościa … dajesz mu miejsce przy stole a on Cię wywala z Twojego domu bo nie odpowiada mu że masz inne zdanie a on ma przecież swoje miejsce przy stole…" DABAM TYLKO O PORZADEK NA ODCINKU JAKI MI POWIERZYŁ MAREK!!!

Co do kart ...
Pan Darek nie moze wiedziec jak wygląda nowa karta bo opuscił szeregi z końcem 2016 a przez cały rok 2017 obowiązuje juz nowa karta członkowska na której już nie ma znaku PZM.

Obrazek

Taką kartę dostałeś już i Ty Marku więc nie rozumiem skąd zdziwienie. Owszem na prośbę ZO PZM, AT3 na SPECJALNYCH warunkach wyraziło zgodę na pozostanie w PZM, jednak karta na powyższym zdjęciu uprawnia do zniżek, jest respektowana przez PZU a jej wzór otrzymał każdy agent w Polsce. Karta AT3 jest więc respektowana tak samo jak karta CAAR, Automobilklubu Polskiego i każdego automobilklubu któego kartę wyda PZM jak napraykład karta assistance z wewnętrznego "automobilklubu" czyli "SOS KLUB PZMOT".

Tak więc reasumując. Pozostanie w PZM przez AT3 to jedna sprawa a zniżki wynikające z przynależności do AT3 to inna sprawa i nie należy tego w żaden sposób łączyć.

Przypomnę tylko, ze ten przywilej ze strony PZU nie jest rozdawany na lewo i prawo a otrzymują go tylko na prawdę duże organizacje właśnie takie jak CAAR czy PZM itp do których jak widzicie nalezy AT3 wraz ze swoimi ponad sześciuset członkami z całej Polski ( i nie tylko).

A teraz najwazniejsze Marku. Jeśli uważasz, że ten dział ma być miejscem do prowadzenia odwetów przez Pana Darka i nie mam możliwości do korygowania wpisów w tym dziale przeze mnie to ze względu na dotychczasową dobrą współpracę wolę cały ten dział zlikwidować niż widzieć tu bałagan siany przez administratora (Dreg). Jeszcze raz przypomnę, że jak Pan Darek ma ochotę podzielić się rewelacjami dotyczącymi np. karty Klubu SOS PZM to albo niech pisze w tym dziale Gdzie po OC ??? ale moze to też wstawić w bardziej pasujacym miejscu czyli Zniżka w PZM.. Czyli ma gdzie to zrobić ale woli w sposób własciwy dla siebie działać na niekorzyść AT3, na co nie wyrażam zgody.

Tak więc czekam na Twoją decyzję: Pozostaje tak jak było, Pan Daerek lśni przykładem jako administrator i pisze tam gdzie powinien powstrzymujac się od złośliwości i działania na niekorzyść AT3, czy taż dla świętego spokoju likwidujemy ten dział i w ten to sposób mamy problem załatwiony?

Próbowałem się dziś z Tobą skontaktować (bo uważam, że warto rozmawiać) i tą formę naszego dogadania się co do dalszych losów preferowałbym uchraniając użytkowników tego forum przed niepotrzebnym czytaniem naszej dyskusji.

Pozdrawiam
Krzysztof Szepczyński
Wiceprezes
Automobilklubu Volkswagean Transportera T3

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links