Wgrywanie plików

Będą tu zamieszczane opisy poszczególnych funkcjonalności forum.

Moderatorzy: t90, dreg35

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Posty: 1530
Rejestracja: 22 mar 2010, 2:36
Gender: Male - Male
Zodiac: Leo

Wgrywanie plików

Postautor: t90 » 29 mar 2010, 1:46

Pliki wgrywamy poprzez zakładkę "dodaj załącznik" poniżej pola edycji postu. Na zakładce tej znajduje się przycisk "wybierz". Po jego kliknięciu otworzy się okienko wyboru pliku. Teraz należy wskazać plik, jaki chcemy wysłać na forum i potwierdzić jego wybór przyciskiem "otwórz".
Ciapciak1.jpg

Pod polem "nazwa" (lub "wybierz") znajduje się pole na zamieszczenie krótkiego komentarza dotyczącego wgrywanego pliku. Po jego wypełnienieniu naciskamy przycisk "Dodaj plik". Każdy z wgrywanych plików można umieścić w dowolnym miejscu posta dzięki guzikowi "Wstaw w linii",
Burak i Hiena.JPG

znajdującemu się bezpośrednio pod nazwą odpowiadającego mu pliku. Jeśli tego nie zrobimy, wysłane na forum pliki zostaną umieszczone na spodzie posta w odpowiedniej ramce.
przykładowe archiwum (pusty plik).rar

Obrazki są zmniejszane proporcjonalnie, tak aby ich szerokość nie przekraczała 200 pikseli. Oba przykłady wstawiania załączników są prezentowane w tym temacie.

-- 29 mar 2010, o 17:06 --

Dziś podinstalowałem na forum skrypt Highslide JS. Dzięki niemu wgrane na forum obrazki będzie można efektownie przeglądać. Zapraszam do "testu", wystarczy kliknąć na któryś z obrazków tego postu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Funkcjonalności forum”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość