klamka drzwi przesuwnych zamiennik.

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
Dzejkob
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Sagittarius

klamka drzwi przesuwnych zamiennik.

Postautor: Dzejkob » 06 sie 2011, 9:34

witam, potrzebuje zdjec (jezeli sa dostepne to rysunkow technicznych/schematow) zewnetrznej klamki drzwi przesuwnych, wersji dlugiej do 84roku i wersji krotkiej od 84roku wzwyz.

przydalyby mi sie zdjecia, na busie, zdjetej z drzwi, i zdjetej z drzwi bez wkladki, ze szczegolami otworu na wkladke, w internecie malo tego. jak ktos ma lezaca gdzies to poprosilbym o obfotografowanie. poki co jestem za granica, i nie mam fizycznie klamki w rece, ale mam duzo czasu zeby obmyslec sposob jej produkcji.

wpadla mi do glowy wytrzymala i dosc ekonomiczna metoda jej wytworzenia, a ze zeszlej zimy ulamalem swoja to hmmm...Ceny uzywek sa, mozna powiedziec po prostu dla mnie nie do zaakceptowania, pewnie szersze grono ucieszylaby informacja ze istnieje sprawdzony i dobrze dopasowany zamiennik w dobrej cenie. zglaszam sie na bycie krolikiem doswiadczalnym;)

zdjecia dodajcie albo do tematu, albo podeslijcie mailem, na stunt.or.die@gmail.com

SurfBus Multivan '89 1.9TDI, AAP+0,78 (ostatnio pochłonęły mnie 2 kółka...) gg: 1573652, e-mail: stunt.or.die@gmail.com
Obrazek
" you see. the thing that makes sense in this crazy world is... rock n' roll... and i was crazy to think that i could ever leave it all behind"
http://www.youtube.com/user/dzejkobT3

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: klamka drzwi przesuwnych zamiennik.

Postautor: dreg35 » 09 sie 2011, 5:31

klamkę nowego typu mam a starego muszę sprawdzić ...
postaram się dziś zrobić zdjęcia...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Dzejkob
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Sagittarius

Re: klamka drzwi przesuwnych zamiennik.

Postautor: Dzejkob » 09 sie 2011, 9:03

zeby nie dublowac zdjec, to sa obrazki jakie znalazlem w sieci. nie ma jednak tam tego co najbardziej mnie interesuje czyli klamki bez wkladki, i wygladu otworu wewnatrz.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

SurfBus Multivan '89 1.9TDI, AAP+0,78 (ostatnio pochłonęły mnie 2 kółka...) gg: 1573652, e-mail: stunt.or.die@gmail.com
Obrazek
" you see. the thing that makes sense in this crazy world is... rock n' roll... and i was crazy to think that i could ever leave it all behind"
http://www.youtube.com/user/dzejkobT3

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links