Doka szeroka listwa

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Re: Doka szeroka listwa

Postautor: wezuwiusz3 » 04 mar 2012, 12:54

Piotr Pruszcz pisze:Ok.Rury biorę. Wyślij mi prosze numer tel. To zadzwonię ,dogadamy szczegóły . Mój nr.602607169

Oki rury są Twoje,tylko .W poniedziałek prawdopodobnie podjadę ich odkręcić.(jak oczywiście dadzą rady puścić auto na ziemię ,bo jak zauwazyłeś ,nie stety spiera się na tych rurach.Muszą podstawić raka pod auto i je podnieść.)Mój numer 885511396
dreg35 pisze:byłbym zainteresowany mocowaniami filtra powietrza jeśli ma jeszcze i to nie kłopot bo mi wyszły... może być z filtrem i rurami do turbo którego nie ma ...
a może ma skrzynie biegów 5 nieważne jakie przełożenia ale kończą mi się 2 i 3 biegi...

Skrzyni biegów nie ma przy tym busie.Była 5 ,ale ktoś ją kupił.Zostało jeszcze kompletne sprzęgło z dociskiem.Filtr Ci odkręce wraz z mocowaniami.Nie wiem jeszcze jaka będzie za to cena,ale na pewno nie astronomiczna.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Klekot
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Virgo

Postautor: Klekot » 04 mar 2012, 14:26

dreg35 pisze:byłbym zainteresowany mocowaniami filtra powietrza jeśli ma jeszcze i to nie kłopot bo mi wyszły... może być z filtrem i rurami do turbo którego nie ma ...
a może ma skrzynie biegów 5 nieważne jakie przełożenia ale kończą mi się 2 i 3 biegi...

Darek jak chcesz to jest do wzięcia cała AGT ponoć idealna,sprawdzona bez dzwona za 600 zł,ABD za 400 zł i automat(nie znam oznaczenia ) za 400 zł

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 07 mar 2012, 17:53

Korzystając z okazji,postanowiłem zapodać parę fotek,w jakich warunkach udało mi sie demontować orurowani dla Piotrka,i co pozostało po 2 jeżdżących busach,z czego czerowny miał wzmocnione zawieszenie i sportowe kayaby (amory)w kolorze żółtym.Niestety zawieszenie dzisiaj zostało wrzucone do kontynera z grubym złomem.
Dodatkowo przedstawiam jeszcze gumę do turbo jaką udało mi się zdobyć dla Drega .Brakuje tylko jednej gumy,która była porwana i oblepioną taśmą,więc nawet jej nie brałem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Pisces

Postautor: Piotr Pruszcz » 07 mar 2012, 18:43

Smutny koniec..dlatego dbajmy o nasze kwadraty tak szybko odchodzą :sigh:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Klekot
Porucznik
Porucznik

Postautor: Klekot » 07 mar 2012, 19:46

Wezuwiusz zabrałeś cały filtr powietrza czy sam dekiel?bo akurat sam dekiel potrzebuję :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 07 mar 2012, 21:12

Sam dekiel ,filtra nie udało mi się przemycić. A co potrzebujesz jeszcze i filtr??,

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Klekot
Porucznik
Porucznik

Postautor: Klekot » 08 mar 2012, 8:02

nie tylko sam dekiel,bo mam puszkę bez niego.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 13 mar 2012, 21:30

sorki ze tyle milczałem ale... brak czasu...
gumkę wezmę ... szkoda że rurkę pocięli... a ją jeszcze potrzebuje jak i gumkę z drugiej strony...
prześlij na priv koszt gumki z przesyłką do Wawy...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 13 mar 2012, 22:35

Jak masz jakieś zdjęcia tego co potrzebujesz ,to zapodaj.Może się znajdzie. :scratch:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży

Postautor: Piotr Pruszcz » 15 mar 2012, 0:24

wezuwiusz3 dzięki za zaangażowanie.Pomogłeś bardzo i o ile będę w stanie się zrewanżować na pewno to uczynię.Te rury to unikat .Niedowiarkom załączam kilka fotek jak to wyglądać powinno.Ostatnie fotki białej doki to mój obecny front robót.Kończę właśnie doczkę 4x4 i to dla tej dziewczyny ta rura.W tej chwili wygląda już inaczej-załozyłem górny grill i lampy soczewkowe projekt zwo , większe koła,stelaż z plandeką.Fotki wkrótce..
Ps.co do tych szerokich listew chyba nie będą pasowały do tego syncro :confused:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 15 mar 2012, 16:44

Wiem,dla tego zależało mi na tym żeby nie poszły na złom.Lepiej niech ktoś je założy do samochodu.Znalazłem podobna dokę na zdjęciu właśnie z takimi rurami.Jak byś widział jak ja wykręcałem te rury,to bys popuścił w spodnie.Jak wróciłem do domu i sie zobaczyłem w lusterku ,to myślałem że padnę.Do tego musiałem popodcinać włosy ,które mam po ramiona,żeby pozbyć się kitu z głowy. :lollol: Na jednym ze zdjęć powinno być widać fotele.Też ma je w domu.Nie osiągalne .To auto wogóle była perełka dla znającego temat.Nawet szyby atermiczne pozabierałem z niej za FREEE.Jakoś mi się same załadowały ,jak pakowałem fotele.A co rury masz już u siebie??,bo dzisiaj je miał zabrać kurier.Szkoda tylko że trzeba będzie je spawać.
Byłeś pierwszy,po Tobie odezwał się Dreg.Jak byś nie wziął ,to pewnie jemu bym je wysłał.Nawet jak bym zostawił je dla siebie,to by tylko leżały ,bo trzeba w nie tchnąć trochę życia i kasy.Na razie martwię się tym żeby kupić akumulator.Jak je doprowadzisz do ładu ,to będą mieć astronomiczną wartość.To tzw.BIAŁY KRUK i było ich nie za wiele,tak więc wóż je z dumą. :grin:
Ostatnio zmieniony 15 mar 2012, 22:33 przez wezuwiusz3, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży

Postautor: Piotr Pruszcz » 15 mar 2012, 21:51

Rury już na miejscu.Kaska poszła.Pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 15 mar 2012, 22:25

:good: .Mam nadzieje że podzielisz się fotami jak wyszło . :clap:
Ciekaw jestem jaki koszt był by chromowania tych rur.
Przy okazji pooglądajcie sobie strone tego złomu na którym żerowałem.
http://www.lostark.pl/ :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 15 mar 2012, 22:57

Piotr Pruszcz pisze:Te rury to unikat .Niedowiarkom załączam kilka fotek jak to wyglądać powinno.

To ze jakiś helmut wyprodukował w jakiejs manufakturze ,pare kangurek do busa, nie mozna nazywać orginałem ! :shock:
Pomijając to, że ten styl nie jest w moim guscie ,to zapłaszczane rury w miejscu spawanią są bardzo słabe :frown: bardziej podoba mi się wzór z RPA lub stanów
A tak apropo ,to u mnie w okolicy kręcił się bus z kangurką ,prawdziwego hydraulika , poskręcana na kolanka i trójniki ,mufy,kryzy i co tam jeszcze u fachowca lezało zbędne :nea:
I poklask, że dil wam się udał :good:

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży

Postautor: Piotr Pruszcz » 16 mar 2012, 8:15

Pitolicie Hipolicie.. :cooll: napisałem unikat a nie oryginał.Mniejsza o to .Pozdrawiam wszystkich.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 17 mar 2012, 0:58

Srutu trutu , a ja nadal szukam oryginalnej a nie unikatowej ,felgi do syncro (miala być oryginalna nie unikatowa ) :duel:

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży

Postautor: Piotr Pruszcz » 17 mar 2012, 6:25

Ja widzę że jest problem ze zrozumieniem tekstu.Sprzedając koło(nie felgę) napisałem- ( pozostałość po moim syncro).Zgłosiłeś chęć zakupu ,ja kółko dostarczyłem osobiście do rąk własnych. Tego że były jakieś różnice w oznaczeniach na felgach typowych do syncro wówczas jeszcze nie wiedziałem.Po twoim telefonie ustaliliśmy że kółko odbiorę. Jak wiesz mam kawałek do W-wy i nie latam tam zbyt często. A może jedziesz w kierunku 3-city ,daj cynę to się jakoś zgramy .Peace

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 19 lut 2015, 19:42

magnum pisze:"Oprócz tych plastików były jeszcze inne i akumulator o którym nawet nie wiedziałem ,że kumpel wsadził mi go do busa.Jedynie co zapier...... jak dzik w sosnę,to że nie wziąłem atrapy dolnej ,a ta co jest przy moim jest za krótka."

Blendy powinny pasować do twojej atrapy , nie było innych orginalnych

O i tu odgrzeję kotlecika.Po długim leżakowaniu i dojżewaniu decyzji co do blend,wreszcie zmogłem się i coś udało mi się z tego zmotać.Niestety pamietając odpowiedż magnum co do atrapy ,postanowiłem założyć te blendy do mojej i co się okazało????.
Że ni h.... nie podejdą.Atrapa jest za krótka,bagatela 1cm.Niby tego nie widać ,ale różnica jest w szerokości żeberek czyli tych stożków jak ich długości..
Na szczęście miałem jeszcze jakiś interes na szrocie i przy okazji udało mi się wykopać atrapę z tego busaco były blendy.
Obecnie wszystko znowu poszło do zamrażarki i czeka na pomalowanie atrapy. :frown:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 19 lut 2015, 21:03

skąd masz takie dziwne blendy???

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 21 lut 2015, 17:35

To są te same co na zdjęciu z posta na 1 stronie.Oryginały chyba ,bo nie są z epoksydu tylko plastik .Do oryginalnej atrapy podeszły bez problemu,a na tej mojej brakowało im miejsca .Jeszcze jest tylko problem z kierunkowskazami.
Mam lampy starego typu i wygląda na to że ciut za duże i trzeba trochę było na siłę wcisnąć w blendę,przez co w rogu delikatnie pękł mi plastik.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links