Doka szeroka listwa

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży
Zodiac: Pisces

Doka szeroka listwa

Postautor: Piotr Pruszcz » 31 sty 2012, 18:26

Spotkał się ktoś z takimi listwami do doki.Przyznam takiej wersji jeszcze nie widziałem.Proszę o fotki jeśli ktoś posiada... ciekawe kto to produkował
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
misiek_81
Sierżant
Sierżant
Zodiac: Leo

Re: Doka szeroka listwa

Postautor: misiek_81 » 31 sty 2012, 19:22

Tu masz link do aukcji, z tego co wiem to komplet listew był do wyrwania za 600pln, jest numer, zadzwoń popytaj, może się czegoś dowiesz.
http://allegro.pl/burta-klapa-vw-t2-t3-i2084089584.html

gg 7585331, tel 727573702

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 31 sty 2012, 21:03

z podróby chyba znajdę...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 28 lut 2012, 21:25

Niedawno taką atrapę wyczaiłem na szrocie,ale było za zimno na to żeby odkręcać.-20 .Myślę sobie .Przy takich mrozach nikt tego nie bedzie rwał na żywca ,bo i tak nie poodkręca ,tylko poniszczy.Niestety myliłem się .Może nie do końca,bo rzeczywiście połamali tą atrapę,a z brewek na kierunkowskazy ,powyrywali tylko halogeny,bo nie dali rady odkręcić wkrętów z kierunkowskazów.Poniżej przedstawiam zdjęcia tego co znalazłem i tego co udało mi się kupić??
Myślę że głupota ludzka nie zna granic.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży

Postautor: Piotr Pruszcz » 28 lut 2012, 21:45

Łooo te rury chetnie bym przygarnął.Atrapa na lampy projekt zwo (biały kruk o ile oryginał),lampy niestety od czegoś innego (te zewnętrzne)
ps. za takie orurowanie moze znalazłbym potrzebne halogeny razem z blendami :scratch:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, 22:07 przez Piotr Pruszcz, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Klekot
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Virgo

Postautor: Klekot » 28 lut 2012, 21:54

wezuwiusz3 pisze:Niedawno taką atrapę wyczaiłem na szrocie,ale było za zimno na to żeby odkręcać.-20 .Myślę sobie .Przy takich mrozach nikt tego nie bedzie rwał na żywca ,bo i tak nie poodkręca ,tylko poniszczy.Niestety myliłem się .Może nie do końca,bo rzeczywiście połamali tą atrapę,a z brewek na kierunkowskazy ,powyrywali tylko halogeny,bo nie dali rady odkręcić wkrętów z kierunkowskazów.Poniżej przedstawiam zdjęcia tego co znalazłem i tego co udało mi się kupić??
Myślę że głupota ludzka nie zna granic.

zewnętrzne lampy są z malucha,a te halogeny w blendach i tak chyba nie były oryginalne,a najlepiej pasują z citroena zx,Wezuwiusz pewnie i tak kupiłeś w promocyjnej cenie wiec nie masz co narzekać ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 29 lut 2012, 18:18

W sumie miał bym cały komplet jak by nie to że ktoś był chciwy i wolał połamać niż poczekać abym ja sobie je odkrecił. :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: FTAJER FRAJER x2 .Trzeba było wrócić do domu ,wziąść opalarkę ,przedłużcz i jechać odkręcać.I pewnie jak bym miał te dwadzieścia parę lat to bym się tak wygłupił ,ale przeciez nie będę z siebie robił idioty na stare lata ,choć szkoda mi teraz troszeczkę tej atrapy.Nakładki na kierunki ,.... ech gość nie miał bladego pojęcia co ma.Brałem drzwi odsówane , tylna klapę ,zegary taśma o dziwo była cała .Była ,bo traz już ma wypalone ścieżki na podświetlaniu zegarów przez zwarcie na potncjometrze regulacji siły naświetlenia),daszki przeciwsłoneczne za 150 zł,a te plastiki i uszczelki dostałem gratis. :lollol: Oprócz tych plastików były jeszcze inne i akumulator o którym nawet nie wiedziałem ,że kumpel wsadził mi go do busa.Jedynie co zapier...... jak dzik w sosnę,to że nie wziąłem atrapy dolnej ,a ta co jest przy moim jest za krótka.
Gdzieś ją położyli i sami nie wiedzą gdzie.Prawdopodobnie z plastikami do big baga, tak podejrzewam .
Co do orurowania,to moge podjechać zapytać się o nie.Jak byłem ,to jeszcze było .Z tego co wiem ,to na razie nie mieli w planach nic tam robić przy tym busie,a odkręcić nie dało by rady ,bo bus leżał na boku ,akurat na tym orurowaniu i bez raka nie dało by rady ich zdemontować a na razie tam nie było szans dojechać,bo było zastawione innymi samochodami.
Sam mam zamiar yez zdemontowac tylną kanapę sypialniana 2 os.i fotele do przodu7 z podłokietnikami (kapitańskie) w prawdzie do tapicerowania,ale po 10 zł za sztukę ,to wiecie.....nawet jak by nie dla siebie ,to takiej okazji nie wolno zmarnować.Mam tylko nadzieję że jurto skończe grzebać przy samochodzie ,bo jak nie miałem taśmy w liczniku przez 2 lata ,to mi nie przeszkadzało ,a teraz założyłem i okazało się że mam tak nap..... jak cyganka w tobołku.
Dobra kończe,bo mnie przeklniecie z spamoanie. :hmm:

Klekot ,jesteś pewien że z citroena ZX te halogeny podejdą,a nie z AX ?są podobne do tych co na zdjęciu ,ale nie będę się przezbywał.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 18:39 przez wezuwiusz3, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major

Postautor: TrolowózMarki » 29 lut 2012, 18:32

:hi: antrapa do lamp zajebista tylna kanapa jaka jest bo u mnie połamana

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 29 lut 2012, 18:43

Cała była jak ostatnio tam byłem razem z zabudową na silnik.Jak teraz jest to nie wiem ,bo wleżć można tylko tyłem ,a bus na boku leżał.W każdym bąż razie klape od silnika przymknąłem ,bo juz jeden zawias matoły ugięłli ,a konstrukcja była zrobiona ze sklejki 15 .Jutro odpalam maszynę i jadę na ten szrot ,to będę więcej wiedział.
Kanape jak byś chciał ,to moge ci zrobić jaką będziesz chciał 2 ,czy 3 bez znaczenia i z nową gąbka i szmatami,bo te raczej to i tak do wymiany,chyba że lubisz cudze bżdziny wąchć

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major

Postautor: TrolowózMarki » 29 lut 2012, 18:50

raczej nie chce wąchać czyiś smrodów ta kanapa to jest rozkładana z weluru czy ze skai :scratch:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 29 lut 2012, 19:11

Wezuwiusz halogeny mam ale podobne z jakiegoś Renault jak znajdę zdjęcia to zapodam ... są 2 rodzaje ... przeciwmgielne i dalekosiężne...
podobne do tych http://allegro.pl/renault-clio-williams ... 70504.html ale nie takie głębokie i białe...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży

Postautor: Piotr Pruszcz » 29 lut 2012, 19:29

W każdym razie jestem tymi rurami mocno zainteresowany.Daj znać jakby co...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 29 lut 2012, 21:13

Z ZX-a podchodzą. Takie mam.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 29 lut 2012, 21:40

"Oprócz tych plastików były jeszcze inne i akumulator o którym nawet nie wiedziałem ,że kumpel wsadził mi go do busa.Jedynie co zapier...... jak dzik w sosnę,to że nie wziąłem atrapy dolnej ,a ta co jest przy moim jest za krótka."

Blendy powinny pasować do twojej atrapy , nie było innych orginalnych
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 22:03 przez magnum, łącznie zmieniany 2 razy.

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 29 lut 2012, 21:59

orurowanie rodem z węzła cieplnego , Gerard widziałeś tą wydumkę :lollol: Koszmar

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 29 lut 2012, 22:07

Widziałem :shock: ale są gusta i bezguścia , to można nazwać prawdziwą "kangurką" :lollol: i nieobrażaj hydraulików co ci węzeł ciepłowniczy robili

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 29 lut 2012, 22:13

no własnie ostatnio była awaria :scratch: mogli wstawić ze trzy zawory dla poprawienia uroku tejże konstrukcji

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 01 mar 2012, 23:12

Co by po kolei poodpisywać.
TrolowózMarki pisze:raczej nie chce wąchać czyiś smrodów ta kanapa to jest rozkładana z weluru czy ze skai :scratch:

Jest obciągnięta welurem,szeroka .

dreg35 pisze:Wezuwiusz halogeny mam ale podobne z jakiegoś Renault jak znajdę zdjęcia to zapodam ... są 2 rodzaje ... przeciwmgielne i dalekosiężne...
podobne do tych http://allegro.pl/renault-clio-williams ... 70504.html ale nie takie głębokie i białe...

Jak znajdziesz,to daj znać.

Piotr Pruszcz pisze:Łooo te rury chetnie bym przygarnął.Atrapa na lampy projekt zwo (biały kruk o ile oryginał),lampy niestety od czegoś innego (te zewnętrzne)
ps. za takie orurowanie moze znalazłbym potrzebne halogeny razem z blendami :scratch:

Jak będę to zapytam się ile by chcieli za to orurowanie..Cena nie powinna być zaporową,zważywszy że mają w jednym miejscu dziurę wygnitą(da się naprawić nie dużym kosztem i nakładem pracy),ale zastanów się nad transportem tego.Szrogów na siano nie potrzebuję,a raczej w liście poleconym sie nie zmieści.Na wczasy jeszcze nad morze się też nie wybieram.,tak że dla zdecydowanego jestem gotów sie poświęcić i pojechać dodatkowo 20 km po te rury.
Jak bys gdzieś zczaił blendy z tymi lampami ,to sie odezwij.
magnum pisze:"Oprócz tych plastików były jeszcze inne i akumulator o którym nawet nie wiedziałem ,że kumpel wsadził mi go do busa.Jedynie co zapier...... jak dzik w sosnę,to że nie wziąłem atrapy dolnej ,a ta co jest przy moim jest za krótka."

Są za krótkie,nie pasują do mojej atrapy.
Dorabiane raczej nie są bo są wykonane z plastiku,nie z włókna.

Dreg.Tak samo jak koledze pisałem.Dobrze się zastanówcie,bo koszt transportu nie bedzie mały ,a ja nie latam w strone Warszawy,tak że nawet nie mam komu podać ,żeby dowiózł.Trochę to zajmuje miejsca jak by nie patrzeć.Do osobówki nie wlezie.,chyba że w elementach.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
TrolowózMarki
Major
Major

Postautor: TrolowózMarki » 02 mar 2012, 18:30

:hi: jestem zinteresowany tą kanapą :biggrin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 03 mar 2012, 20:52

Po kanapie tylko parę listewek pozostało .Sam byłem nią zainteresowany,na ściągnięcie wzoru.Poniżej parę fotek,co jeszcze się uchowało,a co jest widoczne.Samochód ma fajne dolny przedni wahacz .Jest ono jednolity (niestety nie zrobiłem zdjęcia ,a szkoda)(odlew).Amortyzatory z przodu w kolorze żółtym.(sportowe????)Ma jeszcze deskę rozdzielczą,bez dziury na tacho,chłodnicę dobrą,nagrzewnicę z przodu,oraz sprawny silniczek wycieraczek(cały zestaw).
Co się tyczy orurowania,to cena za nie jest 50 zł .Tyle powiedział .Myślę że cena nie zastraszająca ,ale szału też nie ma.Poniżej dodatkowe zdjęcia dziur w rurach.Jeżeli koledzy którzy chcieli to orurowanie będą zainteresowani,to prawdopodobnie w poniedziałek jeszcze się przejadę na ten szrot.Proszę jednak żeby koledzy się zastanowili,bo nie chciał bym sytuacji takiej że kupię i będzie mi to leżało pod domem bezużyteczne.Samochód nadal leży na boku.Mam zamiar jeszcze powyciągać z tego samochodu co się da.
To chyba tyle.Jak sobie coś przypomnę ,to dopiszę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 03 mar 2012, 20:56

magnum pisze:"Oprócz tych plastików były jeszcze inne i akumulator o którym nawet nie wiedziałem ,że kumpel wsadził mi go do busa.Jedynie co zapier...... jak dzik w sosnę,to że nie wziąłem atrapy dolnej ,a ta co jest przy moim jest za krótka."

Z tymi blendami miałeś rację.Faktycznie podchodzą,tylko że trzeba było sobie dobrze założyć kierunkowskazy. :blush:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 03 mar 2012, 21:00

TrolowózMarki pisze::hi: jestem zinteresowany tą kanapą :biggrin:

Jak byś chciał to zrobię ci nową od podstaw.Z tej to chyba komuś zależało na zawiasach,bo nie odkręcał jej ,tylko wyrwał .Jak by nie patrzeć ,to ją spier.....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Piotr Pruszcz
Chorąży
Chorąży

Postautor: Piotr Pruszcz » 03 mar 2012, 21:01

Ok.Rury biorę. Wyślij mi prosze numer tel. To zadzwonię ,dogadamy szczegóły . Mój nr.602607169

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał

Postautor: magnum » 04 mar 2012, 0:48

wezuwiusz3 pisze:

Z tymi blendami miałeś rację.Faktycznie podchodzą,tylko że trzeba było sobie dobrze założyć kierunkowskazy. :blush:

:lollol: :lollol: :lollol: sie mówi :good:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator

Postautor: dreg35 » 04 mar 2012, 5:50

byłbym zainteresowany mocowaniami filtra powietrza jeśli ma jeszcze i to nie kłopot bo mi wyszły... może być z filtrem i rurami do turbo którego nie ma ...
a może ma skrzynie biegów 5 nieważne jakie przełożenia ale kończą mi się 2 i 3 biegi...

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links