Prowokacja.

Widziałeś, usłyszałeś coś zabawnego i chcesz się podzielić? Chcesz się pośmiać? A może zwyczajnie chcesz poprawić sobie humor?

Moderator: t90

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Prowokacja.

Postautor: wezuwiusz3 » 26 maja 2014, 20:56

Postanowiłem sobie zażartować i wnieść w forum Radomskim troszeczkę zamętu.
Jak chcecie śledzić jak na mój kacapiasty łep posypią się gromy jedynych sprawiedliwych to macie linka.
Oj czuję że będzie się działo.
http://forum.busikt3.radom.pl/viewtopic ... 877#304877

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Re: Prowokacja.

Postautor: vwik » 27 maja 2014, 20:08

Ale żeś odłamkowy wrzucił :no2: niewypał czy co ? :grin:

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 27 maja 2014, 20:11

Jebnij z grubej rury tak ja to zrobiłem , był efekt -a u ciebie lipa . Nawet nie miałem czasu wolfa sprzedać :grin:

Nie sposób nie zauważyć ostatnimi czasy wzmożonej aktywności tych którzy na co dzień nie wiele mają do napisania, nie wspominając już o niesieniu pomocy innym. Taki sobie cytat :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 27 maja 2014, 21:04

Mnie to też zastanowiło.Może mody powyjeżdżali ,albo jeszcze odeśpiewają po wyborach.
No ale jeszcze może się coś dziać.
Może bomba z opużnionym zapłonem,
Po akcji z Siatkonem poszło takim rykoszetem,że trzeba było łep pochylić,tylko że wyszła mi na wieszk druga strona. :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Klekot
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Virgo

Postautor: Klekot » 27 maja 2014, 22:40

wezuwiusz3 pisze:Mnie to też zastanowiło.Może mody powyjeżdżali ,albo jeszcze odeśpiewają po wyborach.
No ale jeszcze może się coś dziać.
Może bomba z opużnionym zapłonem,
Po akcji z Siatkonem poszło takim rykoszetem,że trzeba było łep pochylić,tylko że wyszła mi na wieszk druga strona. :grin:

Możesz powiedzieć,że sie czepiam,alevwytłumacz mi jaki jest sens takiego debilnego zachowania?PROWOKACJA? Dziwi mnie fakt,bo na radomiaku jestes często,często prosisz o porady,które w większosci przypadków otrzymujesz,sam starasz się doradzać innym,czyli no,hmm forumowicz pełną gębą :) a tu piszesz jaki jesteś z siebie dumny,bo prowokujesz.Chcesz się tym komuś podlizać?czy może tutaj to tylko PROWOKACJA z Twojej strony?Sorry,ale wg.mnie to dziecinada,Osobiscie nic do Ciebie nie mam,ale,pamiętaj,że obrażając kogoś w internecie,możesz na niego trafić kiedyś w "realu'' i może się okazać,ze jest silnieszy i ząbki polecą.... proponuje zająć sie robotą z busem,albo jeżdżeniem nim ,bo takie pisanie do niczego dobrego nie prowadzi

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
vwik
Major
Major

Postautor: vwik » 28 maja 2014, 3:36

Widać koledze się nudzi .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 28 maja 2014, 9:42

Nie nudzi ,tylko czasami po przez prowokację pewnych zachowań w ludziach można wydedukować z kim ma się do czynienia.Czy coś się zmieniło,czy do funkcjonowania forum ludzie podchodzą z dystansem i nie uważają tego za wyznacznik i cel w swoim życiu.Jak można zauważyć,na pewno odpuszczono dyslektykom.Może to było spowodowane moimi wypowiedziami na ten temat,bo pewnie wiesz ,że o to prowadziłem batalię no i chyba pomogło.
Obrażać nikogo nie chce,bo i po co ,skoro sami się co niektórzy poobrażają. : :beee:
Widzisz ,szol podłapał temat i się z tego śmieje,pod moim adresem poszła riposta,odpowiedziałem też z żartem i się nie obraziłem.
Czy coś trzeba jeszcze w tym wszystkim rozumieć ,oprócz tego żeby po prostu być wyluzowanym a nie sztywnym jak K... podczas erekcji??.
Dla wszystkich sflustrowanych polecam ta piosenkę.
Myślę że jest ona w dzisiejszych czasach uosobieniem rzeczywistości.
http://www.youtube.com/watch?v=k6MQ5hVVcDg

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Grzegor
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Capricorn

Postautor: Grzegor » 28 maja 2014, 10:49

Witam
Dla mnie takie akcje to nawet nie dziecinada tylko glupota i trolowanie , dorabiasz do tego jakąś ideologię ale ja tego nie kupuje , zawsze uważam ze trzeba mówić prosto , nie chować glowy w piasek i nie udawac ze sie czegos nie widzi.
Nie podoba Ci sie cos, to napisz to wprost , a tak jestes po prostu Trolem
Panowie fora to ludzie a nie admini , to my je tworzymy , nasze wpisy i nasze zachowania .
Pzdr

Grzegor---Vanagon/Eastfalia Syncro '90 Powered by subaru RS MY 06/11 2,5 NA ---- GG:10684896 Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Humor”