Szafka do busa.

Widziałeś, usłyszałeś coś zabawnego i chcesz się podzielić? Chcesz się pośmiać? A może zwyczajnie chcesz poprawić sobie humor?

Moderator: t90

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Szafka do busa.

Postautor: wezuwiusz3 » 22 wrz 2018, 19:31

Widzę żę wieje nudą,więc opowiem wam jak zabrałem sie za rozplanowywanie miejsca w busie,bo jestem na etapie właśnie dorabiania szafek i jak w każdym porządnym kemperze nie może zabraknąć miejsca na zlew kibel i lodówkę co by chłodne piwo pić. :grin: .No ale o ile z planami nie ma większego problemu ,tako i z organizacją nie powinno być wcale....a jednak.Żeby wymieścić wyro ,wstawić szafkę na zlewozmywak i przy okazji wpasować to za przegrodą ,to musiałem taką sobie szafkę zbudować.Kupiłem zlew z kranem(żonie nawet nie powiem gdzie.W każdym bądż razie tanio było. :secret: : Jak już miałem zlew nawet z kranem w komplecie to już wiadomo było że szafka będzie 80/50,no i na wyskość dla krasnala na 75 cm.Po zbudowaniu konstrukcji przyszedł czas na rozmierzanie drzwiczek.Typowa lodówka to prawie zajęła by całe miejsce pod zlewem,a musiałem wygospodarować miejsce na butlę z gazem ,no bo po co mi by była atrapa kuchni bez gazu???.Tak więc zrodziła się szalona myśl ,żeby wsadzić pod zlew lodówkę turystyczną i obok niej kibel.No może i to by było sensowne,ale gdzie wsadzić gary?? Pod łóżkiem nie nada,bo to miejsce zarezerwowane na namiot,buty i inne duperszwance.z boku wyra miejsce na klucze,linkę ,ech...nie ma sensu wymieniać.Mam nadzieję że się wszystko zmieści.Tak więc niestety lodówka dostała sexmisję i będzie przeżucana z kąta w kąt,Prostymi słowami została wyjebana a na miejsce lodówki pójdą bańki z wodą ,oraz zbiornik na szarą wodę ze zlewu,bo jeszcze wstrzymałem się z dziurawieniem podłogi.Kibla też trzeba było się pozbyć,bo na jego miejsce pójdą gary a za siedzeniem pasażera za bardzo by wystawał przez pozostawiony kawałęk przegrody i tym samym kibel z którego i tak tylko korzystała żoneczka,trzeba zastąpić jakąś alternatywą.Myślę że paczka pampersów gdzieś się jeszcze da upchnąć. :grin:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links