Piękny zderzak skandynawski.

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
siatkon
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Aries

Piękny zderzak skandynawski.

Postautor: siatkon » 17 lut 2011, 21:18

Historia pewnego "zderzaka"
Wpadło mi kiedyś w rece poroże. Nie wiem zresztą sam czy to rogi czy poroże było , myślę że łosia. - co tu kryć wygrzebałem w miejscu gdzie segreguje się śmieci.
Długo zastanawiałem się i chodziłem koło busa szukając na nie odpowiedniego miejsca, tył nie bardzo, dach też nie. wreszcie dopasowałem.

IMAGE_165.jpg

Z przodu pasowały jak ulał, co więcej mój busik nabrał skandynawskiego stylu. Zrobiłem sesję zdjęciową busikowi, bo naprawdę to było to, od razu mój spracowany busik naprał charakteru i zaczął swoim wyglądem wzbudzać szacunek, niestety przerwa obiadowa mi się skończyła i poszedłem do pracy.
Kilka godzin później chciałem dokończyć swoje działo, a tu Ukradli!!!!!
Wkur...ny na cały świat, Skandynawię i samego siebie, miałem jeszcze nadzieje za ktoś na jaja schwał mi ten piękny skandynawski dodatek. niestety nie,UKRADLI!!!
No jak tak można, wszędzie mówią, że Polacy kradną, a tu mnie Polakowi coś ukraść!!! No tak nie powinno być!!
Przybity stratą wróciłem wieczorem do domu - bez "pięknego skandynawskiego zderzaka"
chąc sie pocieszyć wystawiłem na Jaja ogłoszenie w dziale sprzedam na pewnym busikowym forum o teśći:
Sprzedam Piękny skandynawski jedyny w swoim rodzaju zderzak, Niezbędny w off Road ,,,, - hobbiści będą klikać to się chociaż trochę pośmieję.
Niestety pewien moderator usunął moje ogłoszenie - twierdząc że zaśmiecam forum :cry:
Biednemu to zawsze jednak wiatr w oczy...
Pocieszam się jednak ze możne posiadanie rogów nie jest mi pisane...
Może pan łoś odebrał po prostu swoją zgubę?
No, ale pozostał mi niepowtarzalny awatar!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2011, 21:52 przez siatkon, łącznie zmieniany 1 raz.

Witam wszystkich starych znajomych.
aktual tel 788235135 lub +4746264945

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
mikesz
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Re: Piękny zderzak skandynawski.

Postautor: mikesz » 17 lut 2011, 21:52

Pamiętam cię właśnie z innego forum,twój awatar był taki charakterystyczny,zawsze kojarzony z krajami północy.Może ty im ukradnij,trochę środka nasennego,dobra piła i masz.Kiedyś na forum jakimś tam koleś żalił się ze nie wie co ma zrobić bo mu pies nasrał w pokoju i przedpokoju,to odpisali mu cyt; to nasraj mu do budy.

Przyjaciele moich przyjaciół (t3 ) są moimi przyjaciółmi:).Ale zdarzają się wyjątki.602 404 615

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Re: Piękny zderzak skandynawski.

Postautor: magnum » 18 lut 2011, 17:32

Wspaniały :shock: , jak bede sie przeprowadzał do Texasu, to bede chetny go zakupic :good:

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links