Czy ktoś go uratuje?

Moderatorzy: t90, dreg35, magnum

Awatar użytkownika
Habajahaba
Kadet
Kadet

Czy ktoś go uratuje?

Postautor: Habajahaba » 07 wrz 2018, 12:32

Dzień dobry wszystkim Busomaniakom!
Wybaczcie, że nie zarejestrowałem się wcześniej, nie przedstawiłem (jak wymaga kultura) i jako kompletny nowicjusz nie przejrzałem dokładnie forum w poszukiwaniu tematu pod który powinienem się podpiąć ze swoim problemem (jeżeli to jest złe miejsce, to proszę moderatora o przeniesienie).

Mam nadzieję że mi wybaczycie i pomożecie, bo sprawa pilna. Uważam, że trafiłem w najlepsze z możliwych miejsc, czyli do prawdziwych entuzjastów T3.

Do sedna:
Szukam rekomendowanego fachowca/warsztatu który podjąłby się wsadzenia nowego silnika do mojego T3 Multivan 1990r. Nie niedawna pracował w nim jeszcze 1.9D, skrzynia 5.
Najlepiej gdyby to były okolice Jeleniej Góry/Bolesławca/Legnicy, a nawet Wrocławia.
Nie mam niestety (jeszcze) doświadczenia i wiedzy w zakresie mechaniki, więc w żadnym przypadku nie podejmę się tego sam. Nie znam nawet porządnego zakładu który mógłby się tym zająć. Poszukam, a nawet dostarczę odpowiednie "serce" do przeszczepu.

Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że obecne "zwłoki" leżą w niemieckim Schleiz (300km od granicy). Oprócz usługi wymiany silnika wchodzi w grę również zwiezienie auta do Polski.

Zdaję sobie sprawę, że podałem bardzo niewiele szczegółów, aczkolwiek sytuacja jest dla mnie pilna, dlatego odpowiem na dodatkowe pytania na priv.
Bardzo proszę o pomoc, w razie konieczności podaje też numer do siebie "604 436 trzy trzy sześć"

Pozdrawiam,
Habajahaba

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: Czy ktoś go uratuje?

Postautor: dreg35 » 07 wrz 2018, 17:46

Witaj
jak pasuje Ci zrobić to w Warszawie to zapraszam na pw...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links