Podpora turbo 068145841A

Moderator: t90

Regulamin forum
Giełda jest działem tymczasowym. Docelowo zostanie utworzona specjalna witryna, na którą będą mogli się logować i wystawiać swoje towary do sprzedaży wszyscy zarejestrowani użytkownicy (nie pijawy) portalu busomania.pl.

Posty umieszczane w tym dziale nie będą zwiększały licznika postów użytkownika.

Zainteresowani mają obowiązek zadawać pytania merytoryczne dotyczące przedmiotu wyłącznie w danym temacie. Komentarze nie na temat będą usuwane.

Szczegóły dotyczące samej transakcji będą ustalane poprzez PW lub inne środki komunikacji.

Jeśli po ustaleniu szczegółów którekolwiek ze stron nie wywiąże się z zobowiązania, administratorzy na pisemną prośbę zanotują na koncie nierzetelnego użytkownika punkty karne. Trzy punkty karne związane z działem giełda będą oznaczały zablokowanie możliwości sprzedaży przy użyciu busomania.pl.

Posty będę automatycznie usuwane po dwóch tygodniach.

Wystawiający towar do sprzedaży zobowiązany jest do umieszczenia szczegółowego opisu, ceny towaru, sposobu i kosztów przesyłki, zdjęć (jeśli są dostępne) i kontaktu.

busomania.pl nie czerpie korzyści majątkowych z zawieranych przy jej pomocy transakcji.
Awatar użytkownika
eurojanek
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Podpora turbo 068145841A

Postautor: eurojanek » 09 maja 2018, 12:19

Czy kto ma taką podporę do sprzedania nówka/używka albo dorabia, albo wie gdzie kupić albo jakieś rysunki techniczne żeby sobie wykonać samemu?
Obrazek
Element nr. 28
ObrazekObrazek
Dzięki pozdro i tego typu sytuacje :hi:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Re: Podpora turbo 068145841A

Postautor: dreg35 » 10 maja 2018, 4:04

używaną mam...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
eurojanek
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Postautor: eurojanek » 11 cze 2018, 6:40

Podpora już podpiera.
Dzięki Dreg. Masz PW.
Nie mam piaskarki to dałem jej elektrolityczne czyszczenie i pomalunek podkładem i farbą od temperatur.
ObrazekObrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 12 cze 2018, 4:16

jak nowa...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Części zamienne (używane)”