Projekt "DokAT3"

Moderator: t90

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Projekt "DokAT3"

Postautor: AsLog » 15 maja 2015, 9:14

Moi drodzy.

Jak zapewne pamiętacie podczas naszego ostatniego zlotu, pojawiały się problemy logistyczne, łączące się z dodatkowymi wydatkami. Problemy, których mówię to np przywiezienie materiału na budowę zadaszenia sceny, przywóz i odwiezienie namiotu (do tej pory namiot i jego elementy sa załadowane w moim "Poziomku"), tak samo sprawa dotyczyła Roll-bar-u oraz wielu innych. Często graniczyło to z cudem, ze udało sie pewne sprawy załatwić i generowało to niepotrzebne stresy, wydatki itp.

Mając na uwadze powyższe, po przeanalizowaniu wszelkich możliwości wpadliśmy na pomysł, aby wejść w posiadanie (jako Automobilklub) pojazdu reprezentacyjno-techniczno-transportowego. Nadarza się okazja i możemy otrzymać nieodpłatnie zarejestrowaną dokę z roku 1992, która jednak wymaga trochę wkładu zarówno pracy jak i pewnych finansów w materiały potrzebne do jej remontu.

Samochód byłby wymalowany w barwach AT3 oraz nosił jego Logo. Samochód ten spełniałby zadanie logistyczne zarówno na linii dostarczenia potrzebnych rzeczy na zlot/zloty jak też (tak obrendowany) funkcje reprezentacyjną. Wiem, ze już kilka osób zadeklarowało swoja pomoc w tym projekcie, np Marek (Garażmen) użyczy nam miejsca na remont oraz pomoże w przygotowaniu samochodu, Patryk (Pako) zaoferował załatwić transport z miejsca jej obecnego postoju do Marka oraz wolny czas u Marka w garażu (weekendy), ja ze swojej strony na pewno będę chciał przynajmniej w weekendy bywać u Marka i brać czynny udział w całym remoncie. Rozumiem, że nikt z drugiego końca Polski nie przyjedzie do Marka na weekend, ale każde wsparcie tego projektu w dowolnej formie będzie mile widziane. Pewnie w ramach tego tematu będziemy informować o naszych potrzebach przy tym projekcie ( o ile dojdzie do skutku). Prosiłbym Was wszystkich bez wyjątku o wzięcie udziału w dyskusji nad tym projektem, zastanowienie się czy chcecie się do niego włączyć i w jaki sposób moglibyście to zrobić. Przypomnę, że "DokAT3" nie będzie zarejestrowana na żadną z osób a na Automobilklub Volkswagena Transportera T3 i w ten sposób będzie stanowić nasza wspólną własność. Sam darczyńca właśnie dlatego ją nam nieodpłatnie przekazuje, że będzie ona w "dobrych rękach" i nie posłuży jako dawca, transport w Afryce czy jako towar handlowy. Czekam na wszelkie uwagi i deklarcje dotyczące tego projektu.

Pozdrawiam
Krzysztof

P.S. Staram się załatwić wsparcie dla tego projektu w PZU (jakiś barter za OC) oraz z Inter Cars (może dadzą nam jakieś części po mocno obniżonych cenach a może wesprą w inny sposób projekt w zamain za ich logo na naszej Doce :-) )

wstępna wizualizacja:
Obrazek

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu
Automobilklubu Vokswagena Transportera T3
Masz pytanie? Chętnie odpowiem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Re: Projekt "DokAT3"

Postautor: t90 » 15 maja 2015, 14:02

Wiktor Suworow - Żołnierze Wolności pisze:Kiedy raport dotarł do dowódcy kwatermistrzostwa Frontu Karpackiego, który podpisywał wszystkie raporty o stratach wojennych, z tekstu wyłoniła mu się jakaś cud-maszyna stworzona na bazie motocykla zwiadowczego M-72. Wehikuł ten był wyposażony w cekaem i granatnik przeciwpancerny, miał dwa noktowizory na aktywną podczerwień, celownik-dalmierz, radiostację typu R-123. Pojazd był chyba przystosowany do działania w warunkach polarnych, gdyż leżały na nim dwa nowe baranie kożuchy, a z tyłu była doczepiona dwustulitrowa beczka czystego spirytusu. Niestety, całe to dobro spłonęło w starciu z kontrrewolucjonistami

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał
Zodiac: Gemini

Postautor: wezuwiusz3 » 15 maja 2015, 19:47

Prezes.Do Afryki nie popłynęła by ,bo Tam niekompletnych szrotów nie potrzebują.Tym czerepem ,będziecie generować tylko koszty w postaci utrzymania. Rzeby raz w roku przewieść graty,to wystarczy za 50 zł wypożyczyć z wypożyczalni przyczepę,a nie trzeba pchać się w takie gówno.
Z początku myślałem że faktycznie ktoś Wam podarował samochód,ale jak zobaczyłem zdjęcie ,to dupa mi zmiękła.Takiej katastrofy dawno na złomie nie widziałem.Mało że nie kompletne,to jeszcze zgniłe jak diabli.Komu Wy chcecie mydlić oczy ,że ta doka będzie służyć wszystkim.????
Czy uważacie że każdy od razu się zrzuci na ten projekt z kasą ,jak jeszcze przy swoich samochodach chłopaki maja dużo do ogarnięcia??
Trzeba było szukać sponsorów ,żeby tego grata Wam wyremontowali ,w zamian za reklamę.Są firmy które na pewno by się tematu podjęły.Nie trzeba tylko myśleć od dupy strony.A poza tym czy takie tematy ,jak np.ta doka nie powinny być obgadane przed podjęciem decyzji??.Zachowujecie się jak na prywatnym folwarku,traktując resztę jak tępe barany. Wpiepszyliscie się w to gówno ,to sie w nim wykąpcie.Nie szukajcie darczyńców wśród klubowiczów,bo podjęłliście decyzję sami więc sami się w tym gównie grzebcie.
I przestańcie już o tej doce pierdolić,bo jeszcze jedno piwo wypiję i Wam tak nagadam,że uszy Wam zwiędną,co nie znaczy że nie wiem o czym piszę ,żeby nie było ......Wiesz Krzysiek że jestem w porządku,ale nie będę milczał jeżeli widzę że ktoś robi nas w wała.

Nawet nie wiedziałem Marek ze się tak da.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 10:17 przez wezuwiusz3, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 16 maja 2015, 8:58

Wezu, ja się nie przypierdalam, ale ...
http://www.youtube.com/watch?v=W--s9sufAsk

bardzo Cię proszę.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 16 maja 2015, 22:23

wezuwiusz3 pisze:Prezes.Do Afryki nie popłynęła by ,bo Tam niekompletnych szrotów nie potrzebują.Tym czerepem ,będziecie generować tylko koszty w postaci utrzymania. Rzeby raz w roku przewieść graty,to wystarczy za 50 zł wypożyczyć z wypożyczalni przyczepę,a nie trzeba pchać się w takie gówno.
Z początku myślałem że faktycznie ktoś Wam podarował samochód,ale jak zobaczyłem zdjęcie ,to dupa mi zmiękła.Takiej katastrofy dawno na złomie nie widziałem.Mało że nie kompletne,to jeszcze zgniłe jak diabli.Komu Wy chcecie mydlić oczy ,że ta doka będzie służyć wszystkim.????
Czy uważacie że każdy od razu się zrzuci na ten projekt z kasą ,jak jeszcze przy swoich samochodach chłopaki maja dużo do ogarnięcia??
Trzeba było szukać sponsorów ,żeby tego grata Wam wyremontowali ,w zamian za reklamę.Są firmy które na pewno by się tematu podjęły.Nie trzeba tylko myśleć od dupy strony.A poza tym czy takie tematy ,jak np.ta doka nie powinny być obgadane przed podjęciem decyzji??.Zachowujecie się jak na prywatnym folwarku,traktując resztę jak tępe barany. Wpiepszyliscie się w to gówno ,to sie w nim wykąpcie.Nie szukajcie darczyńców wśród klubowiczów,bo podjęłliście decyzję sami więc sami się w tym gównie grzebcie.
I przestańcie już o tej doce pierdolić,bo jeszcze jedno piwo wypiję i Wam tak nagadam,że uszy Wam zwiędną,co nie znaczy że nie wiem o czym piszę ,żeby nie było ......Wiesz Krzysiek że jestem w porządku,ale nie będę milczał jeżeli widzę że ktoś robi nas w wała.

Na forum AT3 może nie do końca ale wycofałeś się z tych bzdur... może i tu skoro wszędzie Cię świerzbi przyznasz się do swojego błędu ???

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 17 maja 2015, 6:41

AsLog pisze:
wezuwiusz3 pisze:Prezes.Do Afryki nie popłynęła by ,bo Tam niekompletnych szrotów nie potrzebują.Tym czerepem ,będziecie generować tylko koszty w postaci utrzymania. Rzeby raz w roku przewieść graty,to wystarczy za 50 zł wypożyczyć z wypożyczalni przyczepę,a nie trzeba pchać się w takie gówno.

Na forum AT3 może nie do końca ale wycofałeś się z tych bzdur... może i tu skoro wszędzie Cię świerzbi przyznasz się do swojego błędu ???

Krzysiek (AsLog)na forum AT3 dużo słów padło nawet to że wyjaśniasz telefonicznie Krzyśkowi (wezuwiusz3) jakieś tajemnice z zamiarów podziału darowizny oraz sposobów użytkowania ukończonego projektu adaptacji doki na użyteczność klubu...
fajnie by było poznać te tajemnice a nie czytać tylko opisów poparcia Twoich liderów którzy zjedli wszystkie rozumy i nie mają żadnych wątpliwości...
jak sobie wyobrażasz wspólną własność wszystkich członków klubu...
kto dostanie większy udział? ... szary zwykły członek płacący tylko składkę czy ten dał jakąś część lub sypnął groszem w wysokości powiedzmy 200PLN?
a może każdy członek będzie miał prawo korzystania przez określoną cześć dnia roku wynikającą z ilości członków biorących udział w projekcie...
czyli 365 dni i 365 członków więc losujemy i mi wypada że 31.12 będę miał do dyspozycji reprezentacyjny samochód...
a może załatwimy 3 zloty w roku... reprezentacyjna doka przewiezie potrzebne materiały na zlot potem technicznie wesprze członków nie mogących odpalić po zlocie i marketingowo prezes lub wybrani członkowie pojadą do domu w celach marketingu i autoreklamy klubu i sponsorów?
jak wiesz jestem za projektem i niech to pozostanie jak się umówiliśmy ale mam też wiele wątpliwości które mógłbyś rozwiać ale nie w rozmowach telefoniczny z każdym z osobna... ma być to klubowe ...
czyli wspólne więc każdy ma prawo do własnego zdania a nie tylko oprzeć rację mamy na Twoich poplecznikach którzy całą wiedzę wyssali z mlekiem matki i wzajemnie się wspieracie nie patrząc że jednak inni też mają rację...
Krzyśku mam przykład z grilobusa... jest własnością w zasadzie 4-ludzi i każdy miał odmienne zdanie a wszystkich członków w klubie jest ilu?
wszyscy są zgodni że taki samochód jest niezbędny?
znasz powody dla jakich nie piszę chwilowo na AT3 ale to zdanie mi się spodobało...
"Niektórzy mają mentalność i sposób myślenia jaki panował w ludzkich umysłach za czasów głębokiej komuny. Zamiast zabrać się do konkretnej roboty, to lepiej ponarzekać, pomarudzić, że jest źle i może być jeszcze gorzej, że jest ciężko i się nie uda....na pewno się nie uda.
Uważam, że do odważnych świat należy, a nawet kiedy projekt nie wypali, to się świat z tego powodu nie zawali.
Przepraszam, że zbaczam z tematu."
wtedy panowało też takie powiedzenie: "Towarzysze pomożecie - pomożemy"...
i na koniec...
"Od tej pory każda osoba, której udowodnię pisanie podobnych bzdur oderwanych od rzeczywistości i niezgodnych z prawdą a w szczególności mających na celu zdyskredytowanie działań zarządu otrzyma ostrzeżenie. Nie będę tolerował pisania faktów wyssanych z palca !!! dwa razy sprawdźcie zanim palniecie gafę . "

ale doka będzie w Stowarzyszeniu wprowadzona jako środek trwały czy jako darowizna?

mam nadzieję że zrozumiale przedstawiłem swoje wątpliwości i zrozumiałe będą wyjaśnienia... :amen:

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
jajanko
Kapitan
Kapitan
Zodiac: Pisces

Postautor: jajanko » 17 maja 2015, 9:51

A takie ładne logo macie na górze strony.

Obrazek

Komunistyczny projekt wspolnego dobra w postaci wspolngo wozu do wożenia wspólnego piwa jest OK, ale te spory ... ech ....

AsLog a będzie na jednej burcie doki reklama Busomanii? :secret:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 17 maja 2015, 10:32

Darku.

Rozumiem Twoje pytania i są one jak najbardziej zrozumiałe.

co do dostępności samochodu dla członków. Samochód jak już pisałem ma spełniać rolę logistyczno-reprezentacyjną a nie jak zrozumiałem z Twojego pytania ogólnodostępną dla wszystkich członków. Samochód ma załatwiać sprawy związane z funkcjonowaniem AT3, ma umożliwić przygotowanie zlotu/zlotów, ma wreszcie być wizytówką AT3 np w celach promocji AT3 na innych zlotach i w kontaktach ze sponsorami. Sam proces jej powstania czyli remontu mieści się w statucie AT3 i ma na celu 1. Ratowanie samochodu, 2. zacieśnianie więzi w AT3. Fakt że pewnym osobom z przyczyn bardzo przyziemnych jest to nie w smak mnie nie dziwi. Co do tego zapisu o ostrzeżeniach to jest to wynik pisania kłamstw i oszczerstw wyssanych z palca, na których prostowanie tracę czas, bo komuś się nie chciało zadać sobie trudu w odnalezieniu informacji bądź też i to gorsza opcja zasiania fermentu. zwróć uwagę, że ktoś pisze kłamstwo, ja je prostuje a ta sama osoba nawet nie raczy przeprosić za wprowadzenie w bład (patrz post wezuwiusza). Taka informacja wisi i niszczy dorobek wielu osób.

Prosiłbym też Ciebie o nie używanie pojęcia "poplecznicy" bo to nie jest prawda. Skoro jak sam wiesz wsparłeś pomysł to też chyba do nich należysz... a chyba nie tego chciałeś, bo to nie jest prawda.

Co do Twojego pytania darowizna/środek trwały to nie bardzo chyba rozumiem o co pytasz. Może to coś Ci wyjasni: samochód stał się własnością AT3 na umowę kupna-sprzedaży. Dlaczego? to chyba nie wymaga dodatkowych wyjaśnień.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 18 maja 2015, 4:57

ok funkcjonowanie AT3 czyli przygotowania do zlotów jaki po zlotach...
ale potem co?
promocja i kontakt z sponsorami...
czyli ktoś z zarządu wsiada i jedzie na zakupu do jakiejś hurtowni motoryzacyjnej czy po prostu jedzie zawieźć dziecko do szkoły?
a może po prostu jedzie bo piękna pogoda więc żeby się przejechać po Krakowie dla przykładu bo ma za daleko do Wrocławia...
chciałbym otrzymać konkretną odpowiedź bo "co do dostępności samochodu dla członków. Samochód jak już pisałem ma spełniać rolę logistyczno-reprezentacyjną a nie jak zrozumiałem z Twojego pytania ogólnodostępną dla wszystkich członków. Samochód ma załatwiać sprawy związane z funkcjonowaniem AT3, ma umożliwić przygotowanie zlotu/zlotów, ma wreszcie być wizytówką AT3 np w celach promocji AT3 na innych zlotach i w kontaktach ze sponsorami" to mi nic nie mówi...
tak myśl ratowania i złączenia ludzi rozumiem i widzę jak to chcesz robić ale nie widzę jak chcesz używać potem...
"poplecznicy" było użyte z premedytacją... są tacy którzy mogą obrażać innych i używać niecenzuralnych słów ale że są po Twojej stronie to przechodzi niezauważenie... wspieram i będę wspierał ten projekt ale to nie znaczy że z wszystkim się zgadzam i mam pewne wątpliwości...
darowizna czy środek trwały...
Krzysiek jako prezes AT3 jesteś odpowiedzialny za finanse statutowe ale i za darowizny...
komisja rewizyjna jednoosobowa pewnie nie będzie miała zastrzeżeń ... a cały zarząd też wychodzi z założenia że dostaniemy jakieś wsparcie w jakiejś formie i coś z tym zrobimy i jakoś to będzie?
samochód stał się własnością AT3 a więc wszystkich obecnych i przyszłych członków a nie tylko kilku fanów...
Jajanko ja się nie spieram bo uczestniczę w tym projekcie choć nie chcę by wymieniano co i jak pomogłem ale chcę wiedzieć do jakich celów ma być wykorzystana w przyszłości praca i zaangażowanie wielu ludzi...
nie dziw się że nie wystarczają mi ogólnikowe hasła...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 18 maja 2015, 9:15

dreg35 pisze:ok funkcjonowanie AT3 czyli przygotowania do zlotów jaki po zlotach...
ale potem co?
promocja i kontakt z sponsorami...
czyli ktoś z zarządu wsiada i jedzie na zakupu do jakiejś hurtowni motoryzacyjnej czy po prostu jedzie zawieźć dziecko do szkoły?
a może po prostu jedzie bo piękna pogoda więc żeby się przejechać po Krakowie dla przykładu bo ma za daleko do Wrocławia...
chciałbym otrzymać konkretną odpowiedź bo "co do dostępności samochodu dla członków. Samochód jak już pisałem ma spełniać rolę logistyczno-reprezentacyjną a nie jak zrozumiałem z Twojego pytania ogólnodostępną dla wszystkich członków. Samochód ma załatwiać sprawy związane z funkcjonowaniem AT3, ma umożliwić przygotowanie zlotu/zlotów, ma wreszcie być wizytówką AT3 np w celach promocji AT3 na innych zlotach i w kontaktach ze sponsorami" to mi nic nie mówi...
tak myśl ratowania i złączenia ludzi rozumiem i widzę jak to chcesz robić ale nie widzę jak chcesz używać potem...
"poplecznicy" było użyte z premedytacją... są tacy którzy mogą obrażać innych i używać niecenzuralnych słów ale że są po Twojej stronie to przechodzi niezauważenie... wspieram i będę wspierał ten projekt ale to nie znaczy że z wszystkim się zgadzam i mam pewne wątpliwości...
darowizna czy środek trwały...
Krzysiek jako prezes AT3 jesteś odpowiedzialny za finanse statutowe ale i za darowizny...
komisja rewizyjna jednoosobowa pewnie nie będzie miała zastrzeżeń ... a cały zarząd też wychodzi z założenia że dostaniemy jakieś wsparcie w jakiejś formie i coś z tym zrobimy i jakoś to będzie?
samochód stał się własnością AT3 a więc wszystkich obecnych i przyszłych członków a nie tylko kilku fanów...
Jajanko ja się nie spieram bo uczestniczę w tym projekcie choć nie chcę by wymieniano co i jak pomogłem ale chcę wiedzieć do jakich celów ma być wykorzystana w przyszłości praca i zaangażowanie wielu ludzi...
nie dziw się że nie wystarczają mi ogólnikowe hasła...

Darek. Fajnie że tak dokładnie dopytujesz o Projekt DokAT3 i ja chętnie odpowiem na każde pytanie z nim związane.

dreg35 pisze:czyli ktoś z zarządu wsiada i jedzie na zakupu do jakiejś hurtowni motoryzacyjnej czy po prostu jedzie zawieźć dziecko do szkoły?

Myslę, że na to pytanie już odpowiedziałem ale wyjaśnię to jeszcze raz: Ma służyc do celów związanych z funkcjonowaniem AT3. Czy odwózka dziecka do szkoły wpisuje się w zakres funkcjonowania AT3? raczej nie sadzę. Co do hurtowni motoryzacyjnej, to zależy czy to będzie na potrzeby AT3. Może w tym miejscu wyjaśnię, że posiadam kilka samochodów w tym dwa T3 i nie widzę potrzeby uzytkowania DokAT3 do własny potrzeb. Myslę, ze to wyjasnienie wyczerpuje temat.

dreg35 pisze:"Samochód ma załatwiać sprawy związane z funkcjonowaniem AT3, ma umożliwić przygotowanie zlotu/zlotów, ma wreszcie być wizytówką AT3 np w celach promocji AT3 na innych zlotach i w kontaktach ze sponsorami" to mi nic nie mówi...

jeśli chodzi o nasze zloty przygotowanie ich, przywiezienie sprzetu, namiotu, sprzętu grającego, czasem jakichś materiałów itp itd na inne zloty dostarczenie np zakupionego namiotu (4x10m), wszystkiego co jest potrzebne do przewiezienia, a w czasie jego trwania stanowi żywą wizytówkę i ma zwracać uwagę.... to w ramach celów reprezentacyjnych. co do sponsorów to ma służyć jako samochód do pewnego rodzaju prezentacji. Ktoś z nas jedzie na rozmowy wykorzystuje go do przejechania do siedziby przyszłego sponsora. Możliwe też że będzie tez DokAT3 wykorzystana w jakichś spotach promocyjnych AT3.

dreg35 pisze:Krzysiek jako prezes AT3 jesteś odpowiedzialny za finanse statutowe ale i za darowizny...

Darku nie powtarzaj wyczytanych bzdur napisanych przez Tomixa. Jako członek AT3 powinieneś znać statut, a jeśli go nie znasz to wystarczy poczytać bo prawda jest taka:

"38. Komisja Rewizyjna składa się z 3 do 5 osób w tym przewodniczącego, zastępcy przewodniczącego oraz sekretarza. Przewodniczącego, zastępcę przewodniczącego oraz sekretarza wybiera Komisja Rewizyjna spośród swoich członków. "

więc komisja jest trzyosobowa w jej skład wchodzą: Wojciech Mołda - Przewodniczący, Marek Kaleciński-Zastępca Przewodniczącego i Stanisław Stadnicki - Sekretarz .

co do reszty wypowiedzi nie wiem jak się ustosunkowac bo nie widzę w nim pytania.

dreg35 pisze:samochód stał się własnością AT3 a więc wszystkich obecnych i przyszłych członków a nie tylko kilku fanów...

stwierdzasz czy pytasz bo też nie wiem czy mam na to odpowiadać czy wobec wcześniejszych wyjaśnień masz już jasność.

Mam nadzieję, ze odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania a jeśli nie to proszę o ich doprecyzowanie czy ewentualne powtórzenie.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 18 maja 2015, 19:29

AsLog pisze:

Jak już o mnie mowa ,to nie wycofuję się z niczego,mało z tego mimo że pokasowałeś moje posty i pozostwiłeś podteksty wyrwane z kontekstu wypowiedzi ,to jeszcze raz napiszę,że zrobiliście z klubu prywatny folwark do zaspokajania prywatnych interesów.
Każdego kto ma odmienne zdanie od Waszego prubujecie zastraszać ostrzezeniami .A ja mam to głęboko i tak w dupie.Tak samo jak Ty prezes żę Wawka się wypięła i nie przyjechała na zlot.Twoje słowa.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 18 maja 2015, 19:47

wezuwiusz3 pisze:
AsLog pisze:

Jak już o mnie mowa ,to nie wycofuję się z niczego,mało z tego mimo że pokasowałeś moje posty i pozostwiłeś podteksty wyrwane z kontekstu wypowiedzi ,to jeszcze raz napiszę,że zrobiliście z klubu prywatny folwark do zaspokajania prywatnych interesów.
Każdego kto ma odmienne zdanie od Waszego prubujecie zastraszać ostrzezeniami .A ja mam to głęboko i tak w dupie.Tak samo jak Ty prezes żę Wawka się wypięła i nie przyjechała na zlot.Twoje słowa.

Pozwolisz że nawet nie skomentuję tych Twoich pożal się Boże wypocin. Na forum AT3 ludzie sobie o Tobie wyrobili zdanie i nie masz się czym chwalić. Na wielu forach ludzie mają Cię za klauna i gościa który pisze w pijanym widzie rzeczy , których się czytać nie da. Co do kasowania to nic nie zostało pokasowane... przeniesiono m.in. Twoje kalumnie, obelgi, wizje opętane i fakty z palca wyssane do "śmietnika dziejów" co ucieszyło pozostałych użytkowników Forum AT3. Jeśli myślisz, że Twoje nowe kłamstwa i pomówienia pozostaną bez odzewu tu czy na innym forum i czujesz się bezkarny to jesteś w grubym błędzie.

Radzę odstawić wszelkie używki jakimi się raczysz i spojrzeć na świat trzeźwym umysłem.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
wezuwiusz3
Generał
Generał

Postautor: wezuwiusz3 » 18 maja 2015, 20:42

Ty nic nie potrafisz skomentować ,bo wiesz że ludzie prawdę piszą o Tobie i Waszych szemranych interesach.
Potrafisz tylko każdego wkórwiać i obrażać.
Tu przynajmniej każdy zainteresowany może przeczytać o co idzie sprawa,nikt nie kasuje postów jak Ty.
Myślisz że mnie przestraszysz??Zbanujesz mi konto??.Jak chyba zauwazyłeś to już się z Twojego klubu zawinąłem.
Baw sie dobrze ze swoimi poplecznikami o których tak piszesz że się cieszą.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
AsLog
Kapitan
Kapitan

Postautor: AsLog » 18 maja 2015, 21:18

wezuwiusz3 pisze:Ty nic nie potrafisz skomentować ,bo wiesz że ludzie prawdę piszą o Tobie i Waszych szemranych interesach.
Potrafisz tylko każdego wkórwiać i obrażać.
Tu przynajmniej każdy zainteresowany może przeczytać o co idzie sprawa,nikt nie kasuje postów jak Ty.
Myślisz że mnie przestraszysz??Zbanujesz mi konto??.Jak chyba zauwazyłeś to już się z Twojego klubu zawinąłem.
Baw sie dobrze ze swoimi poplecznikami o których tak piszesz że się cieszą.

właśnie jestem po rozmowie z naszym prawnikiem. W dniu jutrzejszym zostanie do Ciebie wysłany list adwokacki. Z niego dowiesz się dlaczego skierowano przeciwko Tobie sprawę do sądu.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Obrazek
W-ce Prezes Zarządu

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator

Postautor: t90 » 19 maja 2015, 16:22

Wątek mimo wszystko odblokowałem. Co do reszty spraw, chyba dość jasno wyraziłem swoje zdanie. A tu: viewtopic.php?f=6&t=2606 wszystko zostało wyjaśnione.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Informacje bieżące”